Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява втората фетална морфология?
Какво представлява серклажът и за какво се извършва?
Какви са причините за промяна на термина на бременността?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява втората фетална морфология?
-
Какво представлява серклажът и за какво се извършва?
-
Какви са причините за промяна на термина на бременността?
-
Какви са симптомите на вирусна инфекция по време на бременност?
-
Какво представлява плацентата и какви са възможните проблеми с нея по време на бременност?

С предната бременност секса ми беше забранен категорично-не ми беше леко, но се преживява.
хихих
на седмицата веднъж правим(не че сме на график,ама горе долу така излиза),алкохол не си позволявам,защото четох доста страшни неща.Това че всички казват,че няма проблем чаша вино и т.н. според мен не трябва да се разпространява като инфо,защото всеки разлага алкохола по различен начин и с различна скорост.Аз примерно миналия месец пих половин чаша бира и се напих
направо съм в шок..четох,въртях се в леглото,изпих литър вода,станах 5 пъти да пишкам...изобщо даже няма да коментирам че се чувствам като тир като си легна.Не ми е голям корема,но ми тежи и трудно ставам и лягам и незнам вече..
Аз съм непушач, като и бъдещия татко сме и поне в това отношение нямам проблеми. Алкохол не съм близвала, не ми се и допива. Не съм се лакирала откакто съм бременна, преди това бях с гел и ноктите ми бяха добре още 2 месеца. После го чаках да израсте и му "помогнах" да се махне. Косата ми капе доста, а и с моето лежане ужасно се заплита и става на топки
Пробвах различни варианти - връзвам я отгоре, плета си плитка и резултат 0. Чета, че сега трябва да е гъста и да не пада, след раждането започвал косопада и не мога да си представя какво ще е тогава.
В този ред на мисли все още имам пъпки по лицето, в болницата се изредиха всички лекари да ми казват как трябва да ги изчистя преди раждането, за да не заразя бебето. Само че не се намери един, който да ми каже как да стане това. Антибиотик можело да пия, но след като родя и спра да кърмя.

Забелязах, че като я пия цвета на урината ми се променя към много по-наситено
здравейте
. Иначе косата я подстригах вече веднъж. И аз като Денис забелязвам, че е мн буйна и гъста. Мисля докато родя поне още веднъж да я пооформя.