Първата половина мина, ще сме в пълен състав през МАРТ догодина!

  • 31 058
  • 745
# 555
Здравейте мами  Simple Smile
И аз пушех по 1 кутия на ден,но успях да ги спра и се гордея с това.Не знам иначе дали щях да мога да ги спра,ако не бях забременяла.
Относно косата и при мен пада доста,не знам след раждането как ще е Thinking
Четох в доста статии,че 1-2 чаши бира или сухо бяло вино не са вредни.
Виж целия пост
# 556
Момичета, благодаря за съветите за коластрата  Simple Smile. Ще взема някакви мерки.
За секса, и на мен ми се е повишило либидото доста  Grinning, но все пак гледаме да не е повече от 2-3 пъти седмично. Биричка си пия по 1-2 чаши през няколко дни или по чаша червено вино и се чувствам много добре. Преди да забременея бях пушачка доста години, но като разбрах и ги спрях от раз. Изобщо не ми е било лошо от цигари, но в началото на бременността просто не ми се пушеше. Сега ми се допушва понякога, но съм си казала НЕ и ще си го спазвам живот и здраве и докато кърмя. Пък после каквото дойде  Simple Smile.
Ами общо взето това е от мен. Пожелавам ви хубава вечер!
Виж целия пост
# 557
Аз от вчера пак започнах да получавам контракции, добре, че утре съм на ЖК. Възможно ли е да са свързани с нерви, че онзи ден  ми откраднаха портфейла с огромна сума пари и всички видове документи и карти за които се сетите и не знам как даже не припаднах.
Според мен е възможно. Успокой се и да не ти пука, както бях казала и по-рано, взимай по един презкурин всяка сутрин и това е. Тези месеци са уникални за жената и трябва да се изживеят пълноценно, с много положителни емоции и оптимизъм, ако не заради себе си, то заради малкото човече!
Виж целия пост
# 558
Здравейте,днес моята госпожица има имен ден newsm18 !Честито на всички именници  bouquet
Виж целия пост
# 559
Честито на госпожицата и на останалите именници.
Черната вдовица, наистина ли вярваш на състава на продуктите? Т.е. на това, което е изписано на етикетите? Както и на всевъзможната интернетска информация по всякакви поводи /със съмнителна достоверност - поне според мен/?
Електронната цигара е не по-малко вредна, да не говорим за въпросните китайски /апропо ти откъде знаеш тази, която купуваш, какво точно съдържа/ - които съдържат 3 пъти повече никотин, отколкото цигарите. Вредното в цигарата за плода е точно никотина /е, вероятно и други съставки, но той особено!/.
А вица за секса и бременността знаете ли го:
Млад съпруг и бременната му съпруга отишли при гинеколог. Младежът попитал дали могат да продължат да правят секс. Докторът обяснил:
-Първите три месеца няма никакъв проблем, можете да го правите всякак. Вторите три месеца може само в кучешката поза. А последните три месеца – само във вълчата.
-Каква е тая вълчата, бе, докторе?
-Лягаш край дупката и виеш… …. ….. ……….. …. …

Моят мъж се попика от смях, откак го чухме ни е любим и на двамата, не че мислим да я практикуваме вълчата де....
Виж целия пост
# 560
Нощна птица хахахахах много е готин вица:) ще бъде разказан днес Grinning
Гери,вече няколко пъти забравям да ти кажа добре дошла и честито за бебешорите:)Сигурно е уникално усещане да имаш 2 бебета:) А риткат ли и двете?Голямо ли ти е шкембенцето:)

Усмивки и спокойна вечер  Hug
Виж целия пост
# 561
moresmile moresmile Голям виц  Joy
Виж целия пост
# 562
Честито на госпожицата и на останалите именници.
Черната вдовица, наистина ли вярваш на състава на продуктите? Т.е. на това, което е изписано на етикетите? Както и на всевъзможната интернетска информация по всякакви поводи /със съмнителна достоверност - поне според мен/?
Електронната цигара е не по-малко вредна, да не говорим за въпросните китайски /апропо ти откъде знаеш тази, която купуваш, какво точно съдържа/ - които съдържат 3 пъти повече никотин, отколкото цигарите. Вредното в цигарата за плода е точно никотина /е, вероятно и други съставки, но той особено!/.
А вица за секса и бременността знаете ли го:
Млад съпруг и бременната му съпруга отишли при гинеколог. Младежът попитал дали могат да продължат да правят секс. Докторът обяснил:
-Първите три месеца няма никакъв проблем, можете да го правите всякак. Вторите три месеца може само в кучешката поза. А последните три месеца – само във вълчата.
-Каква е тая вълчата, бе, докторе?
-Лягаш край дупката и виеш… …. ….. ……….. …. …

Моят мъж се попика от смях, откак го чухме ни е любим и на двамата, не че мислим да я практикуваме вълчата де....

Хахахахахахахаааа, този виц мнооого ми харесва!
Виж целия пост
# 563
Нали, уникално як е! Ние постоянно се бъзикаме на тая тема - сега кучешката ли ще е , днес, или вълчата?  Laughing
Виж целия пост
# 564
Хайде и от мен един "бременен" виц.

Млада бременна жена се събужда с писъци. Мъжът й я успокоява, но тя му разказва ужасния си кошмар - как ражда бебе с две глави. На следващата нощ сънят се повтаря - писъци, същият сън, успокояване и така всяка нощ 9 месеца подред. Отиват най-после в родилното, жената влиза, мъжът крачи нервно отпред и само една мисъл в главата му - с две глави ли ще е бебчето. По едно време лекарят излиза, наближава го смутен, поздравява го с половин уста. Мъжът пита, почти през сълзи: Кажете ми истината, докторе, с две глави ли е бебето? Докторът отговаря: Аааа, не, няма такова нещо! Обаче е негърче. Мъжът, ухилен до ушите, подскача: Абе, докторе, карай да върви! Нали не е с две глави!
Виж целия пост
# 565
И на нас ни бяха забранили секс в началото докато лежах. Сега все забравяме да питаме, като отида на преглед, и си караме на сухо.
И за мен бременността и цигарите са в различни паралели. Нямат допирни точки никога и по никое време. Лакирам се веднъж седмично, преди можех и всеки ден да сменям цвета. Виж лак като видя на малко момиченце ми е  Sick ..., айде да не обиждам.
Виж целия пост
# 566
За коремчето на Гери с близнаците искам да кажа, че няма!!!!!!!!!!!! Не знам дали ми видя един преден пост, но наистина чест и почитания на тази жена! Как може с ДВЕ бебета, в края на 5ти месец почти да няма корем. Ако не беше с прилепнала блузка, изобщо нямаше да забележа корема. Не знам.. може тя да си вижда разликата, но отстрани изглежда супер. Да са живи и здрави и тя и бебоците!

Момичета, тази седмица е някакъв кошмар откъм работа и учене. Записала съм се на един курс (ощре през април) и сега искам не искам ходя. В работата имаме задачки като за световно. Тази седмица работният ми ден започва в 8 и завършва към 22. Доста съм натоварена. Бебка, обаче, здраво помага. Тя по принцип се събужда към 11 и до 18 е активна, а после спи. Тази седмица се буди солидарно с мен и през целия ден напомня за себе си. Притихва само, когато съм в среща. Явно усеща моето напрежение и решава да се кротне. Много ми е добричка! Обещала съм си, мине ли и следващата седмица (края на курса), да си почивам повече и да не я изнервям и нея. На мама принцесата!

В деня, в който разбрахме, че сме момиче, тати се върна вкъщи с една червена роза за мама и една розова роза за бебка! Официално си е получила първото цвете (от тати, естествено).  Simple Smile Много ми стана трогателно! Определено ме зарадва.
Виж целия пост
# 567
Днес бях на 4Д и ни казаха на 100% момченце : stork-boy  babyuu sling Може да ме отбележете на първа страница със синьо щъркелче
Виж целия пост
# 568
Добър вечер и от нас!
За косата-моята много пада,ужас, пък не ми е гъста.С предната бременост беше обратно,започна да пада след като родих дъщеря си.
За цигарите-палех само на диско и никога не усещам липсата им!
Усещам и двете бебенца как риткат, т.к долу горе ми е ясно кое къде се намира, но определо е голям хаос в корема ми.
Абе имам корем, наистина намирам разлика от преди , аз съм доста слаба и нямах никакъв корем преди да забременея.Janna, мила, големи комплементи, направо  Embarassed, ще те черпя.
За фолиевата киселина и витамините-всеки доктор с различно мнение-тази при която ходя на ЖК каза до 3 мес.да пия фолиева киселина и да продължа само с витамини, д-р Врагалева/от Фемина/ми каза до 20 седмица за фолиевата киселина, а сега доцент Томова -ми каза нищо да не пия ,дори и никакви витамини.
Размяхте ме с тези вицове.
Лека вечер момичета и сладки сънища!
Виж целия пост
# 569
Здравейте  Simple Smile Днес бях на ЖК и АГ за първи път ми каза за плацентата- задна. Каза още- лошото е, че е ниско разположена.Като я питах защо е лошо,не знам каква уплашена физиономия съм направила, но тя почна да ме успокоява, че можело да се вдигне, ако ли не после сме щели да го мислим. Какво означава плацентата да е ниско разположена ??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия