VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 345
  • 3 047
# 450
 Колко взе,че ми звънна телефона и не разбрах.
7 000  сделка
в първата му кутия имаше 50 000
сменил я е за 100 000
Късмет.
Виж целия пост
# 451
Сега гледам повторението по ДФ.Е няма такъв дразнител като Къци.Пролича си че не може да преглътне че не е той режисьора.В изповедалнята непрекъснато се изтъкваше даже ВБ му каза че непрекъснато повтаря АЗ,Аз,Аз.Желанието му да блесне,стремежът му да ръководи е толкова силен,че даже става жалък

Дори и Орлин и Никол ,които по принцип са най сдържани и толерантни започнаха да негодуват срещу Къци
Виж целия пост
# 452
Търся да намеря, за да цитирам онзи пост, че повечето гледат и
коментират с ушите си, а не с очите си, както и се влияят от анонсите на ББ. Rolling Eyes
Хареса ми, съгласна съм и поздравявам авторката му. Peace
Сто пъти се обяснявахме няколко дни за какво бил този адвокат например,
има излъчени кадри все пак, но всеки си продължава да си коментира
както си знае, а не каква е обективната истина.
Това с комсом.секретар и как Къци щял да мачка всички пак е влияние
от приказките на Юлиян, а не от някаква конкретна постъпка.
Колко бил Юлиян постигнал, пък другите видиш ли не са, пак са си
някакви дочути работи, ама никой подробно не казва нищо за успехите му,
защото нищо повече не се и знае, приказки и пак приказки.
А уж някои от вас повтарят, че си имали собствено мнение, Rolling Eyes
което как да е собственото ви, като вече сме го чували по тв от някого си...  Simple Smile

Така е, аз това още преди две теми го установих, а на някои никак не им се хареса констатацията.  Peace

И пределно ясно беше, че сватбата ще е част от сапунката, каква друга да е, а тук версии, ли версии, но все пак такава си е темата, нека е забавно, да не се взимат нещата толкова присърце и да настават драми, сълзи и сополи, че и дрязги...кой на кого фен и т.н. 
Виж целия пост
# 453
Въпрос:    КОЙ ЩЕ Е ПОРЕДНИЯТ ИЗГОНЕН ОТ ВБ?

Никол    - 63 (8.4%)
Златка    - 101 (13.4%)
Юлиан    - 151 (20.1%)

КОЙ Е НАЙ-ГЛУПАВИЯТ ВЪВ ВИП БРАДЪР?    - 1 (0.1%)


Аксиния    - 17 (2.3%)
Багата    - 11 (1.5%)
Бони    - 41 (5.5%)
Владо    - 1 (0.1%)
Фънки    - 1 (0.1%)
Златка    - 90 (12%)
Ирен    - 3 (0.4%)
Патрашкова    - 2 (0.3%)
Къци    - 5 (0.7%)
Мариана    - 5 (0.7%)
Никол    - 3 (0.4%)
Николай    - 1 (0.1%)
Орлин    - 0 (0%)
Памела    - 1 (0.1%)
Соня    - 1 (0.1%)
Юлиан    - 1 (0.1%)
Люси    - 0 (0%)
Ласкин    - 0 (0%)
Камелия    - 2 (0.3%)
Вяра, Надежда, Любов    - 192 (25.5%)
Любен Дилов - син    - 1 (0.1%)
Водещи, сценаристи и др.    - 50 (6.6%)
Никой    - 8 (1.1%)
   

Общ брой гласове: 341
Виж целия пост
# 454
Дано не е Юли, макар че и тримата номинирани ги харесвам по различен начин.
Виж целия пост
# 455
Въпрос:    КОЙ ЩЕ Е ПОРЕДНИЯТ ИЗГОНЕН ОТ ВБ?

Никол    - 63 (8.4%)
Златка    - 101 (13.4%)
Юлиан    - 151 (20.1%)

КОЙ Е НАЙ-ГЛУПАВИЯТ ВЪВ ВИП БРАДЪР?    - 1 (0.1%)


Аксиния    - 17 (2.3%)
Багата    - 11 (1.5%)
Бони    - 41 (5.5%)
Владо    - 1 (0.1%)
Фънки    - 1 (0.1%)
Златка    - 90 (12%)
Ирен    - 3 (0.4%)
Патрашкова    - 2 (0.3%)
Къци    - 5 (0.7%)
Мариана    - 5 (0.7%)
Никол    - 3 (0.4%)
Николай    - 1 (0.1%)
Орлин    - 0 (0%)
Памела    - 1 (0.1%)
Соня    - 1 (0.1%)
Юлиан    - 1 (0.1%)
Люси    - 0 (0%)
Ласкин    - 0 (0%)
Камелия    - 2 (0.3%)
Вяра, Надежда, Любов    - 192 (25.5%)
Любен Дилов - син    - 1 (0.1%)
Водещи, сценаристи и др.    - 50 (6.6%)
Никой    - 8 (1.1%)
   

Общ брой гласове: 341
Кофти работа това доказва че Юлиан сте напусне къщата на вип брадър 2012.А като се има предвид че анкета в бг мама никога не греши.Ех този Юли много би ми  липсвал ако днес бъде изгонен
Виж целия пост
# 456
Паркирам се пред ТВ-то и чакам " Позволена любов".
Виж целия пост
# 457
Кой е гласувам за Дилов син #Crazy
Виж целия пост
# 458
ох, котьооооооооооо  Two Hearts

Ери, да не легнеш да спиш отсега!  hahaha

Хубав Юлиан, хубав. Обичам високи мъже. Heart Eyes

Фънчо при Румен е бил, ама съм изпуснала. Такъв тип игри могат да ме накарат да се самоубия ритуално.
Чета обаче, че сте ме отменили.
Добре че големичък Фънки, та има за всички фенки.  Laughing
Виж целия пост
# 459
Бианка, минутки след лайфа ще се случи.  Laughing Crazy

Е, ако вземе, че остане- ще си сипя едно по случая и ще дойда да го изпия с вас.  Grinning
Виж целия пост
# 460
gost щото повтори сто пъти как ужасно много ще ти липсва Юлиан ей сега пуснах 1 смс-че за него да изчезва.....
Виж целия пост
# 461
Бианка, минутки след лайфа ще се случи.  Laughing Crazy

Е, ако вземе, че остане- ще си сипя едно по случая и ще дойда да го изпия с вас.  Grinning

Аз наметнах номинационно - агитационния кадемлийски ансамбъл. Flutter
Виж целия пост
# 462
Дано Юлиян си тръгне  Praynig
Виж целия пост
# 463
Извинете за отклонението Калканджиева ли е персоната, която в един от предишните лайфове сподели с аудиторията, че учи сина си да се къпе поне 3 пъти седмично или греша. Моля да ми отговори някой, че с милото даже и на бас се хванахме  Mr. Green ПС: Дано аз да спечеля, дано аз да спечеля  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 464
 beer2 beer2 beer2 Popcorn Popcorn Popcorn
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия