VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 344
  • 3 047
# 435
Oh попиках се от смях с Фънк Флинстоун
Р. :Кога е родена Карла?
Ф. Амиии Април
Р. Коя дата?
Ф. 2ее ии леле незнам детето ми кога е родено, ако ме гледа как ли ще се почуства
Р. Нищо нали я обичаш
Ф. Сетих се 22 Август  Joy
 
Виж целия пост
# 436
Може да попиташ тези които са го писали Peace

Аааа, ама аз не питах специално теб Laughing Просто ми стана интересно как стои въпроса с тия бракове и ако някой е запознат, да каже Peace

А дали може на Орлинчо да му предложат Thinking К'во пък, време му е и на него Laughing

A може Ласкин и Александра да си спретнат сватба в ефира  Crazy.


Нали виждате от рекламата кой ще каже "да", Никол, само че в сапунката  Joy
Виж целия пост
# 437

Орлин е безличен.С нищо незапомнящ се.     Peace


По Диема фемили дават час и половина на живо от къщата.

Днес за първи път го гледах до като тренирах. Орлин е уникален образ, направо ме заболя корема от смях с него. Просто във вечерните предавания рядко го показват, особено от забавната му страна.
Виж целия пост
# 438
То ако не беше живото предаване нямаше да разберем,че е в къщата...
Виж целия пост
# 439
http://inews.bg/%D0%9B%D0%B0%D0%B9%D1%84%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B9 … 393_i.233579.html

вижте какво открих във фейса
Виж целия пост
# 440

Орлин е безличен.С нищо незапомнящ се.     Peace


По Диема фемили дават час и половина на живо от къщата.

Днес за първи път го гледах до като тренирах. Орлин е уникален образ, направо ме заболя корема от смях с него. Просто във вечерните предавания рядко го показват, особено от забавната му страна.


От колко часа?
Виж целия пост
# 441
Търся да намеря, за да цитирам онзи пост, че повечето гледат и
коментират с ушите си, а не с очите си, както и се влияят от анонсите на ББ. Rolling Eyes
Хареса ми, съгласна съм и поздравявам авторката му. Peace
Сто пъти се обяснявахме няколко дни за какво бил този адвокат например,
има излъчени кадри все пак, но всеки си продължава да си коментира
както си знае, а не каква е обективната истина.
Това с комсом.секретар и как Къци щял да мачка всички пак е влияние
от приказките на Юлиян, а не от някаква конкретна постъпка.
Колко бил Юлиян постигнал, пък другите видиш ли не са, пак са си
някакви дочути работи, ама никой подробно не казва нищо за успехите му,
защото нищо повече не се и знае, приказки и пак приказки.
А уж някои от вас повтарят, че си имали собствено мнение, Rolling Eyes
което как да е собственото ви, като вече сме го чували по тв от някого си...  Simple Smile
Виж целия пост
# 442
  Много му върви на Фънки засега.

Само на мен ли ми се струва, че на всички вип- ове им върви в тази игра?

Само на теб!
Къци с мустак ; Багата с 10 лева; Никол 300лв ;Орлин 1лв; мама Куку -1000лв, Кристина П.-2300лв...
Виж целия пост
# 443

Орлин е безличен.С нищо незапомнящ се.     Peace


По Диема фемили дават час и половина на живо от къщата.

Днес за първи път го гледах до като тренирах. Орлин е уникален образ, направо ме заболя корема от смях с него. Просто във вечерните предавания рядко го показват, особено от забавната му страна.


От колко часа?

Днес беше от 13.30 до 15 ч.
Виж целия пост
# 444
Ако Юлиан днес бъде изгонен.Следващата жертва на сценаристите на вип брадър 2012 е Орлин Павлов.Гадни сценаристи.Между другото ще почва новия сезон на Аз Обичам България и там отново Юли е водещ.
Виж целия пост
# 445
        Днес сутринта отново гледах с кеф как се събужда Орлин - с песен и танц. Но за жалост рядко ни го показват.
Виж целия пост
# 446
  Колко взе,че ми звънна телефона и не разбрах.
Виж целия пост
# 447
Ако Юлиан днес бъде изгонен.Следващата жертва на сценаристите на вип брадър 2012 е Орлин Павлов.Гадни сценаристи.Между другото ще почва новия сезон на Аз Обичам България и там отново Юли е водещ.
кога започва? Party
Виж целия пост
# 448
Ако Юлиан днес бъде изгонен.Следващата жертва на сценаристите на вип брадър 2012 е Орлин Павлов.Гадни сценаристи.Между другото ще почва новия сезон на Аз Обичам България и там отново Юли е водещ.
кога започва? Party

Ноември или декември.Ех този Юлиан ако днес бъде изгонен ще ми липсва ужасно много.Нали някой беше казал ще започва снимките на предаването Аз Обичам България.Междо другото финала на вип брадър не е на 17 а е на 12 ноември.По рано е отколкото ние си мислехме
Виж целия пост
# 449
 Колко взе,че ми звънна телефона и не разбрах.
7 000  сделка
в първата му кутия имаше 50 000
сменил я е за 100 000
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия