VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 454
  • 3 047
# 840
Трябва да си пусна пак да видя "самодоволната  физиономия"на Къци, че не видях такова нещо.И да е имало-какво нередно има, излиза един от най-неприятните му съквартиранти, няма да плаче за него я.
Брей, Юлиян голям мъжкар няма що-понеже се усети, че няма да е победител, 100 пъти се заоправдава, че това не било състезание, а приятно изкарване на времето.Да бе Laughing Пълен комплексар-големи приказки, големи  пози Stop
Виж целия пост
# 841
Дайте линк за гледане онлайн Flutter

http://tvbg.eu/vipbrother.php в момента няма излъчване
Виж целия пост
# 842
Смятате ли, че Юлиян излезе заради Къци и отношението му към Къци???
Виж целия пост
# 843
Дайте линк за гледане онлайн Flutter

http://tvbg.eu/vipbrother.php вя момента няма излъчване
Дайте работещ линк  Wink с излъчване Crossing Arms
П.С. Този линк при мен никога не работи. Като гласувам в БГ Топ пак не мога да гледам.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 844
Смятате ли, че Юлиян излезе заради Къци и отношението му към Къци???
Да.  Peace Можеше да е победител.
Виж целия пост
# 845
А глупаво ли постъпи, като се поувлече в отношението си към Къци и не прецени къде е границата?
Виж целия пост
# 846
Смятате ли, че Юлиян излезе заради Къци и отношението му към Къци???
Честно казано лично на мен никога не ми е бил симпатичен.Идва ми доста арогантен и с прекалено високо самочувствие на мъжкар.Обикновено има нещо гнило зад такова предизвикателно поведение Sunglasses
Виж целия пост
# 847
Юлиян да беше казал "Няма да коментирам съквартирантите. Искам да ви изпея нещо" и... щеше да спечели доста повече симпатии.  Но ... почвам да си мисля, че ВНЛ и Златка не са най-глупавите.  Mr. Green
Виж целия пост
# 848
Смятате ли, че Юлиян излезе заради Къци и отношението му към Къци???
Честно казано лично на мен никога не ми е бил симпатичен.Идва ми доста арогантен и с прекалено високо самочувствие на мъжкар.Обикновено има нещо гнило зад такова предизвикателно поведение Sunglasses

+1
Виж целия пост
# 849
Шоу гЪрла е тя, виртуозна при това. Такова представление ни очаква,направо тръпна от ужас от сега. Crazy


Смятате ли, че Юлиян излезе заради Къци и отношението му към Къци???
Абсолютно не.
Заради смяната на вота се получи така. Просто Златка и Никол не вълнуват хората толкова.
Пък и почти като национална черта ни е станало да се активираме, когато е да навредим на някой, но да стоим пасивно, ако можем да помогнем.
Простичко е, но работещо, за съжаление.

И друга причина има, но ще има обидени, а темата е за забавление и предпочитам да си остане такава. Laughing

Виж целия пост
# 850
Дайте линк за гледане онлайн Flutter

http://tvbg.eu/vipbrother.php вя момента няма излъчване
Дайте работещ линк  Wink с излъчване Crossing Arms
П.С. Този линк при мен никога не работи. Като гласувам в БГ Топ пак не мога да гледам.  Crossing Arms

а това работи ли? http://onlinebgtv.net/chat.php?novatv

ако си с мозила, може да не работи, използвай Chrome
...........
Виж целия пост
# 851
Смятате ли, че Юлиян излезе заради Къци и отношението му към Къци???
Да , тези дето го изгониха , даже предполагам ,че не знаят и защо ,ей така щото е по ярък .Къци вече ми много антипатичен , обаче не е в състояние да ме накара да пусна sms при никакво положение дори и анти.
Виж целия пост
# 852
Дайте линк за гледане онлайн Flutter

http://tvbg.eu/vipbrother.php вя момента няма излъчване
Дайте работещ линк  Wink с излъчване Crossing Arms
П.С. Този линк при мен никога не работи. Като гласувам в БГ Топ пак не мога да гледам.  Crossing Arms

а това работи ли? http://onlinebgtv.net/chat.php?novatv
...........
Да. НО гледам Нова тв Crossing Arms
Виж целия пост
# 853
Навремето и Теди Кацарова получи предложение за брак по телевизията. Така, че нищо ново не са измислили.
Виж целия пост
# 854
Да сигурно е за 100х.
Трипатките са с хонорар 30х/нали са простички за толкоз са се подписали/
Сем.Куку бяха за 50х.
Никол-20х


Юлиан досега даваше съвети на Никол относно /пеенето и довечера/ и то добри да си дигне косата да си бодне роза отстрани тя каза .." е откъде роза " а Ю. еми искай им ще дадат защо не добре е за костюма


А откъде ги вадите тези "сигурни" информации ?
Аз изобщо не вярвам на тези писаници.Никой не дава хонорар 100х и то на такива западнали звезди като нашите в този случай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия