VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 443
  • 3 047
# 825
е това ако е НЕЧУВАНО и за първи път се случва в историята на ББ  Thinking
Те не са уточнили кой не е чул. Може и да има някой пропуснал. Mr. Green

Аз все изпускам момента, в който промотират обсъжданото събитие, та да питам: Представят го като ''някой ще каже ''ДА'' в къщата на ББ'' или като сватба?

Първото е малко подвеждащо. Grinning
Виж целия пост
# 826
Приятеля на Мариана Попова Ханес влиза в сряда в къщата на Вип Брадър 2012 като спецален гост и сте и предложи брак.Жалко за Юлиан но той сам се прецака.Представям се утре какво мазнене ще му направят в на кафе.Всички там са му фенки.Орлин Павлов финалист и победител в Вип Брадър 2012.

Ти тези неща ги знаеш или предполагаш?

Аз вече предположих, че Мариана ще получи предложението. Мноооооого неща ме навеждат на тази мисъл.
Люси и Камелия - едва ли. Още не са разрешени тези бракове.
Орлин - едва ли. Няма да иска да го направи пред цяла България. Ще си запази за себе си този момент.
Златка и Никол - не! По същите причини и нито една от сестрите. Нали се сещате за причините - липса на партньор.
Фънки, Къци - вече са предлагали брак и са им го приели.
Кой друг остана?
Оххххх да - Багата! Неееее, това не е в стил "въздържан", още по-малко пък в стил "ултра-въздържан".
Значи - Мариана булка!!!!!!!
А и колко позитивен шум ще се вдигне. Колко интерес ще се събуди. И радости, и сълзи!....
Продължението на филма им ще се напише от реалността.
Виж целия пост
# 827
       Време е да влиза някой от бившите съквартиранти,не годеник Laughing
Бони. И Юлиан. Twisted Evil

Гледайте Баш Бай Брадър - мисията с боговете. Joy Joy

Вярно е, че има с какво да ни изтезават.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А може да се получи 2в1 - бивш съквартирант да направи предложение (на настоящ или бивш).  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 828
Дайте линк за гледане онлайн Flutter
Виж целия пост
# 829
Задругата на мишките победи , мрънкалото Къци и Мариана Пушещата глава успяха. Ама верно ли на българите са им по симпатични и искат да гледат красивото Ники и празноглавата Цицорана ?Едната е образец за добро дете , другата за това какво не трябва да бъде детето ви. Дали не е права майката на Никол, че българите не обичат успелите и хора със самочуствие и затова изгониха Юлиан? Все ми е тая, единственото което не разбирам е защо мнозина порицават Юлиан за неговата самоувереност /подплатена с кариера в културна институция като операта/, а не ги дразни самочуствието на Маги Желязкова? Златка номер 2 е тя, малко по умело боравеща  с думите, не знам дали и  тя е вишИска ,но със сигурност е мутреса. Страх ме хваща от налаганите от Нова ТВ образци за подражание - Жени Калканджиева, черната Маги, дали помните ли как Евро обясняваше,че те са ВИП, не са като .....нас.  Не ми е мъчно за Юли, по скоро не симпатизирам на победилото дуо Къца+Мариан.

Да, този преуспял българин Юлиян, една ария не изпя.. Mr. Green
Веднага след визитката му в Уикипедия, на второ място в Гугъл излизат статии,
че бил запален комарджия и имал големи дългове, та затова се ръчкал
по всякакви шоута. Shocked Това ли му е випаджийското?!
А някоя от вас дори си го беше пожелала за в къщи. Laughing
Виж целия пост
# 830
       Време е да влиза някой от бившите съквартиранти,не годеник Laughing
Бони. И Юлиан. Twisted Evil

Гледайте Баш Бай Брадър - мисията с боговете. Joy Joy

Вярно е, че има с какво да ни изтезават.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А може да се получи 2в1 - бивш съквартирант да направи предложение (на настоящ или бивш).  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Юлиан на Къци?  Flutter
Виж целия пост
# 831
Задругата на мишките победи , мрънкалото Къци и Мариана Пушещата глава успяха. Ама верно ли на българите са им по симпатични и искат да гледат красивото Ники и празноглавата Цицорана ?Едната е образец за добро дете , другата за това какво не трябва да бъде детето ви. Дали не е права майката на Никол, че българите не обичат успелите и хора със самочуствие и затова изгониха Юлиан? Все ми е тая, единственото което не разбирам е защо мнозина порицават Юлиан за неговата самоувереност /подплатена с кариера в културна институция като операта/, а не ги дразни самочуствието на Маги Желязкова? Златка номер 2 е тя, малко по умело боравеща  с думите, не знам дали и  тя е вишИска ,но със сигурност е мутреса. Страх ме хваща от налаганите от Нова ТВ образци за подражание - Жени Калканджиева, черната Маги, дали помните ли как Евро обясняваше,че те са ВИП, не са като .....нас.  Не ми е мъчно за Юли, по скоро не симпатизирам на победилото дуо Къца+Мариан.

Да, този преуспял българин Юлиян, една ария не изпя.. Mr. Green
Веднага след визитката му в Уикипедия, на второ място в Гугъл излизат статии,
че бил запален комарджия и имал големи дългове, та затова се ръчкал
по всякакви шоута. Shocked Това ли му е випаджийското?!
А някоя от вас дори си го беше пожелала за в къщи. Laughing

  Още 10 пъти го напиши. Има ли хора, които още вярват на тези "статии" ?
Виж целия пост
# 832
Нещо ново не могат ли да измислят?  ooooh! Whistling
Виж целия пост
# 833
сега се сетих, какво си мислех по-рано, че може  вип-а Камелия както Вип-аХристина да си спечели шоуто. Mr. Green

Пу-пу, пепел ти на клавиатурата.




ама признай си , че няма да те учуди, ако стане.
Виж целия пост
# 834
Има ли някъде живо излъчване?  bouquet
Виж целия пост
# 835
И после БГ-мамма не е фактор  Joy

БГ мама, защо изгонихте Юли и оставихте Златка травестита???   newsm45  
Спокойно и неговото ред ще дойде! На дебелокожото, невежо говедо!  Animal Cow  Просто на Юлиан отдавна му беше време, по някакво стечение на обстоятелствата отърва косъма до сега.
Виж целия пост
# 836
.............................................
Значи - Мариана булка!!!!!!!
А и колко позитивен шум ще се вдигне. Колко интерес ще се събуди. И радости, и сълзи!....
Продължението на филма им ще се напише от реалността.


Логично е, да. Логично по Мариански де. Толкова интимен и личен момент да го направиш във формат като Брадъра.
Направо отсега се умилявам.

don domat, това е страшното - че няма да ме учуди. Отново. Crazy
Виж целия пост
# 837
Обаче нашите анкети са абсолютно точни!  bouquet

Виж целия пост
# 838

Логично е, да. Логично по Мариански де. Толкова интимен и личен момент да го направиш във формат като Брадъра.
Направо отсега се умилявам.

Тя е шоумен Simple Smile
Виж целия пост
# 839
Задругата на мишките победи , мрънкалото Къци и Мариана Пушещата глава успяха....
Peace

Дааа ние сме малък, но много прост народ.
Сценаристите и режисьорите не са целия народ.Мина времето,когато народа вярваше на всичко.
Все си мислех, че 90% от зрителите на това риалити се научиха да гледат телевизия.
Що за отъждествяване е това? Едва ли една къща би побрала всичките ни заобикалящи персонажи. Поне не и с такъв размер. А и това е доста трудно. Правят се извадки от възраст, пол, етническа и религиозна принадлежност.
Що си мислите, че 15-16 човека са единствените типажи съставили обществото ни не знам!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия