VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 386
  • 3 047
# 195
ББ снощи се е намесвал, явно добре са се представили. Mr. Green Викал е Багата в изповедалнята за предупреждение, след като е метнал цветя по главата на Къци. Изобщо Къци е водеща тема в къщата днес. Laughing
какво е имало снощи
Виж целия пост
# 196
Багата стигна до извода, че Къцака е забавен, но да не ти е в къщата  hahaha hahaha hahaha

И аз стигнах до тоя извод.
Laughing
Аз пък се радвам,че Юлиян не ми е в къщата PeaceПредставям се как подтиска всичко и всички!! ooooh!

Аз Юлиан дори не го намирам за забавен вече. Крайно неприятен ми е.
Къци е мрънкало и особняк, но пък е и забавен.




А аз отдавна съм стигнала до него, даже казах на милото, че ако ткъв като къцко ми е в къщата, Златка ще му се стори най-милото същество в сравнение с мен  Mr. Green

 Joy Joy Joy Люти женици сме си ние от Северозапада.
Виж целия пост
# 197
ББ снощи се е намесвал, явно добре са се представили. Mr. Green Викал е Багата в изповедалнята за предупреждение, след като е метнал цветя по главата на Къци. Изобщо Къци е водеща тема в къщата днес. Laughing
какво е имало снощи
А стига бе, представям си Багата как мята цвята по Къци ужасссссс, тея яко са изтрещтяли  Peace
Виж целия пост
# 198
ББ снощи се е намесвал, явно добре са се представили. Mr. Green Викал е Багата в изповедалнята за предупреждение, след като е метнал цветя по главата на Къци. Изобщо Къци е водеща тема в къщата днес. Laughing
какво е имало снощи

Як запой Laughing
Виж целия пост
# 199
Психоложката която е при Гала каза нещо с което съм съгласна.
А именно ,че Юлиан не се дразни на човека Къци ,а на слабостите му.
Започвам да си мисля дали Юлиан  не се държи  с Къци така с една цел- да го накара да прояви някакво мъжество,да придобие смелост и да тупне  ръка по масата така да се каже
И след като Къци не го прави, а проявява малодушие и страх подигравките към него все повече се засилват
Това с искането на адвокат защото се страхува да не му се случи нещо след като излезе за мене вече беше прекалено
Виж целия пост
# 200
ББ снощи се е намесвал, явно добре са се представили. Mr. Green Викал е Багата в изповедалнята за предупреждение, след като е метнал цветя по главата на Къци. Изобщо Къци е водеща тема в къщата днес. Laughing
какво е имало снощи
А стига бе, представям си Багата как мята цвята по Къци ужасссссс, тея яко са изтрещтяли  Peace
Добре,че не му е метнал някоя гиричка по главата?? Laughing
Искането за адвокат беше по отношение на това,дали може да откаже мисията на гей Peace
Виж целия пост
# 201
ББ снощи се е намесвал, явно добре са се представили. Mr. Green Викал е Багата в изповедалнята за предупреждение, след като е метнал цветя по главата на Къци. Изобщо Къци е водеща тема в къщата днес. Laughing
какво е имало снощи
А стига бе, представям си Багата как мята цвята по Къци ужасссссс, тея яко са изтрещтяли  Peace
Добре,че не му е метнал някоя гиричка по главата?? Laughing
Искането за адвокат беше по отношение на това,дали може да откаже мисията на гей Peace
То само това оставаше да се замерят с гири и дъмпели  hahaha
Виж целия пост
# 202
ББ снощи се е намесвал, явно добре са се представили. Mr. Green Викал е Багата в изповедалнята за предупреждение, след като е метнал цветя по главата на Къци. Изобщо Къци е водеща тема в къщата днес. Laughing
какво е имало снощи
А стига бе, представям си Багата как мята цвята по Къци ужасссссс, тея яко са изтрещтяли  Peace

Добре,че не му е метнал някоя гиричка по главата?? Laughing
Искането за адвокат беше по отношение на това,дали може да откаже мисията на гей Peace
а ЗлатИтУ да не го е набила, въх горкия Къци, то било интересно снощи, дано го дадат  Mr. Green
Виж целия пост
# 203
Една куку баба /нумероложка, явно/ при Гала каза, че тази вечер Златка излиза
Виж целия пост
# 204
Добре,че не му е метнал някоя гиричка по главата?? Laughing

Ами Багата изказа мнение, че ББ го е извикал в изповедалнята да го предупреди да са по внимателни, тъй като са се опасявали да не произлезе нещо по-агресивно от мятането на цветя.
Виж целия пост
# 205
Здравейте!
Относно Юлиян и егоцентричното му държание и "постоянните му буйства и крясъци". Не смятам, че непременно ако човек живее с него ще бъде обект на пренебрежение от негова страна. Кой от вас е видял да се държи гадно с Люси, Камелия, Патрашкова, Орлин, Никол, Фънки, Николай, Ласкин, Багата, Аксиния, Златка, Соня? Значи всичко зависи в поведението му как се държи отсрещната страна. Той е агресивен само към такива екземпляри в къщата като Къцко, Марияна, Влади, Бонка - тоест тези, които дразнят и по-голямата част от нас. Ами и аз да съм там с тях, ще се държа по подобен начин. Като знам колко нападки получи и колко страници се изписаха за това, че Къци го поканил на кафе като излязат от къщата, а той отказал... Колко от вас се питам след последните дни ще отидат да си приказват сладки приказки с Къцко? Аз лично искам Юлиян да остане поне една седмица заедно с Любен Дилов. Ще са голям тандем.
Виж целия пост
# 206
Психоложката която е при Гала каза нещо с което съм съгласна.


Не само едно, с доста неща не съм съгласна. А бе ръсеше разни  намислени умозаключения. Но каза и верни неща - че Никол ще мине между капките заради негативния вот. Wink А колко суперлативи изръси за нея, не е истина. Както и за типология на жените - колко рядко се срещали красиви, умни и добри и колко лоша съдба имали, защото останалите им завиждали.  ooooh!
Виж целия пост
# 207
Цитат
Искането за адвокат беше по отношение на това,дали може да откаже мисията на гей Peace

Аз останах с впечатление че иска адвокат заради страхът да не му се случи нещо след като излезе .Но може и да греша
Но ако пък е искал адвоката заради мисията, това показва ,че той наистина е приел твърде сериозно тази игра и се е вживял прекалено
Виж целия пост
# 208
Багата и той е егати мъжът с тези изпълнения. Rolling Eyes
Всъщност какво видяха зрителите от него до тук - едно голямо нищо
като поведение и общуване. Thinking
Сещам се за онова определение "Човекът - оркестър",
а за "мъжагите" в къщата би звучало така например "Човекът - детска градина"
или "Човекът - казарма". Simple Smile

За мъж в къщи ми се струва, че най-леко би било съжителство с Орлин.
Ако и в живота спи по 14 от 24 часа ще е голям кеф и просто
няма да има кога и за какво да се скараш. Laughing
А и в редките моменти, в които е буден има доста миролюбив характер.
Може би защото продължава да е все още в полусънно състояние. Laughing

П.П. Златка се разпсува по Къци СЛЕД искането му на адвокат,
и то не е свързано с нея, а с мисията.
Преди това той коментираше, че Юлиян няколко мисии отказва,
а няма никакви санкции от ББ.
Да не кажете пак, че го защитавам, но това просто са фактите,
а ако не вярвате си изгледайте пак епизода. Peace
 
Виж целия пост
# 209
Fan , много се вживяваш. Каво щяло да бъде ако Юлиан ти е в къщи и те унижава. От къде знаеш как се държи в къщи , пък и то си зависи от жената. И като мъж е готин и като характер е нормален. Като отказа мисиите просто си седна нацупен в леглото , а не бръщолевеше като Къцака  малодушни глупости. На Юли се смях , На Къци се чудих не усеща ли колко е смешен и защо се обиди всъщност ? Че не е режисьор , че играе гей...Орлин как си понася ролята с кеф , това е игра. И за играта по забавен е Юлиан , а клипа с лудия диригент на мен пък ми хареса.Беше единствения творчески подход към задачата , песничката която спечели беше вярно изпята, но скучно представена . Да остава Юлиан , Къци да продължи да прави интриги и Златака да беснее. Да кажем сбогом на хубавата и умна Никол, защото е уравновесена и не допринася за шоуто.
 И без това са нарочили Багата за победител, поне да погледаме нещо по различно от смотаните интриги на Къцко.
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия