VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 410
  • 3 047
# 210
Пу, нищо не съм гледала, ще чета тук - снощи май е било шоу. Grinning
Виж целия пост
# 211
Момичета гледате ли някъде онлайн? Има ли нещо интересно?
Виж целия пост
# 212
а влизането на Дилов не беше ли шега между него и НК
Виж целия пост
# 213
Багата и той е егати мъжът с тези изпълнения. Rolling Eyes

Не, че искам да защитавам Багата, но той не е направил нищо по-различно от това което Къци направи на него и то на рожденият му ден(затрупа го с цветя в леглото, като мъртвец на погребение).Мисля, че изцепката на Къци тогава беше доста по грозна, впредвид това, че Багата все пак е прескочил гроба, както се казва.

Момичета гледате ли някъде онлайн? Има ли нещо интересно?

Отново дават двора  Mr. Green и от време на време пускат по една минутка от къщата  #2gunfire
Виж целия пост
# 214
Момичета гледате ли някъде онлайн? Има ли нещо интересно?

Ех тъкмо се настаних да гледам и те го спряха.
Може би ,защото Златка и Никол обсъждаха кой ще излиза.
Някой друг ако знае къде може да се гледа сега ,моля да сподели  Simple Smile
Виж целия пост
# 215
а влизането на Дилов не беше ли шега между него и НК
Не е шега.Дилов тази вечер влиза и дано малко разчупи скуката
Виж целия пост
# 216
Дилов влиза само за 48 часа. Peace
Пуснаха стрийма.
Виж целия пост
# 217
Гласувах, че Златка ще излезе, освен ако не се прежалят да изгонят техен човек. И сценаристите, сценаристите ме дразнят с тъпотията си.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 218
Багата и той е егати мъжът с тези изпълнения. Rolling Eyes

Не, че искам да защитавам Багата, но той не е направил нищо по-различно от това което Къци направи на него и то на рожденият му ден(затрупа го с цветя в леглото, като мъртвец на погребение).Мисля, че изцепката на Къци тогава беше доста по грозна, впредвид това, че Багата все пак е прескочил гроба, както се казва.

Това не съм го гледала, признавам, но ако е така наистина - не е ок.
Багата пък му го върна с кражбата на батериите и значи са си квит. Simple Smile
За Багата, че активно се включва в такива мисии на мъжагите и ходи да клюкари,
друго мнение не мога да си съставя за съжаление, а ми се искаше.
Все пак нали ще е победител и трябва да се хареса с нещо друго,
освен с външност. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 219
Дилов влиза само за 48 часа. Peace
Явно е поискал много голяма сума като "вредни" за да живее с тризначките hahaha hahaha
Виж целия пост
# 220

Fan , не го мисли толкова лично, не ги избираме за съпрузи, просто следим игра , съставяме си мнения за хора натрапвани ни като вип-ове, ядосваме се на продуцентите....поне за мен е така .
Сега като влезе Дилов син , ще видим дали е толкова забавен, защото имам усещането ,че си подготвя остроумията преди предаванията в които участва и плагиатства яко. Няма лошо, но в ситуация извън темата не реагира достатъчно остроумно, а ни го натрапват от всяка телевизия и всеки формат.Той и Андро Слабаков са постоянното присъствие. Сега е времето да видим , истината винаги прозира.
Виж целия пост
# 221
Любен Дилов син е една идея по интересен от Андрей Слабаков, поне фъфли Joy и може да сложат и субтитри та да разберем и тризначките .
Интересно ще е , Любен и Къци  Wink
Виж целия пост
# 222
Пак гледам.
Никол и близначките си говорят. Майката на сестрите не знаела, че те влизат пак в ББ. Била много против и те не й казали. Вечерта преди влизането, й звъннали от хотела.
Близначките: Еми... няма как! Парите са си пари!
Никол: Ооооо да!
и тук прекаснаха, щото явно се разприказваха за хонорарите.

След малко:
Златка лежи, Никол се облича и подрежда багаж, близначките са около тях.
ВНЛ: Колко човека са зодия Лъв в къщата?
Никол: От жените съм само аз, от мъжете - Юли (и не чух другия).

Не е супер интересно, но това дават, това ви разказвам...

Сега дойде и Юлиян да събира дрехи.
Виж целия пост
# 223
Цитат
Това не съм го гледала, признавам, но ако е така наистина - не е ок.
Багата пък му го върна с кражбата на батериите и значи са си квит. Smile

Не мисля ,че да оградиш с цветя човек  измъкнал се на косъм от смъртта и да вземеш батериите  са с едно и също значение
Виж целия пост
# 224
Мамче благодаря за темичката  bouquet
Кога изписахте 16-5 страници  Mr. Green фурии Hug
Юлиан ще си ходи според мен Peace
Златка ,и тризначките са тъпички ,това е според мен Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия