VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 382
  • 3 047
# 240
Според мен ще си ходи Златка. До сега съм познала всеки път. Вадят хората, които са се изчерпили по някакъв начин. Златка отдавна омръзна и се изтърка. В Никол има още хляб, а Юлиан може да заформи още скандали с Къци. Златка е вън, въпреки че предпочитам да се махне Юлианчо.
Виж целия пост
# 241
А сигурно ли е,че Къци ще вземе 100х.?  Rolling Eyes
Деян Неделчев каза в  "Горещо",че са му предлагали 15х.,а той е искал 50х.
Те ако на всички дават по 50-100х.,къде ще му излезе края Thinking
Не следя активно темата,че бързо пишете,но ми е интересно какви хонорари ще вземат ВИП-овете на Бг  Peace

За изгонване бих искала Юлиян  Peace А не трябва ли двама да изгонят пак  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 242
Юлиян не ми е симпатичен никак, не знам какво толкова мъжко се забелязва в него, в смисъл мъжкарско? А и за един оперен певец от неговия ранг, защо не ни показа своите способности, дет се вика защо не показа изкуство и не се разгърна, а само се занимава с дребни шегички и тъпи дрязги, ако беше над нещата нямаше така д наведена глава да вика на Къци като го пита защо няма доблеста да му каже че не го харесва и защо, оня Юли седеше и с наведена глава буквално нареждаше ''нещастник'', палячо, смешник ooooh!
Виж целия пост
# 243
В спалнята Юлиян пита Злати:
- Злати, по колко време стоим на сцената?
- 1 минута.
- Само толково??? И през останалото време ония плямпат някакви неща за нас? Че то по-добре изобщо да не излизаме тогава!
- Ееее, нека ни видят, да кажем и ние по някоя дума. Да не сме забравили българската реч!! ХХаахахаха

Никол се  е пременила за довечера. Иска да си смени тоалета. Юлиян й казва, че каквото и да сложи все е хубава, вярно, че с някои неща е по-хубава.
Златка също прави комплимент за дрехата на Никол.
Едната от близначките каза, че на нея Никол така не й харесва.
Никол отива да сменя роклята.
Според Юлиян тя трябва непременно да си вдигне косата и да си сложи някакво цвете.
Виж целия пост
# 244
А-а-а-,Юлиянчо ще е вън,за да види как му играе лоша шега Егото Peace Голям певец бил, голямо нещо ,ама се оказа малък човек-дребнав и заядлив!!Никога не е късно човек да стане за резил!Това се получи и с Юлиян!Нищо не показа,като талант и ерудираност!Държа се ,като селски интригант!!Да си ходи,щото се изчерпа! Mr. Green
Виж целия пост
# 245
А що се отнася до астроложката която беше на кафе при Гала хич не и вярвам.Няма да им е за първи път ако сгрешат отново.Явно им е навик  Laughing Laughing Laughing

Какво е предсказала астроложката?  Thinking Praynig
Астроложката при Гала предсказа че Златка Димитрова е изгонена от къщата на вип брадър 2012.Те миналия път астроложите казаха Къци излиза.Да ама сгрешиха.Така че няма да е за първи път ако отново сгрешат.Това е нормално за тях.Ако Юлиан бъде изгонен довечера ще ме разплаче но би ми липсвал ужасно много  
Виж целия пост
# 246
Да сигурно е за 100х.
Трипатките са с хонорар 30х/нали са простички за толкоз са се подписали/
Сем.Куку бяха за 50х.
Никол-20х


Юлиан досега даваше съвети на Никол относно /пеенето и довечера/ и то добри да си дигне косата да си бодне роза отстрани тя каза .." е откъде роза " а Ю. еми искай им ще дадат защо не добре е за костюма
Виж целия пост
# 247
Довечера ще ни показват някакъв конкурс.
Не знам дали между Никол, Златка и Юлиян или само между момичетата, защото Юлиян разказваше как Никол била като момиченце - някаква такава излизала да се фръцка, докато Златка била по-така - навела се над публиката с циците и онея отдолу издивяли.
Според тях конкурсът бил много добър.
Виж целия пост
# 248
Да сигурно е за 100х.
Трипатките са с хонорар 30х/нали са простички за толкоз са се подписали/
Сем.Куку бяха за 50х.
Никол-20х


Юлиан досега даваше съвети на Никол относно /пеенето и довечера/ и то добри да си дигне косата да си бодне роза отстрани тя каза .." е откъде роза " а Ю. еми искай им ще дадат защо не добре е за костюма


Тези цифри са от жълтата преса, така че изобщо не са сигурни  Peace
Виж целия пост
# 249
от вътрешен човек са  Wink

Нищо не си разбрала  Crossing Arms
Говореха си за конкурса за красота които вече мина !!
и Златка обясняваше че Никол е по хубава от нея и тя е трябвало да вземе короната , а Ю. каза не напротив ти си беше за короната
Виж целия пост
# 250
Довечера ще ни показват някакъв конкурс.
Не знам дали между Никол, Златка и Юлиян или само между момичетата, защото Юлиян разказваше как Никол била като момиченце - някаква такава излизала да се фръцка, докато Златка била по-така - навела се над публиката с циците и онея отдолу издивяли.
Според тях конкурсът бил много добър.

Това не беше ли за конкурса Мис ВБ,който така и не успях да гледам,но до колкото разбрах Златка е спечелила.Ако става въпрос за този конкурс той беше отдавна.
Виж целия пост
# 251
Стига бе хора! Толкова ли обичате Марияна!

Освен това съм сигурна, че след понеделника ще гледаме доста кадри с изгонения, от които ще се вижда, че не е чак толкова черен, колкото ще ни го представят тази вечер ( независимо от това, кого ще решат да нарочат от ББ)

Толкова ли не сте наясно, че с излъчените материали ни манипулират!

Я вижте колко свясно се държа Юли с онова л...но Къци, - ще играя, няма да играя!

 Peace
Виж целия пост
# 252
Според мен ще си ходи Златка. До сега съм познала всеки път. Вадят хората, които са се изчерпили по някакъв начин. Златка отдавна омръзна и се изтърка. В Никол има още хляб, а Юлиан може да заформи още скандали с Къци. Златка е вън, въпреки че предпочитам да се махне Юлианчо.

Какво има да покаже Никол още?Тя за времето ,което е в къщата не показа нищо интересно,пък сега ли ще показва?
Виж целия пост
# 253
... и Златка обясняваше че Никол е по хубава от нея и тя е трябвало да вземе короната , а Ю. каза не напротив ти си беше за короната

Ами, така е ...
Който има 120 см гръдна обиколка - печели! Mr. Green
Другите пасти да ядат. Laughing
Виж целия пост
# 254
Ако не изгонят Юлиян довечера, ще съм разочарована.
Дори гласът на този човек не понасям. А той не си затваря устата. Няма по-лошо от мъжко плямпало.

Къцко също започна лекинко да ме дразни, досега ми беше фаворит, но вече не съм толкова сигурна. Липсва му мъжко поведение, затова и толкова гаври отнася.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия