VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 370
  • 3 047
# 255
Привет Hug 17стр. Shocked

Довечера мисля, че Златка си заминава, въпреки, че не искам никой от тримата да е вън.
Относно договорите - мисля, че който и да реши да си тръгне предварително не само, че няма да си получи хонорара, но неустойката му ще е в пъти по-голяма от него. Няма как от ВБ да не си вържат гащите като гледат все да ги омаймунечат Laughing За единия хонорар - много народ да го бяха прежалили до сега, ако беше сам той. Неустойките са умопомрачителни сигурно и затова никой не смее да се мръдне оттам по собствено желание, но пък се моли да бъде изгонен Mr. Green
Виж целия пост
# 256
Да сигурно е за 100х.
Трипатките са с хонорар 30х/нали са простички за толкоз са се подписали/
Сем.Куку бяха за 50х.
Никол-20х


А на другите колко са им хонорарите ?
На Камелия дали са дали хонорар след като не е ВИП newsm78 ?

За Ласкин се пишеше, че е за 40 хиляди там...
Виж целия пост
# 257
Ако на Къци са му дали толкова много пари с надеждата, че ще прави шоу, много са се излъгали в него. Артист, шоумен, режисьор, човек със стабилно семейство и здравословен начин на живот, но вместо да покаже всичко това, показа че всъщност е едно голямо мрънкало, досаждащо на всички.  След издънката на първата игра с възглавниците, мъжете го взеха на подбив, пропука му се маската на възпитан човек и малко по малко, всички го разбраха що за дребнаво човече е.
Не харесвам Юлиян въобще, егото му е много дразнещо, но пък ми се ще да остане, за да видя докъде може да стигне, ако остане.
Прочетох тук в темата, че сутринта Марияна е отсъствала, после разбрах че е в президентския апартамент и започвам да мисля, че тя е човекът, който ще казва ДА на "мъжа" си.
Виж целия пост
# 258
Това не беше ли за конкурса Мис ВБ,който така и не успях да гледам,но до колкото разбрах Златка е спечелила.Ако става въпрос за този конкурс той беше отдавна.
Не, друг конкурс е - между номинираните или между момичетата от номинираните. Изкарвали са ги навън за снимки с публиката и Юлиян после разказваше вътре колко яко щяло да бъде.
Може и да е песенен конкурс. Нямам представа - довечера ще гледаме какво са заснели днес.
Това те си го коментират. Аз само пиша за онези, които нямат възможност да гледат.

Фънки си изяде дажбата от диетоложката, а сега Марияна ще си прави пържоли и Фънки поиска и за него една.
Марияна пържи пържолите и гледа към фитнеса : Скъсват се да тренират! СКЪСВАТ СЕ!
Фънки: Скапаняци!
Марияна: Да.
Виж целия пост
# 259
Вип Брадър няма никакви правила. По каква логика миналата седмица излязоха двама, а днес ще излиза един?  Thinking По точно е дразнещо постоянното сменяне на правилата.  Stop
Виж целия пост
# 260
от вътрешен човек са  Wink



Явно човека не е много вътрешен, защото Къци е с един от най-малките хонорари  Wink Peace
Виж целия пост
# 261
Във фитнеса са Орлин и две от сестрите.
Едната е на кростренажора, другата скача на въже, Орлин е на гладиатора. Дава им идеи. Научи Вяра да скача по някакъв различен начин с въжето и тя успя.
Говорят си за фитнес истории.
Орлин: Не! Направи едно, едно и второто се опитай. А!!!! Почти!!!
Въжето ти не е опънато. Като не ти е опънато въжето и няма да се получава. Ама засили го, в последния момент, преди да ти мине пред краката...  И така нататък.
Виж целия пост
# 262
Вип Брадър няма никакви правила. По каква логика миналата седмица излязоха двама, а днес ще излиза един?  Thinking По точно е дразнещо постоянното сменяне на правилата.  Stop
Биг Брадър има правила, но също така има правото да ги променя постоянно, според това какво му изнася.  Wink
Виж целия пост
# 263
Орлин остана сам във фитнеса и ни го показват него.
Няма разговори.
От кухнята се дочува гласът на Марияна, които ще ядат с фънки.
Няма нищо интересно в момента.

А прави ли ви впечатление, че Златка вече не припада по Багата, нищо че още спи на 5 метра от нея.
Виж целия пост
# 264
А прави ли ви впечатление, че Златка вече не припада по Багата, нищо че още спи на 5 метра от нея.

Никога не съм вярвала, че "припада" наистина по него.  Peace
Виж целия пост
# 265
Сега по Нова казаха ,че
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Ми Златка вече си изигра театрото, за какво още да се тръшка Laughing

от вътрешен човек са  Wink
Явно човека не е много вътрешен, защото Къци е с един от най-малките хонорари  Wink Peace

От най-малките? Т.е. на другите са по-повече от 100 000 ли?  154uu

Сега ще видите вие "голям обрат, драги зрители" довечера - в последната минута Златка ще си отиде Mr. Green
Виж целия пост
# 267
Сега по Нова казаха ,че
Скрит текст:
Юлиан -70%
Златка -20%
Никол -10%
за изгонване.
Най -вероятно Юлиан си заминава. Simple Smile

Наистина ли?  Thinking Досега казва ли ли са предварителни резултати? Ако е вярно и излиза Юлиан и аз съм  coolcool
Виж целия пост
# 268
Да сигурно е за 100х.
Трипатките са с хонорар 30х/нали са простички за толкоз са се подписали/
Сем.Куку бяха за 50х.
Никол-20х


Като си ги подкарала,дай на всички хонорарите.
Любопитно ми е от къде черпиш толкова"секретна" информация?!
Виж целия пост
# 269
Това не беше ли за конкурса Мис ВБ,който така и не успях да гледам,но до колкото разбрах Златка е спечелила.Ако става въпрос за този конкурс той беше отдавна.
Не, друг конкурс е - между номинираните или между момичетата от номинираните. Изкарвали са ги навън за снимки с публиката и Юлиян после разказваше вътре колко яко щяло да бъде.
Може и да е песенен конкурс. Нямам представа - довечера ще гледаме какво са заснели днес.
Това те си го коментират. Аз само пиша за онези, които нямат възможност да гледат.


Аз също гледам сега и това ,което коментираха се отнасяше за конкурса на момичетата и победителката беше Златка.Точно това говореха Юли,Златка и Никол.Златка каза,че Никол е трябвало да спечели ,защото е по-хубава.Юлиан й отговори ,че с право Златка е спечелила,защото се е представила по-добре.Никол е била като детенце.
Когато говореше за конкурса ,ставаше въпрос за този конкурс ,а сега коментираш съвсем друго нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия