VIP Brother България - 4 сезон - 7 тема

  • 105 353
  • 3 047
# 375
Banshee , много хубав постинг  Peace
Да сравним и кой какво е постигнал в живота си.
Единият е пял и признат по всички големи оперни сцени в Европа, другият е бил водещ на посткомунистическо "шоу" и е въртял колелото на късмета. Страшен акъл се иска за тая работа Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Ако сравняваме Юлиан с някое животно на мен ми прилича на петел!Често си сменям мнението и за него и за Къци!Добре че са успели със сериала-ще е интересно за гледане и докато си висим в темата да ги пообсъждаме!
Виж целия пост
# 377
Цитат
Възпитано, толерантно и коректно към всички момче е Орлин.

Това е истината.Къци изобщо не е нито толерантен нито коректен
И преди писах притиснали са го такива като Багата и Юлиан/не ги харесвам/ и той не смее да си отвори устата и да застане директно срещу тях.Защо не последва съвета на Мариана , а се вре в тоалетните и събира фронт.
ако му дадат малко власт  ще има да се чудите къде отиде "възпитаният и толерантен "Къци

newsm10 newsm10
Много се радвам и аз  Laughing че Любен Дилов син ще влезе за повече от 48 часа.
Виж целия пост
# 378
Само една вметка: въпреки че не го харесвам - ЮлиЯн се пише, а не Юлиан. Peace


Когато Камелия се представяше за принцеса София, нали се изтърва й каза и истинското си име Камелия, тогава измисли версията че е кръстена на двете баби, и Юлиан обясни(не помня на кой точно е кръстен) но че не бил ЮлиЯн, а ЮлиАн



Добре, това не съм го гледала. Имам спомен, че е с Я, сега погледнах в уикипедия, там също е с "я"... но на някои места е с "а". Както и да е...
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%BB%D0%B8%D1%8F%D0%BD_%D0% … D0%BD%D0%BE%D0%B2
Виж целия пост
# 379
За да защитават номинираните Съквартиранти, в студиото на Ники Кънчев в понеделник вечер ще гостуват Владо Береану и Калина Крумова - те апелират за Юлиан; Петко Димитров и Маги Желязкова ще защитават Златка, а за оставането на Никол в шоуто ще агитира майка й - Елена Станкулова, както и Жени Калканджиева.

Виж целия пост
# 380
В анкетата гласувах, че ще си ходи Юлиян, а за най-глупави тризначките/малко е нечестно да ги гласуваме общо, ама като гледам те заедно не могат да докарат нормален коефициент на интелигентност.../ Wink
За Любен Дилов - син, приятен или неприятен за някои мисля, че е интелигентен и интересен.
Виж целия пост
# 381
Luben Dilov-junior чрез facebook преди минути:
Поради престъпно лекомислие от моя страна, след малко влизам в къщата на Големия Брат и до 6 ноември няма да мога да отговарям на писмата ви.

Сблъсък на титани ще настане Simple Smile

И кои са титаните?  Thinking
Виж целия пост
# 382
Кофти работа нещата никак не са в полза на Юлиан.Ако Юли бъде изгонен сте остави медальона на Багата.А за капитани на синия червения отбор сигурно би избрал Орлин и Фънки.Юли ужасно много ще ми лисва ако бъде изгонен.Но сам си е виновен просто голямото му его му изигра много лоша шега. Къци и Мариана нямат шанс да се класират на финала.Там вижда един срещу друг Орлин и Багата които сте се борят за голямата награда.В момента нещата вървят към победа на Орльо  
Виж целия пост
# 383
Кофти работа нещата никак не са полза на Юлиан.Ако Юли бъде изгонен сте остави медальона на Багата.А за капитани на синия червения отбор сигурно би избрал Орлин и Фънки.Юли ужасно много ще ми лисва ако бъде изгонен.Но сам си е виновен просто голямото му его му изигра много лоша шега  
Иска ми се да можех да те утеша, че Златка ще излезе, ама ... Бих предпочела тя да излезе, а не Юлиян.
Виж целия пост
# 384
защо така песимистично? Има сериозен шанс за Юли да остане - толкова красив, умен и интересен мъж! Златка вече много се изчерпа, простотията и глупостта дразнят много хора. Пак казвам, дано Никол да си тръгне, че иначе ще изпукаме от скука
Виж целия пост
# 385
Люси ще предложи брак на Камелия, тя ще каже “Да!”
Новината за предложението за брак в къщата на ВИП Брадър побърка феновете на шоуто. Зрителите вече нямат търпение да разберат кой от съквартирантите ще получи романтичното предложение и ще каже “Да!”.
от тук


 Thinking Thinking Thinking Whistling
Виж целия пост
# 386
Кофти работа нещата никак не са полза на Юлиан.Ако Юли бъде изгонен сте остави медальона на Багата.А за капитани на синия червения отбор сигурно би избрал Орлин и Фънки.Юли ужасно много ще ми лисва ако бъде изгонен.Но сам си е виновен просто голямото му его му изигра много лоша шега  
Иска ми се да можех да те утеша, че Златка ще излезе, ама ... Бих предпочела тя да излезе, а не Юлиян.
Орлин какъвто е карък при игрите.Няма да се учудя ако загуби и той ще е следващия служебно номиниран като капитан на загубилия отбор другата седмица.А Фънкаря глава на къщата.Ако Орльо се спаси на елиминации в понеделник 5 ноември  е на финала в Вип Брадър 2012.Поне единия ми фаворит ще е на финала.И там каквото сабя покаже
Виж целия пост
# 387
Luben Dilov-junior чрез facebook преди минути:
Поради престъпно лекомислие от моя страна, след малко влизам в къщата на Големия Брат и до 6 ноември няма да мога да отговарям на писмата ви.

Сблъсък на титани ще настане  Simple Smile

Да, бе, да! Веднага му повЕрвАх Crazy
Пари му трябват и на него, да не мислите, че не беше предварително отрепетирано и предложението, и решението!

Кои са титаните, наистина?

Сега погледнах, във визитката на ВБ Юли е ЮлиЯн!
Виж целия пост
# 388
Люси ще предложи брак на Камелия, тя ще каже “Да!”
Новината за предложението за брак в къщата на ВИП Брадър побърка феновете на шоуто. Зрителите вече нямат търпение да разберат кой от съквартирантите ще получи романтичното предложение и ще каже “Да!”.
от тук


 Thinking Thinking Thinking Whistling
ако е така, значи скоро / сексът няма да е мираж/, някой беше писал тук, че  двете влюбени са го обещали Joy Joy Joy. Да кажат кога че, да сложим децата да спят Grinning
Виж целия пост
# 389
И аз искам Орлин на финал, въпреки че още ме държи неприязънта покрай купената Евровизия. Но просто не виждам кой - евентуално Орлин, Люси, Багата и Фънки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия