Ок,и подаде ли оплакване от това недоволство,за да спестиш мъките на другите?
Бяха се погрижили епикризата да е безупречна, за съжаление не бях на себе си на изписването и я прочетох няколко дни по-късно. Нямах никакви свидетели, разбира се, само докторите, които присъстваха
в Патологията на 5 етаж няма лекар събота и неделя, ехографите са заключени, това го знаят всички, които очакват "бърза" реакция при проблем. Разчиташ само на акушер, същото, което искат раждащите вкъщи.Само една болница ли има в София? И навсякъде със заключени ехографи? Това пак е повод да се пусне проверка. Kак така нямаш свидетели? Мъжът ти не е ли бил с теб?
Но докато хората си затварят очите и дават пари на ръка,системата ще продължи да седи в сегашния си вид.Полицията дава белязани пари при нужда ,в случай ,че някой иска да се възползва...

Е, нали у дома ще има гуру?????