

отказаха.
може, може. 5% си е цифра. Това е нормално, значи - навсякъде да се разпространи тая блага практика, да почерпят челен пример и други държави от нас. Права си сигурно. По-правилно е така, отколкото да се регламентира това, което така и така се случва, и да могат да присъстват законно медицински лица.





отказаха.
Човек трябва да може да прави предложения, на които да не получи отказ - дано ме разбереш. Но пък и да предлагаш пари за нещо, което е абсолютно забранено - също не е редно. Като си знаела, че не може и татко да присъства - защо избра точно там - ако е така важно присъствието - човек избира място, което покрива поне повечето му изисквания.

успех с горещото сърце и хладния ум
това в някои държави е лесно, а тук - много рядко. 
успех с горещото сърце и хладния ум
това в някои държави е лесно, а тук - много рядко.
.Но се постига с практика и не от днес за утре!
Препоръчани теми