Ей това бг-мамата си е...о мамата. Остава утре с дреб да поддем документите.
едно ти е празнично днес. Какво си набрала? Оправи ли се каката?









вчера бях в една банка и вече седя на тръни....4-тият час минава и набързо намерих помещение и извадих помпата
и честит празник! 
и едно кафе
да пийна 
няма и няма само дето пия разни лактогонни чайове, май-май няма много ефект

Малката си изцока и 2-те цоки и като започна да нервничи, търси още, лапа пуска, цигърка, а то няма.. Аз АМ не съм и помирисвала, вода не давам... Ноо някак я позалъгах, метнах житото и орехите та след 2 часа пак я нахраних и май се оправиха нещата пу-пу. Явно минаваме някакъв период, в който увеличава дажбата, защото вече 3-ти ден не е акала (явно всичко си усвоява) и иска да хапва по- често.


Препоръчани теми