

и той не е акал от 3 дни и вече две вечери като яде в 21 часа не иска да спи и като му направя от АМ изяжда по 60мл и заспива, ама през деня не търси повече, но яде на 2 часа
сигурно не му стига
. Отивам и аз да варя жито щом има ефект
Браво на баткото, колко е малък а пък да знае азбуката и да чете
браво браво! Нашия батко нищо не знаеше като тръгна на училище 


, Алекс нещо много не долюбва банята, голяма мъка е
сега и натежа и става още по-голямаа драма като го сложа да полегне в коритото
Надявам се да отмине този период,въпреки,че аз като малка така съм се драла от рев, че не се учудвам много много от кой го е наследил
, така че ще се гледкаме у нас.А утре ще се молим за слънчице.




свеки предложи да ги гледа ма аз не съм много навита 

Бъди много здрава, усмихната, обичана майка и любима! Весел празник!
. Тази малка госпожичка с характер ще излезе, да я нагушкаш от мен. Надявам се, да е само период и да го израсте скоро 
Както каза баща му, изкара си парите играчката.
чак да ушите


Иначе вчера малката спа през целия ден и си мислехме, че ще се кокори през нощта, а то си спа детето за разлика от майка му - посред нощ пращах ММ до аптеката, че щеше да ми се пръсне главата от болка - никога не ме беше боляло така, направо... 
- подадохте ли документи за детските (тези от 35 лв, месечно), има ли някакъв срок, че ние чакаме още бележка от работата на ММ за брутние доходи и май изпуснахме октомври
Ще се радвам, ако има някой запознат да сподели 



Няма сополчета, не кашла ... за това според мен е някаква храчка, но не може да я изхрачи милия. Предполагам, че с сиропче може да се оправят нещата.
Най-интересното е, че яде, яде и заспива, ама толкова дълбоко заспива направо се отпуска напълно... и като го сложа в леглото поспива 5-10 мин и се ококорва и започва да реве, че е гладен... Нали имаме кантар и честичко го меря, за да се ориентирам колко е изял, ами той заспива дълбоко и на 50 мл. Като го видя, че се унася започвам да го пощипвам, да му говоря, но няма голяма полза...сън в лятна нощ. И така никога не знам дали като го сложа в леглото ще спи дълго или пак трябва да го слагам на гърда 
Някакви идеи освен смяна на позата за кърмене?
, Алекс нещо много не долюбва банята, голяма мъка е
сега и натежа и става още по-голямаа драма като го сложа да полегне в коритото
Надявам се да отмине този период,въпреки,че аз като малка така съм се драла от рев, че не се учудвам много много от кой го е наследил 


Май не обясних много точно ама дано си ме разбрала 
Дано да е така всяка нощ че понякога е направо ужасен през нощта
Препоръчани теми