Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 165
whisper, честит празник!   bouquet
Аз успях да изгладя и да просна другите дрехи и малкия вече е буден  Mr. Green После ще готвя май, сега няма как Heart Eyes
Лъки и ние сме така, сигурно значи и на мен не ми достига млякото newsm78 и той не е акал от 3 дни и вече две вечери като яде в 21 часа не иска да спи и като му направя от АМ изяжда по 60мл и заспива, ама през деня не търси повече, но яде на 2 часа  newsm78 сигурно не му стига Sad Sad. Отивам и аз да варя жито щом има ефект Heart Eyes Браво на баткото, колко е малък а пък да знае азбуката и да чете  #Crazy браво браво! Нашия батко нищо не знаеше като тръгна на училище Mr. Green
Виж целия пост
# 166
Честит Рожден Ден Whisper !!!  nbirthday
Да си жива и здрава и много обичана жена и майка  Heart Eyes
Честит и 1-ви ноември -Ден на народнните будители!
Гледам много станаха майките-скорпионки хихи, след някой друг ден и аз ще се присъединя към тях    Laughing
Ние поспахме тази нощ, даже бих казала,че в последно време предпочитам нощтите от дните,защото тогава се случва да поспя малко повече  Whistling
Да ви се оплача  Cry, Алекс нещо много не долюбва банята, голяма мъка е  ooooh!сега и натежа и става още по-голямаа драма като го сложа да полегне в коритото  SadНадявам се да отмине този период,въпреки,че аз като малка така съм се драла от рев, че не се учудвам много много от кой го е наследил  Mr. Green
Вчера се престрашихме за разходка, ноооо като гледам днес няма да ни огреее.Ние си нямаме и дъждобран за количката де  Blush, така че ще се гледкаме у нас.А утре ще се молим за слънчице.
Като казах"молим" се сетих Фейт какви молитви отправяше за дъжд лятото, а сега сме за обратното хихи  Laughing
Хубав и спокоен ден Мамчета  Hug

Виж целия пост
# 167
mobsi, и Вики ревеше много в коритото и вече от няколко дни не реве и май ще и хареса да се капе, ще мине и вашия период
Виж целия пост
# 168
whisper,  честит рожден ден! Simple Smile
и аз да се похваля: вчера купих шезлонг на fisher price. Сега го пробвахме  и вече 30 мин има тишийна в къщата. не мога да повярвам. Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Аз да се оплача. Вчера дребното си поспа и ни е голямо чудене , та чудене. Вечерта ходихме в мола заради каката да си покаже хелоуинските рога и като се върнахме.... Това човече дневния си сън ни го изкара през носа. От 20 часа до 1 не спря да реве. Нищо не я успокояваше, нииищо. Майка ми вика сигурно урочасано. Аз не вярвам в такива неща ама от безизходица тръгнах да гася клечки. Направо още съм в несвяст. На търни съм да не се повтори същия ужас  Tired
Скай, дразня се от някои изказвания , за това така  Wink

yael да ти завиди човек. Нашият ще го продам на края.
Виж целия пост
# 170
Добро утро и от нас Simple Smile
whisper__1 честит рожден ден Simple Smile
Аз да се похваля , че снощи спахме. От 21ч. до 2.30ч. и после от 3. до 7ч. как искам всеки ден така Wink
За съжаление съм болна и не знам как ще се оправяме Sad свеки предложи да ги гледа ма аз не съм много навита  Stop
Ох отивам да се зобя с лекарства , че след малко ще ядем  Tired
 
Виж целия пост
# 171
whisper__1, Честит рожден ден   bouquet Бъди много здрава, усмихната, обичана майка и любима! Весел празник!

Честит ден на будителите! Честит празник на всички учители и просветители!


Барбера, мила, съчувствам ти много  Hug. Тази малка госпожичка с характер ще излезе, да я нагушкаш от мен. Надявам се, да е само период и да го израсте скоро  Hug

Аз съм супер, доволна от инвестицията във въртележката, най-добре похарчените ми 35лв. От вчера вече стои в леглото си, гледа я, гука и, хвърля усмивки и накрая заспива. В момента пак отнесе плувката докато я гледа и аз пия кафе с вас  Heart Eyes  Както каза баща му, изкара си парите играчката.

Виж целия пост
# 172
Eхааа, най-накрая се изака   newsm44 чак да ушите Mr. Green, явно за три дни го е събирал и сега наведнъж Mr. Green. А как си опика  очите сега като го сменях  Joy Joy Joy
Сега яде, очаквам и да заспи  Mr. Green и после като взема и новите капки за колики и се надявам вече на бебе мечта  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Привет и от нас Simple Smile
Whisper_1 - ЧРД, да си жива и здрава, много късмет и малката да те радва много   bouquet
И ние вчера ходихме на църква за молитвата зз 40-ия ден - добре мина. После се разходихме хубаво, ама днес май няма да ни огрее с този дъжд  Sad Иначе вчера малката спа през целия ден и си мислехме, че ще се кокори през нощта, а то си спа детето за разлика от майка му - посред нощ пращах ММ до аптеката, че щеше да ми се пръсне главата от болка - никога не ме беше боляло така, направо... #Puppy dog
Сега съм по-добре и ще се пробвам да сготвя нещо набързо.
Имам и едно питане, мисля че не сме го коментирали (извинявам се, ако греша)  Blush - подадохте ли документи за детските (тези от 35 лв, месечно), има ли някакъв срок, че ние чакаме още бележка от работата на ММ за брутние доходи и май изпуснахме октомври  newsm78 Ще се радвам, ако има някой запознат да сподели  Hug
Виж целия пост
# 174
Чики , срок няма сега, като ги подадеш от следващия месец ще започнат да ти ги изплащат, после чак след 1 година пак  Heart Eyes
Виж целия пост
# 175
whisper ЧРД мила  Hug




... и време за сън  Joy


Следобед ще се обадя на педи /че е втора смяна/ и ще я питам за тез хрипове дето ги прави Пламен от два дена. Като диша все едно и ма нещо заседнало и нослето му свири  Mr. Green и това само понякога. Ето сега задрема и звук не издава като диша Whistling Няма сополчета, не кашла ... за това според мен е някаква храчка, но не може да я изхрачи милия. Предполагам, че с сиропче може да се оправят нещата.  


Лъки ... ученолюбиво ще е момчета  Hug
Виж целия пост
# 176
Whisper Честит рожден ден!
Лъки браво на баткото,ученолюбив ще е,нашия грам интерес няма,дай му само детски филмчета и щуротии да прави.
Мартичка супер че върши работа играчката,малкия Сашко ще кротува сега.
Барбера ако тръгнеш да продаваш шезлонга свиркай,ако не съм се купила дотогава!Пробвай я след време пак,може и да се заседи.
Виж целия пост
# 177
Здравейте, не съм ви чела, но за да имам време да пиша трябва да започна направо да пиша, че не се знае бебо кога ще ме извика и пак няма да мога да се включа.
Искам да ви питам дали има други като нас- кърмим се по час и 30, час и 40 минути  #Crazy Най-интересното е, че яде, яде и заспива, ама толкова дълбоко заспива направо се отпуска напълно... и като го сложа в леглото поспива 5-10 мин и се ококорва и започва да реве, че е гладен... Нали имаме кантар и честичко го меря, за да се ориентирам колко е изял, ами той заспива дълбоко и на 50 мл. Като го видя, че се унася започвам да го пощипвам, да му говоря, но няма голяма полза...сън в лятна нощ. И така никога не знам дали като го сложа в леглото ще спи дълго или пак трябва да го слагам на гърда #Crazy
Как мислите вие вечер бебчетата ви ядат ли повече- едната вечер ударихме 160 мл /с добавка АМ/. Иначе пада голям рев.
От два дни се сърди и не захапва зърното май е от коликите като ви чета, но ме е яд защото не захапва зърното, а като му дам да яде от шише го захапва като акула. newsm78 Някакви идеи освен смяна на позата за кърмене?
Виж целия пост
# 178

Да ви се оплача  Cry, Алекс нещо много не долюбва банята, голяма мъка е  ooooh!сега и натежа и става още по-голямаа драма като го сложа да полегне в коритото  SadНадявам се да отмине този период,въпреки,че аз като малка така съм се драла от рев, че не се учудвам много много от кой го е наследил  Mr. Green


Оооо Пламката умира от кеф ... вече  Mr. Green Вчера даже и тънки усмивки пуска на баща си и много обича да "дъвче дъвка на сухо"  hahaha

На мъжо вече е преведено бащинството ... разгеле  ooooh!

Lillya и ни е се унасяме и изпадаме в дълбок транс, но го изчаквам и побутвам рамото, ушето, ръчичките ... и като видя, че не мърда го вдигам да се уригне и той се размрънква и пак давам цица. Така няколко пъти докато преценя, че наистина се е наял  Heart Eyes

Иначе на мен напоследък ми се цупи пък на шишето  Crazy
Виж целия пост
# 179
Whisper_1 Честит Рожден Ден !!! Здраве щастие и спокойно бебче ти желая аз Simple Smile
chiki срок няма, когато ги подадеш тогава обаче ако изпуснете тоя месец служебната бележка трябва да включва други месеци и евентуално ако вече са му я направили ще трябва нова да се прави Simple Smile Май не обясних много точно ама дано си ме разбрала Simple Smile
А аз да си похваля детенцето, през нощта се спа пропусна две хранения и от 9 вечерта яде чак в 6 сутринта...естествено се събуди два пъти през нощта в 1 и в 4 ама след малко пак заспа...А аз тръгвам да му взема капките от хладилника и го оставям на спалнята и като се връщам той ми заспал и го оставих да си спинка при мен и така чак до сутринта Simple Smile Дано да е така всяка нощ че понякога е направо ужасен през нощта Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия