днес Вики става на 2 месеца
ходихме при педи
качил е 1150гр и 4 см
казаха, че е набрал максимума като тегло за втория месец
ама и той прасенце... сега е 5300гр 
Само ме притеснява кога ще го уча да плува все пак 




Мерси предварително
Дишам аз, ама не спокойно 
аз одеве преди да се събуди малкия за 20мин. изцедих от двете гърди 120мл. а моята помпа е на Чико ръчна, дали с друга ще пуска повече за по кратко време 
Ще видим какво ще каже 




Мерси предварително 

Ние сме чак на 9-ти пък тогава ще видим 
Мерси предварително 

ако Лефакс не подейства и аз ще взема да пробвам, та дано уцеля кое е нашето спасение
ако Лефакс не подейства и аз ще взема да пробвам, та дано уцеля кое е нашето спасение 
Изрева се това дете,а лекарите-всичко е ок-"расте,натдава,просто силни колики"И на детески гастро я отведох в София-само и изписа мляко АР,че уж рева бил от рефлукс като и се връщат киселини,а и повръщаше малко
Е сега не връща хич ама пък плачеее...ПАК!Съвсем ви изпуснах,ще чакам по-добри времена и ще чета и пиша.Целувки и много се радвам,че ви има,като прочета се успокоявам малко
.От сутринта не съм му давала капки,но го няма онзи рев .Иначе си присвива крачетата, промънква и пръцка доволно.Сега се чудя дали пак да му взема от Колийф-а.

Препоръчани теми