Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 240
Добро утро и от нас.Ние си спахме тази нощ идеално,само с едно ставане в 4.
Сега се нахранихме и пак ще полегна до дребчо,който вече отнесе:))) Mr. Green
По-късно планувам разходка навън и мисля да заформя един чийзкейк:))Тези дни съм се отдала на "домакинстване."
Хубав ден на всички и спокойни бебчета. baby_neutral Hug
Виж целия пост
# 241
Добро утро и от нас.Ние си спахме тази нощ идеално,само с едно ставане в 4.


И ние така  Laughing

Ева ... по принцип продават такива уреди, които мерят влажността и е отбелязано колко трябва да е в стаята. Педи просто предположи, че може и да е сух вече въздуха в стаята, понеже захладня и се пускат печки, климатици и т.н и е права.
Утре ще ходя да купя някакъв овлажнител  Heart Eyes

d_cvetanova
Нои прави преводи само във вторник и четвъртък
Виж целия пост
# 242
И ние спахме тая нощ само с едно ставане в 4:40, нооо... снощи 3 часа в ръцете ми и за да не реве милата - на гърда - изсука я цялата и после само я дъвка, но накрая заспа блажено - охх, да минават тея колики
Виж целия пост
# 243
Фючър-мама , завиждам ви на спането  Heart Eyes
Ние тази нощ пак през 2 часа ставахме Whistling Whistling
Фейт, и ние имаме същия спрей за носа, нали сме при една и съща педиатърка Mr. Green
Аз имам термометър, който мери температурата и влажността в стаята. Ние пускаме климатика вече от една седмица, но влажността си е добре. Нормалната влажност е между 40% и 60%, трябва да е под 40% за да е сух въздуха Peace
Еvvaa сигурно са колики, дано да са и по-леки Heart Eyes
Ние бебефон нямаме, но сме в апартамент, та не ми трябва много-много, постоянно е около мен, стои в хола в шезлонга или ако спи, което му се случва рядко ходя да го наглеждам, но те вратите са отворени и всичко се чува.
Ако си купувах бебефон бих взела с видео, не само със звук Heart Eyes
Виж целия пост
# 244
Хрисик[/b] ... къде е този линк за почистване на нослето  Crazy
Последният на първа страничка - Грижи за моето бебе ІІ - още в самото начало на видеото е.
Аз взех овлажнител от Джъмбо за 20 лв. Доста брзо се изпарява водата и сега взех да се притеснявам да не стане прекалено влажно. Отделно този овлажнител духа много горещ въздух и е опасно да не се изгори някой. Трябва да се внимава къде се поставя. От къде да взема влагоизмерител по-евтиничък?
Виж целия пост
# 245
Здравейте момичета! Извинете ме, че така нахлувам в темата ви Blush
Аз си имам юлско бебче. Остана ми една опаковка от 100мл Lefax. Разбира се нова и неразпечатана-Срок на годност 02.2015г. Цената му е 25лв. На нас ни свърши чудесна работа в борбата с коликите. Ако някой има интерес да ми пише ЛС.
Още веднъж извинете ако съм досадила с поста си
Слънчев ден на всички мами и бебчета! Hug
Виж целия пост
# 246
Мамита, а слагате ли мед на бибата? Майка ми предложи, на нас така ни е давала, че беше голям рев, няможем да я успокоим Whistling
Виж целия пост
# 247
Здравейте и от нас,
Вики снощи пак рева от колики до почти 12, спа неспокойно, примрънкваше, но станахме чак в 6.30 да яде, а вчера ядеше на 2часа
днес ще е време за разходки, че вчера беше много гадно времето
Зори дано всичко ви е наред на малчо, не се притеснявай
За меда знам, че е много алергенен
Виж целия пост
# 248
Ева и на мен свекито постоянно ми го предлага този мед, но педито ми каза НИКАКЪВ мед. Направо щеше да ме набие, като я попитах  Mr. Green Знам, че е много алергенен, както ти е казала Бели. Аз захарта от водата се опитвам да й махна сега, защото педито каза, че може до 6 месеца. Но колкото и др лекари да питам казват, че трябва да я махна. Е да ама тя не иска и не иска без да пие  Whistling Та ако и мед й дам... край с всички битки  Mr. Green
Виж целия пост
# 249

d_cvetanova
[/b] Нои прави преводи само във вторник и четвъртък
newsm78 ми вера беше четвъртък Mr. Green
явно са ме пропуснали и оставам за вторник Confusedпфуу
Виж целия пост
# 250
Мамита, а слагате ли мед на бибата? Майка ми предложи, на нас така ни е давала, че беше голям рев, няможем да я успокоим Whistling
зарежи тез бабини глупости Rolling Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 251
Момичета, относно меда-това е много полезно четиво:
http://www.puls.bg/health/inquisitive/news_7449.html
Виж целия пост
# 252
Меда е много вреден, не се дава до 2 годишна възраст, а какво остава на малко бебе Peace даже и да сложиш мед пак няма да има ефект, като осмучи меда и плюе бибата постоянно трябва да слагаш, научи я на биба без мед по-добре.
Вода и ние не пием, но няма проблем на всяко хранене памперса е доволно напикан , ако и при вас е така няма проблем, няма смисъл от захар Peace
И да споделя, онзи ден купих памперси Либеро, много са хубави наистина, огромна разлика има от тези на Памперс и Пуфис Heart Eyes пробвайте ако искате Peace
Виж целия пост
# 253
НУБ ще пробвам като ми свършат пакетите от магазина..имам Молфикс,Пуфис и Памперс 2-ки всичките Mr. Green
Виж целия пост
# 254
D_cvetanova и аз нямам преведени пари, но със сигурност ще го направят във вторник.
Този мед, както и захарта и на мен се опитват да ми ги пробутат свекито и майка ми, ама се правя, че въобще не съм ги чула. Когато не иска да пие вода, само мърморят отстрани - ако имаше захар, как щеше да я пие. Или пък за биберона - ако имаше мед, как щеше да го иска. Е, свикна. Водата пие без захар, па макар и в минимални количества - 10-20мл на ден, а залъгалката си я засуква без проблем и без мед. На нас, като че ли коликите ни намалят вече. Дребния се присвива лекинко, ама го няма онзи истеричен рев от преди два-три дена. Вече не се смее само на сън, ами като му говориш съвсем осъзнато цъфти насреща ни. Много е забавен.  Heart Eyes Вкъщи всички сме хремави. Големи емоции бяха снощи. Наредих ги и тримата мъже на дивана и на всеки сложих масло в носа.  Laughing Тъкмо се наканих да ги снимам и батковците се покриха в детската стая от страх да не ги изтипосам в този им вид във фейсбук. Joy  Joy  Joy По принцип всяка направена снимка с тях минава през щателна проверка - тази може, тази не... newsm78
Забравих да честитя на Бена - Живо и здраво да е мъничето и много да ви радва!
При нас няма много разнообразие на памперси и основно се предлагат тези на"Памперс", така че не съм пробвала нищо друго, но съм доволна от тях засега. А това, че са ароматизирани на мен пък ми допада. Ние вече втора седмица сме на 3-ка.
Днес времето при нас е чудесно и смятам да изведа малкия навън, че гъбясахме вкъщи . Не сме си показвали носа навън от неделя. А и си поръчах в един магазин космонафт, та да видим дали ще го харесам, че си имаме един плюшен като мечок, но не ни се струва подходящ за вятър, въпреки че е доста плътен като материя.
Лек ден желая на всички ви! Да нагушкате всички бебоци от мен!  Hug  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия