Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 225
Здравейте,
 

Днес имаме ако - памперса е нацапан колкото един пръст. Струва ми се много малко. И вчера беше толкова. Та това брои ли се за изхождане? Аз си мисля, че трябва да е по-обилно. И ние пръцкаме много миризливо.

Чудех се дали е възможно банките с глюкоза, които включваха на Вики да са повлияли за наддаването? Как мислите?

Анхела, браво за хубавите килограми.

Зори, не чети нета да не се филмираш излишно. Вероятно кардиолога ти е обяснил положението. Ще се оправи дребосъчето  Hug

Стаси колики са това

Нуб има значение помпата според мен. Аз имам ръчна и електрическа на Авент. Не съм доволна от ел. Не я ползвам. Цедя повече и много по-бързо с ръчната. Само си пръснах парите на вятъра. Анхела, ти ползваш ли електрическата?

Даная
, през втория месец се прави преглед за луксация на тазобедрените стави.

Виж целия пост
# 226
Мамчета,ето ни и нас;)
Аз днес за първи ден успях да свърша малко домакинска работа,хихи.Бебчо след обяд беше при дядо на гости:)Нахраних го,погушкахме се и сега пак с баба и дядо.Та имам многооо временце днес:)Даже и кафенце пих с една приятелка.Но той си е кротичък по принцип. baby_neutral
Чакаме го за баня и хапване всеки момент.
Хриси  Hug да нагушкаш и нацелуваш Гоги.
Ние в спалнята имаме TV и си го пускаме,да не говорим,че в хола телевизора си работи почти постоянно.Нет също.
Елио,ми се губи,милата::Как ли се оправя с бебчето и малката кака:)
Човечето ми идва. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 227
Миленита и при нас е така и аз се чудех дали е нормално,3-4 памперса имат малко ако,все едно леко се е изпуснала-така да се каже,а останалите 2 най-много 3 на ден са обилно наакани,и то все ми прави номера през нощта да се оака до ушите,а и до врата ,та пада едно миене посред нощите...
Виж целия пост
# 228
Лили,и аз така и ме беше много яд ooooh!
Виж целия пост
# 229

Hrisik. Аз имам видеофон. Не си представям деня без него, но ние живеем в къща. Моя е Моторола и съм много доволна. Перфектна картина и звук.
Unforgiven и при нас акането е по същия начин, някои пъти през ноща се оаква до ушите.
Да се похваля от днес имам лефакс, сега ще видим има ли ефект.
Виж целия пост
# 230
zornitsa85, според мен ще го израсте, иначе нямаше да ви викат чак след 6 месеца.  Hug

Whisper_1,  nbirthday

аз като цедя уж до последно с помпата, после пак имам кърма дребното като засуче  Crazy
Няма по-добра помпа от бебето, не съществува по-добър начин за изпразване на гърдите.

danaya80, на ортопед се ходи за преглед за дисплазия, но при нас този преглед го прави педиатъра и ако той види проблем праща при специалист. Разбира се цялата система е различна, но го споменавам, че е възможно и педиатъра ви да прецени дали сега да ви праща. За вит. Д-то писахме, по принцип в Бг не ви е толкова необходим, ако детето ти прекарва 15 мин на ден на слънце /включително и през прозорец/ няма нужда да го тъпчеш с химии. При нас няма достатъчно слънце и аз давам, но също не всеки ден.

Вярвате ли ми, че не ме е яд за хубавия ни матрак, а за похабените 40 мл кърма  ooooh!
Lillya, Hug

juliya_r, важното е с Явор да сте добре, не форума. А като имаш време ни пиши Simple Smile

Аз бях на доктор и следващия ми преглед ще е догодина /годишния/  newsm44 Всичко ми е наред и мога да правя каквото си искам. Много съм доволна.

sky*, как сте?
Виж целия пост
# 231
Често личните лекари на децата не дават направления за ортопед под предтекст, че детето няма нужда, защото всичко му е наред. Педиатърът нито е квалифициран, нито има нужната апаратура, за да знае дали ставите на детето са наред и е длъжен да издаде направление за ортопед при навършване на 1 месец на бебето. Настоявайте пред вашия лекар за такова направление и задължително прегледайте ставите на бебето на ехограф(сега го прочетох)
значи да искам направление и аз? newsm78
Виж целия пост
# 232
Привет!  Hug
pepina709, за снимките в групата ли питаш? Ако да, като влезеш в групата отгоре има септемврийски мами; за групата; събития; снимки;... Кликаш на снимки и има няколко албумчета и под тях също и ма снимки, които сме публикували директно на стената  Hug
Whisper_1 честит рожден ден!!! Бъди жива и здрва!!! И много щастие на теб и семейството ти!
juliya_r, радвам се, че сте добре с малкия Явор!  Hug
Иначе ние сме много доволни от шезлонга на Фишър прайс, много ни помага да борим коликите  Party
Фейти, страхотна тема както винаги  newsm51
И малко закъсняло ама да се включа за споровете, които виждам че са се завихрили...момичета не се карайте  Hug Нали сме тук да си споделяме а не да се укоряваме кой как си гледа детето. Всички сме различни и си имаме различни методи на възпитание. Не сме тук да се съдим, а да споделяме опит, тревоги и радости с мъничките ни дечица.  Hug
Лека и спокойна нощ и спокойни, спящи бебчовци!  1crib  Praynig
Виж целия пост
# 233
Milenita ползвам само ел.Авент, аз не мога просто без нея, за мен и моите гърди е супер  Heart Eyes даже и батериите ползвам като съм навън, най-ценната ми покупка  Grinning

в началото ми беше трудно с ел.Авент (бях свикнала с ръчната, а принципа на цедене е различен) после вече свикнах с ел.Авент и с ръчната нищо не мога да изцедя, поне аз до този извод стигнах....
Виж целия пост
# 234
Добро утро   Hug

Вчера ходихме до док ... еми оказа се точно това, което мислих ... сополче е заседнало и ще трябва сега да му помогнем да излезе  Mr. Green Изписаха ни спрей Риномер бебе спрей и  ще пръскаме 5 дена, та да видим Whistling
Каза също, че въздуха в стаята явно е сух /ние от няколко дена пускаме печка/ и сега ще търся овлажнител за стаята  Heart Eyes някакви и деи за модел  Rolling Eyes

Хрисик
... къде е този линк за почистване на нослето  Crazy

Нашия Пламен спи при нас, където имаме и телевизор  и комп  Heart Eyes

това е за сега ... че дребен вика  ooooh!
Виж целия пост
# 235
Често личните лекари на децата не дават направления за ортопед под предтекст, че детето няма нужда, защото всичко му е наред. Педиатърът нито е квалифициран, нито има нужната апаратура, за да знае дали ставите на детето са наред и е длъжен да издаде направление за ортопед при навършване на 1 месец на бебето. Настоявайте пред вашия лекар за такова направление и задължително прегледайте ставите на бебето на ехограф(сега го прочетох)
значи да искам направление и аз? newsm78

И нашия педиатър ни препоръча да отидем на ехограф, за да се проверят ставите, това се правело до навършване на 2рия месец. Ако нещо не е наред ставата т.е не влиза правилно се слагат 2 памперса един върху друг, така ми обесни нашия док.
Виж целия пост
# 236

Аз да забия един въпрос за класацията(която между другото много ме кефи) защо ги няма Йо и Маре???


Ами а де  ooooh! съвсем изключих  Crazy Добре, че сте вие да ми напомняте и помагате  Hug
Смайли мила - ще те помоля за точни данни за да ви сложа в списъка  Heart Eyes

Джилия ... радвам се че се разписа и сте добре с Шрек  Mr. Green



Използвам и окофон hahaha-т.к. Габи спи близо до прозореца,а към стаята има остъклена тераса,честичко я наблюдавам Blush.

 hahaha hahaha hahaha това ми хареса  Mr. Green

Виж целия пост
# 237
Добро утро! Реших докато Цвети си лежи в кошарката и си говори с тапетите малко да почистя. Взех, че счупих чаша. Знаех си аз , че е лоша идея. Ще чакам свекърва ми Simple Smile
Виж целия пост
# 238
Здравейте момичета!
Ние сме доста неспокойни тия дни, будна ли е, особено след ядене-  само се напъва, сгъва, пъшка и реве Tired Дали са колики или и нещо друго я мъчи .....
Фейт по какво се разбира дали въздуха е сух? И ние пускаме радиатор от седмица-две newsm78
Зори, всичко ще е наред.  Hug
Днес се очертава да е по-топличко навън и ще си направим една разходка. Hug
Виж целия пост
# 239
още нямам пароци от НОИ Rolling Eyes

добро утро Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия