Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 270
Запис от мен    smile3558
Виж целия пост
# 271
Скай, аз също се отказах от ските (особено в Австрия, че дребния няма да издържи толкова път) и сега съм се насочила пак към Пампорово...сняг в изобилие, спа в почто всеки хотел...през седмицата не е скъпо и е спокойно...

За wi-fi искам да вмъкна, че не го спират стени и прегради...така че като имате нет в хола...едва ли бебето е по-предпазено (ако искате да го предпазвате) в спалнята. Peace

Нашия часовник мери и влага и темп...hama....има ги в големите пикадилита....и като го гледам май трябва да си купя овлажнител...
Виж целия пост
# 272
Благодаря ви момичета за хубавите пожелания  Hug
Ние днес ходихме да си вземем последния болничен и направихме разходка, че май скоро няма да видим такова слънчице Party
Тази нощ беше мнооого дълга и безсънна ooooh! Габи до скоро си се будеше на 3ч и от време на време правеше една по голяма пауза за по 4-5ч. Тази седмица не прави пауза и се събужда през два часа да яде... Сякаш вървим наобратно Crazy
Виж целия пост
# 273
За бебефони си говорите, ние сме с този:

Доволна съм много, има и музика да му пускам, има и обратна връзка, показва и температурата която е в стаята, картината е ясна и голяма като за недовиждащи като мен  Mr. Green Работи и с батерий.
За меда, аз давам само когато кашля. Слагам малко на бибата или много малко в чая.
И други работи щях да пиша ама  се събуди Crazy ще се включа по късно пак  Crazy
Виж целия пост
# 274
Бебефон имам един видео - ТСМ от Нико. Върши ми чудесна работа. Но убедена съм на пазара има и по-хубави.
Ева82 само тогава ли е имунизирана срещу алергия. Според мен, баш тогава трябва най-много да я пазиш от всякакви алергени. Алергии се проявяват и от нищожни количества, така че количесрвото не е гаранция.
Алексче спа-то на Пампорово не е точно, което търся. Трябват ми топли минерални басейнчета, вани и подбни "купи" с топла минерална вода. А за Хисаря отзиви? Сняг дали ще им там?
Виж целия пост
# 275
здравейте  Grinning днес най-накрая се наканихме да отидем профилактично на ортопед и невролог, както ни беше казала педиатърката

при ортопеда всичко е ок, само каза да правим гимнастика, че в поза жабче - краката трябвало да докосват земята, каза по 10 пъти вечер след баня - да правим тази поза - жабче за краката

при невролога каза, че имал синдром на повишена възбудмост, защото си бил държал ръчичките в юмруче, и каза че може да е от обвитата пъпна връв в корема още...препоръча да го къпем през вечер с екстракт от хвойна, при 38 градуса вода, на 10литра по 1 капачка от разтвора, и също в понеделник на УЗ на главата....макар, че ние правихме след раждането УЗ и всичко беше ок, тогава си вдигаше ръчичките заедно, един стресиран беше, вече не е...според мен няма никаква възбудимост и си ок детето, крещи само вечер от 9-12ч, а през нощта е агънце  bowuu


невроложката каза също да не слагаме сега ваксини, но ние и без друго не сме му слагали....
Виж целия пост
# 276
за ските аз не се отказвам тази година и бебчо ще водим даже, че и на пистата, ама само ще гледа  hahaha
Виж целия пост
# 277
anghella, Лъчезар си държеше ръцете в юмруци до 3-я месец, когато разбра вече за какво са и започна да посяга към играчките. Според мен е от позицията в която е бил толкова време в корема, а той точно така беше с юмруци пред лицето. А беше най- кроткото и безпроблемно бебе Simple Smile

Инхалатор имам от 2 години сигурно и си стои в килера, ваден е май веднъж.  Дано не ни се налага да го ползваме, де  Praynig Подариха ни го като ценна вещ, която всяко семейство трябва да има  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 278
Скай,Хисаря е готино Peace
Виж целия пост
# 279
Как ви се мисли за зимна почивка не знам. Моята дрисла днес пак реве като изтървана. Оревахме морската, центъра , колата ...на всякъде  Crazy Вие с бебетата ли мислите да ходите ?
Виж целия пост
# 280
Ето ме пак Hug Голямо хайманосване днес  Heart Eyes нали е много хубаво времето, 22градуса, та докато ме мързеше да изляза, после пък не мога да се прибера Mr. Green
И аз ходих да подам документи за английски език в бюрото по труда, добре че намерих позната там, че сигурно щеше да ми се наложи да кърмя дребния на опашката Mr. Green
Ние днес сме по-спокойни, явно са му на моменти тия колики newsm78 сутринта стоеше цял час в кошарата с опулени очи и се радваше на нищото Mr. Green и накрая заспа сам #Crazy направо невероятно.
Тези прегледи от невролог и ортопед след първия месец ли трябва да се минат, че ние в сряда сме на консултация та да питам и аз за такова направление.
Тая помпа за сополите ми се струва малко гадна, ама аз съм си гнуслива  Mr. Green
Алекс, колко процента ви е влагата, че ще купувате овлажнител  newsm78
Барбера, ами разбира се че с бебетата на почивка Hug за къде сме без тях Mr. Green
Според мен на Хисаря е по-готино, но повече сняг ще има на Велинград Peace
Виж целия пост
# 281
при невролога каза, че имал синдром на повишена възбудмост, защото си бил държал ръчичките в юмруче, и каза че може да е от обвитата пъпна връв в корема още...

И ние сме със същите юмручета  Shocked даже вече започна да ги лапа целите  ooooh!
Виж целия пост
# 282
Ди  какъв е твоя като марка?
на омрон! ако искаш мога да ти пусна линк точно какъв е!
И ние сме с Омрон.  Peace
Виж целия пост
# 283
Как ви се мисли за зимна почивка не знам. Моята дрисла днес пак реве като изтървана. Оревахме морската, центъра , колата ...на всякъде  Crazy Вие с бебетата ли мислите да ходите ?

не само с бебетата...и батковците smile3534

Анхела аз се притеснявам, че няма как да кърмя на пистата...и затова ще е Пампорово...да си карат всички...пък аз между кърменията да скоча за малко на ските

Нуби според влагомера е 40%...даже 37% на моменти....сега и двамта с бебо сме с течащи носове....моят течащ, неговият смъркащ...и двамата не можем да дишаме, а сухият въздух още повече го затруднява Weary
а за гадна помпа трябва да видиш бейбивак-а в действие....
Виж целия пост
# 284
Ева82 само тогава ли е имунизирана срещу алергия. Според мен, баш тогава трябва най-много да я пазиш от всякакви алергени. Алергии се проявяват и от нищожни количества, така че количесрвото не е гаранция.
О, не Скай, не си ме разбрала  Simple Smile кой говори,че го давам за имунизация....давам и го да и загрее гърлото, че тук с докторите, лекарства да ти изпишат е само когато положението е много зле...да не говорим и колко трудно се добираш до читав лекар  Crazy
Мисля, че малко мед в моментите на по засилена кашлица  е по добър вариант от колкото ако трябва да си кашля със седмици защото някой стажант  или общо практикуваш така е сметнал   в спешното
Crazy
Мога да ти препоръчам много хубаво Спа  Heart Eyes ама за ски ме няма никаква  Crazy
http://www.parkhotelpirin.com/%D1%81%D0%BF%D0%B0-%D0%B8-%D0%B7%D … %B0%D0%B2%D0%B5_4
 Качествено обслужване,  хубава храна, прекрасна гледка, и процедурите който предлагат са супер....ако отидете през седмицата няма много хора и се чувстваш сякаш работят само за теб...джакузита, минерални басейни и екстри само за вас  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия