


Габи до скоро си се будеше на 3ч и от време на време правеше една по голяма пауза за по 4-5ч. Тази седмица не прави пауза и се събужда през два часа да яде... Сякаш вървим наобратно

ще се включа по късно пак
днес най-накрая се наканихме да отидем профилактично на ортопед и невролог, както ни беше казала педиатърката

Подариха ни го като ценна вещ, която всяко семейство трябва да има
Вие с бебетата ли мислите да ходите ?
Голямо хайманосване днес
нали е много хубаво времето, 22градуса, та докато ме мързеше да изляза, после пък не мога да се прибера
сутринта стоеше цял час в кошарата с опулени очи и се радваше на нищото
направо невероятно.
за къде сме без тях
Вие с бебетата ли мислите да ходите ?

кой говори,че го давам за имунизация....давам и го да и загрее гърлото, че тук с докторите, лекарства да ти изпишат е само когато положението е много зле...да не говорим и колко трудно се добираш до читав лекар 

ама за ски ме няма никаква 
Препоръчани теми