Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 330
Една от нас, сега ние имаме поблем с акането вече 2-ри ден не ака, а само пръцка и виждам, че не се чувства добре. Имам глицеринови свещички, само исках да те попитам ти цяла ли слагаше или я делеше на по-малки части, че ми се вижда доста големичка за това малко дупе!  newsm78
Виж целия пост
# 331
Mince, и на мен ми се виждаше голяма, но реших да пробвам дали влиза и си влезе съвсем меко и безпроблемно. Обаче 2 дена не са нещо особено да не е акала. Не знам дали не е рано да слагаш - вие на кърма ли бяхте или на АМ?
Димафлора, начинът на хранене няма никакво значение, важното е, че това се води биологична поза, тоест не би трябвало да е вредна за детето  Peace
Виж целия пост
# 332
Ани, на кърма сме. И аз знам, че 2 дни са нищо, ама виждам, че я притеснява и се пъне, а само пръцка...и се ядосва. Sad
Виж целия пост
# 333
Спането на бебето по корем е опасно за задушаване, не мисля, че за друго има значение. И аз слагам Борис върху мен да спи, но ня леглото го оставям по коремче само за игра докато го гледам и няма опасност и аз да заспя.
Виж целия пост
# 334
здравейте  Heart Eyes вчера пазара беше успешен, моят син отново е розов - шапка, шал и ръкавички за зимата  hahaha

мед аз ям с удоволствие, а на бебчо нищо му няма и шоколад ям също  Grinning разбира се биберон с мед ми се струва лудост  #Crazy
Виж целия пост
# 335

 Ушичките ги почиствам с анатомични клечки за уши на чико http://kasida.bg/chicco-anatomichni-klechki-za-ushi-215-823.html

Същите де  Mr. Green но не на Чико  Heart Eyes

Нубчеее
... я кажи веднага от къде я взе тази мрежа за вана Crazy
Виж целия пост
# 336
Есенна закуска!Добро утро!
Виж целия пост
# 337
Хмм вашите бебета спят по корем пък моето неще да стои така, като е върху мен по коремче му е много хубаво и даже си спи така, ама като го сложа на леглото примерно да постои така и след една минута почва едно циврене, даже и за масажа след баня и бързо се разревава  newsm78 Странна работа Simple Smile
Виж целия пост
# 338
Благодаря на ЛЛЛ , за бързия отговор,на вас момичета също,сега искам да попитам някоя мама дали се е сблъсклава с моя проблем,немога да изцедя и капка от проблемната ми гърда, нито на ръка нито с помпа, имам тази ръчната на бертони, какво ли не пробвах вече и топли компреси направо горещи даже,то масажи ли не бяха със сапун със мас и пак нищо,малката като я сложа на тази гърда ме ползва само за биберон явно и е трудно да суче от нея,и я разбирам защото аз също не мога да я изцедя,вече се виждам в чудо ,не зная как да се справя,кораво със малки бучици усещам само от горна страна на гърдата,а от долу си е мека без никакво напрежение,моля дайте ми съвет какво да правя или ми предложете хубав модел помпа или нещо корто може да ми помогне ,защото ми намирисва май ,че ще играе ножа накрая,ако вече не е късно за оправяне ,Благодаря ви предварително  Hug
Аз бях така в самото начало на кърменето, около 2-6 ден след раждането - в болницата ми обясняваха как да се цедя, ей много болеше и нищо не ставаше, като се прибрах в къщи майка ми ми обясни да масажирам леко втвърденото място, така че да няма болка, а преди това се нагорещих в банята и там масажирах - след банята сложих малката да я кърмя и продължих масажа на втвърденото място и в един момент разбрах че е отпушена. Предните дни многократно опитвах с горещите компреси и помпа, цедях и на ръка, но нищо не ставаше. Според мен трябва да повярваш че ще се отпуши и да се постоянна и упорита в опитите.
Сега почнах да пия лецитин, едната ми гърда всяка нощ се препълва, но не става на бучки, преди да пия всяка сутрин правех бучки и на следобедните кърмения се налагаше да се топля и цедя, а сега и без да се цедя пак не се образуват бучки, за което БЛАГОДАРЯ  много на ЛЛЛ  Hug
Виж целия пост
# 339
И двамата ми сладури спят по корем....баткото само така спеше до 2годишен.Единственият проблем, който отчетох е, че в количката някой път не искаше да заспива и си търсеше позата.
От задушаване се притеснявах първия месец, но сега вече мускулчетата са по-заякнали и не би трябвало да е проблем.....а и моят мъник със запушен нос така хърка, че мога да му следя дишането дори по бебефона smile3534

здравейте  Heart Eyes вчера пазара беше успешен, моят син отново е розов - шапка, шал и ръкавички за зимата  hahaha


кефиш smile3501


Виж целия пост
# 340
Мince, мисля че е рано да му мушкаш свещички и ние бяхме по същия начин като вас и на третия ден се изака сам Peace, по-добре изчакай малко  Heart Eyes
Фейт от Вис Виталис в Тракия е купих мрежата, много е удобно  Heart Eyes

Аз да се похваля, вече пие чая на Хип без проблем и водата даже, нищо че са без захар Mr. Green

Някой от вас има ли уред за затопляне на шишета и дали е доволен, интересува ме дали бързо се затоплят , защото ми е много досадно това топлене на водна баня Whistling Heart Eyes
Виж целия пост
# 341
аз ползвам уред за затопляне на Нук, много съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 342
и аз ползвам нагревател за бутилчици, но явно не мога да го наглася  Mr. Green ако не извадя навреме, се претоплят и после хвърлям манджата  ooooh!

после ще кача снимка на розовият Вики  Party
Виж целия пост
# 343
Момичета, на вас колко време след раждането ви дойде първия цикъл, при мен още няма нищо, не че се оплаквам де, ама се чудя кога ли ще да е  Whistling

А Миленка твоя бебок колко е голям (като килограми), защото беше писала, че изяжда по 120 мл. АМ,  моя е над 6 кг. вече(иначе е и висок де 62-63 см), обаче не може да изяде 90 мл АМ на Аптамил му правя.... притеснява ме това... втория месец нещо не яде май както трябва. Преди го кърмех първо и после го дохранвах с 45 мл. сега реших един път само кърма, един път само мляко, ама като му правя АМ и едвам изяжда 90 мл. А отзад на кутията даже пише, че за неговите килограми трябва да изяжда 150-190  Shocked
Виж целия пост
# 344
Миленче, аз също давам АМ на Теодора, по 120 мл ма ядене, но преди това я кърмя. По принцип пише на кутията за месеците и колко да се дава. След ядене винаги почти плаче, докато не се уригне. Но след като прочетох поста на diva_free май се оказва, че угоявам малко Тедито Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия