

Ама беше страхотно, утре пак :
И след разходката Йойо е с хъркащ нос, пръснах спрей Низит (морска сол разтвор) и чакам резултат, не вярвам да съм я простудила, понеже беше доста топличко, пък те си бяха добре облечени...



Красоти, красоти!!! Иначе Велинград не го харесвам като курорт, защото е претъпкан, голям, изглежда като град, а не като курортно място - има ужасно много коли и ми е някак мръсен и неподдържан. Изобщо там не добивам усещане за Родопите... Но пък със сигурност има много хубави хотели и ако си седиш само в хотела, можеш чудесно да си изкараш... Зависи какво търси човек 
А и не мога много да го мисля, защото така или иначе в друга поза не желае да заспи - нищо не мога да направя...
Но през деня е мисия невъзможна,спим по 10 мин или подремва повече само върху мен.Един ден спа 2 часа така.Сложа ли я в креватчето...ококорва веднага очите.Много ми е хубаво да си я гушкам и да спи върху мен ама и мама има да прави разни неща.
Препоръчани теми