

ако и нашето миришеше така, нямаше да проветряваме снощи 10 минути
беше страхотен ритуала многооо топло и семейно,малчо беше истински шампион,мислеше си че ще го къпем и така се кефеше хихихи във букала 
браво
Ние живот и здраве до година лятото

Иначе ходих на контролен преглед след раждането, всичко е наред - може да почваме работа за братче 

Хубав ден на всички мами и бебета и весело изкарване на празнуващите


Само хубави неща да им се случват 

Иначе аз още си пазя милионите тестове за бременност дето правих
Помня още как сутринта преди ММ да замине за мисията му показвам единия тест и го питам вижда ли чертичка и той ми вика че си въобразявам ама сега въображението ми спи в другата стая
Ама предполагам че като порасне ще се реши най-накрая как ще я кара през нощта

Толкова позитивицъм и любов излиза от тебе ... много сте хубави всички 



Отделно има и големичка бенка близо до дясната лопатка.... всеки си е уникален. 
, другите са овладяеми.

Препоръчани теми