Мислим да изчакаме две години преди да подновим опитите. 
има ги във всяка аптека 

Външни хора не идват там - събираме се за рождени дни и т.н. За това ме е яд още повече... както и да е... вече ги мятам вколата и на разходка в западния парк, че там може да мине цял час преди да срещнеш някой 
Аз обожавам големите семейства с много дечица, по- ценно според мен няма. На времето и аз исках 3, но на този етап не можем да си го позволим чисто финансово. А и като знам всяка бременност колко я мисля (малко и аз като Скайчето) А и моя мъж май не е фен, аз едва го убедих, че вече е време за 2-ро (той все отлагаше) Като ни казаха в началото, че ще е пак момче му подметнах, че явно ще трябва да потретим, а той ме изгледа малко така...
) Всъщност нищо не се знае, някой ден като спечеля от тото може пак да родя...
Аз обожавам големите семейства с много дечица, по- ценно според мен няма. 
) Колкото до това дали ощетяваме по-големите, когато раждаме- мисля че даже е обратното. Сега им обръщам даже повече внимание, за да не се чувстват пренебрегнати. За разликата в годините - имам и с малка и с голяма разлика- и двете си имат и плюсовете и минусите.
наистина съм изключително щастлива
наистина съм изключително щастлива 

и кърмата придобивала леко горчив вкус 

и кърмата придобивала леко горчив вкус 


живот и здраве....един ден...
Препоръчани теми