Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 143
  • 726
# 195
здравейте  Sunglasses днес Вики става на 2 месеца  Hug ходихме при педи  Grinning качил е 1150гр и 4 см  newsm44 казаха, че е набрал максимума като тегло за втория месец  hahaha ама и той прасенце... сега е 5300гр
Виж целия пост
# 196
agira и нашето ако много мирише, незнам на какво се дължи
Виж целия пост
# 197
Уиспър1, честит ден ден - да си жива и здрава   bouquet
Лъки, пращай баткото на градина, че скоро ще започне да учи и двоична бройна система  Joy  hahaha
Мобси83, и Явор ревеше във ваната, една вечер го изкъпах с мен под душа директно - е, няма такова блаженство - навира си цялата глава директно под струята и се размазва щастлив. Оттогава вана не сме ползвали, така че не пречи да пробваш и така  Peace Само ме притеснява кога ще го уча да плува все пак  hahaha
Бъдик, и ние бяхме със същия режим тази нощ  Mr. Green И ползвай свеки да ги гледа като си болна, не се колебай хич!!! Бързо оздравяване!  Hug
Нуб55, честито лайно!!! Знам и аз вече каква радост е това  Hug
Лилия, нормално е това поведение, кърми когато иска бебо и не го мисли - ще отмине и този период, все още може да са по-сънливи. Иначе можеш в червено да зададеш въпрос към ЛЛЛ, те ще ти дадат най-адекватна помощ  Hug
Стаси, стряска се нещо или от колики, нормално е, много започват да се стряскат сега бебетата, дишай спокойно  Hug
Агира, моят много пръцка, но това е защото започна да ака много нарядко. Обаче изобщо не мирише. Ти даваш ли нещо друго - вода, глюкоза, чай??? Да не е от нещо друго миризмата? Иначе за режим и дума не може да става - някои дни е като часовник през 3-3.5 часа, други - на всеки час буквално се кърмим и все е нервен. Някои нощи не ми слиза от гърдите, спим си в биологична поза и се кърмим перманентно, не се и пробвам даже да го сложа в леглото му, в други нощи си кърти здраво и откарва по цяла нощ сам в леглото си - една нощ даже спа 8 часа непробудно!!!  Shocked Много по-добре ми е така - когато сме в кофти ден, просто знам, че работа никаква няма да свърша и нито чистя, нито готвя, просто си лежим един върху друг, чакайки да дойдат по-добри времена. В други дни изривам цялата къща, готвя по 2 манджи, все едно няма бебе вкъщи. Просто съм се пуснала свободно по течението и си живеем живота с дребния  Hug
Виж целия пост
# 198
Да питам и тук как давте КОЛИК ТАБЛЕТС,по колко и има ли ефект.Много сме ревливи,нямам време за писане а и нещо форума трудно ми зарежда,от компютъра е #Cussing outМерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 199
Една от нас , благодаря  Hug Дишам аз, ама не спокойно  Laughing В болницата си виках "Само да родя, да се спре с притеснението"... е притеснението се увеличи, само се оглеждам, ослушвам и вманиачавам в глупости  Mr. Green
Виж целия пост
# 200
Агира, и на нас два дена като пръцкаше много му миришеше Mr. Green и одеве като се изака пак мирише, не знам защо и той е само на кърма newsm78

Мами да ви питам, дали има значение количеството изцедена кърма от помпата newsm78 newsm78 аз одеве преди да се събуди малкия за 20мин. изцедих от двете гърди 120мл. а моята помпа е на Чико ръчна, дали с друга ще пуска повече за по кратко време newsm78

И друго сега като му давах кърмата с шишето още 70мл беше изпил и взе да заспива, ако не му бутах шишето нямаше да изпие 100мл колкото му трябват, явно като суче се изморява бързо и не изсуква достатъчно, а аз мисля че нямам кърма.
Виж целия пост
# 201
Фейт,обади си на педи и я питай за хъркането на Пламката.

Обадих се ... към 5 ще отедем да го преслуша. Мерси за успокоението момичета, но не е само нослето ... като диша се чуват хрипове  Whistling Ще видим какво ще каже  Heart Eyes
Иначе вчера и днес слагах физ. р-р но не виждам разлика  Rolling Eyes


Агира ... и нашето пръцкано мирише  Mr. Green и до колкото знам е хубаво да пръцкат, понеже така изкарават въздуха в кормчето си, който пък предизвиква коликите  Heart Eyes

Нубче ... просто от цицата струята е по - малка от колкото от биберона  Heart Eyes
Иначе аз като цедя уж до последно с помпата, после пак имам кърма дребното като засуче  Crazy
Виж целия пост
# 202

Нуб55, честито лайно!!! Знам и аз вече каква радост е това  Hug


 Joy Joy Joy

Да питам и тук как давте КОЛИК ТАБЛЕТС,по колко и има ли ефект.Много сме ревливи,нямам време за писане а и нещо форума трудно ми зарежда,от компютъра е #Cussing outМерси предварително  bouquet

Още ли не сте се успокоили  Confused... милата тя  Praynig

Анхелче ... браво на вас  Crazy Ние сме чак на 9-ти пък тогава ще видим  Heart Eyes
Виж целия пост
# 203
Да питам и тук как давте КОЛИК ТАБЛЕТС,по колко и има ли ефект.Много сме ревливи,нямам време за писане а и нещо форума трудно ми зарежда,от компютъра е #Cussing outМерси предварително  bouquet
о да,аз съм много доеволна!
за което благодаря на Бъдик Hug

за изцеждането, аз мисля,че виинаги е различно количеството Rolling Eyes
Виж целия пост
# 204

о да,аз съм много доеволна!


явно на всеки различни неща му действат, не знаех за тези таблетки newsm78 ако Лефакс не подейства и аз ще взема да пробвам, та дано уцеля кое е нашето спасение Mr. Green ако не му минат до тогава Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 205

о да,аз съм много доеволна!


явно на всеки различни неща му действат, не знаех за тези таблетки newsm78 ако Лефакс не подейства и аз ще взема да пробвам, та дано уцеля кое е нашето спасение Mr. Green ако не му минат до тогава Mr. Green Heart Eyes
да и аз за това пробвах няколко неща,докато открих тях.и с капкомер направо й слагам в устата..
аз да питам нашата не плаче,но пъшка и се напъва яко..пробубжда се през нощта и почва да пъшка милата и така понякога през 10 минути се люшкаме,тя се успокоява и после пак така..
дали за колики? newsm78
Виж целия пост
# 206
Фейт,благодаря ти,сега уж заспа малко,че от 3 дни е ужас,не спи по 22 часа,само от 2 до 5 през нощта отмалява явно и заспива  ShockedЗапочна и да не иска да яде,хем реве за ядене,хем като захапе бибата и цокне веднъж започва неистов плач и гърчене,плюене и задавяне рееев 40 мин.цока 100 мл. Sad Sad Sad Изрева се това дете,а лекарите-всичко е ок-"расте,натдава,просто силни колики"И на детески гастро я отведох в София-само и изписа мляко АР,че уж рева бил от рефлукс като и се връщат киселини,а и повръщаше малко ooooh!Е сега не връща хич ама пък плачеее...ПАК!Съвсем ви изпуснах,ще чакам по-добри времена и ще чета и пиша.Целувки и много се радвам,че ви има,като прочета се успокоявам малко   bouquet
Виж целия пост
# 207
Мамчета,как мога да разбера,че дребния няма колики newsm78.От сутринта не съм му давала капки,но го няма онзи рев .Иначе си присвива крачетата, промънква и пръцка доволно.Сега се чудя дали пак да му взема от Колийф-а.
Нашето пръцкане мирише ,когато е на път акито  :lo
Виж целия пост
# 208
Забравих да ви питам още нещо.Някъде четох,че педиатрите са ви пращали на ортопед.Защо и за какво е това изследване на тазобедрената става newsm78
Сори,ако въпросите са много глупави,ама ме глождят Embarassed
И този прословут витамин Д.Нашата педиатърка не ще да му дава.Какво да правя?
Виж целия пост
# 209
Даная по спомен към 6тия месец педито ти дава направление за ортопед..
а за вит.Д ако те притеснява просто й кажи и давай на бебо Wink
тя не може да ти наложи точно какво да парвиш:)
но е и хубаво да знае какво точно даваш на детето си. ти си взимаш решения Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия