аз от 17часа нататък му давам капки до 6 сутринта около 5-6 пъти се пада

много важно е да не се отказваш аз така прекарах една цяла нощ в цедене докато си оправя гърдата...Цедях си и си ревях докато не се отпушиха нещата, но и до сега тази ми гърда пуска по малко мляко от другата
Стискам палци бързо да се оправиш
Не ме притесни това, че 5 дена не е акал, а това, че очевидно се чувства зле от неакането, поради което вчера му сложих глицеринова свещичка и след 1 час имаше резултат - обилно нормално кърмаческо. Няколко часа беше много спокоен и весел и после пак за започна с пръцкането, напъването, приреваването и буденето - тежка нощ изкарахме и сега продължава в същия дух
Надявам се да се окаже кратък период 


много важно е да не се отказваш аз така прекарах една цяла нощ в цедене докато си оправя гърдата...Цедях си и си ревях докато не се отпушиха нещата, но и до сега тази ми гърда пуска по малко мляко от другата
Стискам палци бързо да се оправиш 



.Моят е на Philips,доста стар(сестра ми ми го даде).Няма никакви екстри-просто се чува бебето,когато реве.Плюсът му е,че обхватът му е с много голям радиус(което не ме вълнува в 3стайния апартамент
-т.к. Габи спи близо до прозореца,а към стаята има остъклена тераса,честичко я наблюдавам
.

Препоръчани теми