От няколко дни му пускам бебешки канали по тв-то, слагам го на спалнята ни и се заглежда доста, гука си и ръкомаха и рита, накрая се измаря и заспива 
Има случаи,когато си похапва АМ по 120 мл.Като почнем да се храним то едни кандарми едно чудо.По час и нещо ядем и докато заспи (ако заспи изобщо) и айде време за др.хранене.Много ми е притеснително за това АМ и защо не изяжда всичко.Иначе водичка си пие по около 50-60 мл дневно.Памперса редовно си е пълен,като изключим по веднъж примерно на 2 дни.Нормална ли е цялата ситуация?
Знам че се среща при повечето бебета и щом надава всичко е ок, но ми писна да ходя оповръщана и да пера всеки ден 



Имаме си прекрасни снимки от фотосесията при Калинчето и макар, че бяхме много кисели, имаме превъзходни кадри
Качих няколко в албумчето!
Благодаря, Калинче!!! Страхотна си както винаги!!!
Ще питам и педито в сряда, но се чудя и вие на какво мнение сте








е,добре,че си добре

Препоръчани теми