
всички софийски мами отиват на разходка като гледам, а аз още се чудя, но сигурно после като яде в 14 часа ще го изведа да поспи на въздух в парка 
Първо проверете каква е влажността и тогава купувайте овлажнител, че не се знае какво ще покаже
и съм решила сега в петък на консултацията отново да я питам
Рошличка и тя е приенея ... не знам какво и еказала 
Ама аз тогава си мислех само дали е качил достатъчно и повечето въпроси ми изхвръкнаха от главата

Заведох я и до параклисчето до нас, имаше водосвет и доста народ та след като ни чете попа си взехме и светена вода.
Пожелавам ти от всичко и по много
Моя мъж не иска да я държи, че все го повръщала.. на мен ми ходело да си ходя повърната, че съм била майка, ама не него... 
Ама аз тогава си мислех само дали е качил достатъчно и повечето въпроси ми изхвръкнаха от главата

аз до сега в паркове не съм ходила - все кръжа по улиците или ходя да си пазаря

Бъди жива и здрава и много обичана 

Моя мъж не иска да я държи, че все го повръщала.. на мен ми ходело да си ходя повърната, че съм била майка, ама не него... 



На мен ми го връчва основно за храненето


- рядко се чува да плаче (може би 10 пъти ми е плакал откакто се е родил). Нямаме колики (или най-много 2-3 пъти да е плакал от това). Давам му Лефакс 2 пъти на ден (внимавайте с дозировката на Лефакса, тъй като доки каза, че той запичал). Яши се беше запекъл в началото и при нас подейства много масаж на коремчето (около 15-30 минути след масажа се изхождаше).

Препоръчани теми