Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 390
Melly,Честит Празник!Желая всичко най!  bouquet

Влагомерът ми пристигна-всичко е на китайски(не че ми трябва упътване).Засега мога да кажа само,че показва същата температура като стария термометър.За влагата няма как да разбера дали показва правилно,иначе на мен ми излиза 50% влажност,което е добре
Виж целия пост
# 391
Май само в Пловдив няма слънце Sad всички софийски мами отиват на разходка като гледам, а аз още се чудя, но сигурно после като яде в 14 часа ще го изведа да поспи на въздух в парка Heart Eyes

Влагомер има в Джъмбо, 10лв. струва, показва и температурата и прогноза за времето и той е на китайски Mr. Green стои при другите термометри  Heart Eyes Първо проверете каква е влажността и тогава купувайте овлажнител, че не се знае какво ще покаже  Mr. Green
Виж целия пост
# 392
Фейт, ти води ли Пламен на ортопед?
Виж целия пост
# 393
Фейт, ти води ли Пламен на ортопед?

Не, Апостолова предния път ми каза към 4-ти месец  Crossing Arms и съм решила сега в петък на консултацията отново да я питам  Whistling Рошличка и тя е приенея ... не знам какво и еказала  Crazy
Значи събота или неделя може да отскочим до Джъмбо ... да си чукнем среща  Mr. Green
Виж целия пост
# 394
Фейт не е ставало дума за ортопед още пък аз нали съм глупи забравих да я питам предния път на консултацията и сега ще си чакам до следващата, че ми се струва тъпо да и звъня само за това Simple Smile Ама аз тогава си мислех само дали е качил достатъчно и повечето въпроси ми изхвръкнаха от главата Simple Smile
Виж целия пост
# 395
Eхо  Grinning

Ние вчера също правихме погача, явно деня е бил благоприятен за тази дейност и доста майки с бебета сме се отчели  hahaha Заведох я и до параклисчето до нас, имаше водосвет и доста народ та след като ни чете попа си взехме и светена вода.

Днес баткото е ученик вече, на мен ми е по- спокойно, 3 часа близо изкарахме с Мила навън, преди малко се прибрахме, а тя продължава да спи в количката  Laughing Повече от 4 часа не е яла, а по принцип ядем на 2  Sunglasses

Мели, честит рожден ден!   bouquet Пожелавам ти от всичко и по много  Mr. Green

Марти
и ние много повръщаме, ама търпение мила  Hug Моя мъж не иска да я държи, че все го повръщала.. на мен ми ходело да си ходя повърната, че съм била майка, ама не него...  Flutter

Хубав ден, тук пече слънце и е чудничко  bowuu
Виж целия пост
# 396
Фейт не е ставало дума за ортопед още пък аз нали съм глупи забравих да я питам предния път на консултацията и сега ще си чакам до следващата, че ми се струва тъпо да и звъня само за това Simple Smile Ама аз тогава си мислех само дали е качил достатъчно и повечето въпроси ми изхвръкнаха от главата Simple Smile

И аз всеки път забравям  Mr. Green сега съм си написала въпросите на един лист  Crazy

Тус тамън изпече и май и ние след малко ще излизаме ... като станем де  Mr. Green
Вие къде ходите по разходки  Whistling аз до сега в паркове не съм ходила - все кръжа по улиците или ходя да си пазаря  Mr. Green
Виж целия пост
# 397
Момичета помагайте, на моята принцеса и се е забило нокътчето на палеца на крачето, в ъгълчето е зачервено и има малка бяла точка - значи набира гной. За сега мажа с гентамицин и редувам с йодасепт. Не съм звъняла още на личната. Чух се с позната която имаше този проблем при детето и тя ми каза само да продължавам да мажа, не трябва ли това нокътче да се изреже? newsm78
Виж целия пост
# 398
Привет мами  Heart Eyes
Мели Честит празник  newsm59 Бъди жива и здрава и много обичана
Хихи и нашата погача беше вчера. Много добре се получи всичко, наприказвахме се с всички приятелки.А Габи беше бебе-мечта - не проплака нито веднъж през целия ден, което не е типично за нея.Аз мислех че ще спи през цялото време, а то детето да е спало има няма два часа през целия ден, но не наведнъж. И накрая направи голям подарък на мама - нахрани се към 21ч, помрънка до към 22:30ч и като заспа.... чак в 5ч ме събуди да яде Shocked . До сега най-голямата ни пауза без храна е била 5ч, но явно сме били много уморени от добро поведение цял ден  hahaha
 Относно обличането - на мен постоянно се опитват да ми правят забележки за това как е облечено детето, щяла съм да го разболея и тн, просто спрях да ги отразявам. Цял живот слушам същото и за мен - пък ето ме на здрава като бик  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 399
И нашата погача беше вчера  Grinning
всичко мина много приятно на сладки приказки и послушно бебе Heart Eyes
Виж целия пост
# 400
Хаха 'Погачена Неделя' е било.
Виж целия пост
# 401
Мел, честит рожден ден! Пожелавам ти много мечти, които да се сбъднат, много усмивки, които да те радват, много любов, която да те топли! Бъди все така позитивна и запази прекрасното си чувство за хумор! Весел празник  newsm51

Марти[/b] и ние много повръщаме, ама търпение мила  Hug Моя мъж не иска да я държи, че все го повръщала.. на мен ми ходело да си ходя повърната, че съм била майка, ама не него...  Flutter
Хахахах, железен мотив има  Joy
А моя мъж вчера го гледа аз докато свърша домакинската работа. Сашето взел, че се оповръщал целия и баща му решил да го преоблече. Влизам аз детето вече приспано но облечен като за плаж, по едно боди късичко -  Shocked При запитване, на море ли ще го води - Не намерил друго в бързината, ама хубаво щял да го завие  ooooh!  Joy
Виж целия пост
# 402
А моя мъж вчера го гледа аз докато свърша домакинската работа. Сашето взел, че се оповръщал целия и баща му решил да го преоблече. Влизам аз детето вече приспано но облечен като за плаж, по едно боди късичко -  Shocked При запитване, на море ли ще го води - Не намерил друго в бързината, ама хубаво щял да го завие  ooooh!  Joy

 Mr. Green какво да правят милите, все е помощ  Joy
Аз събота и неделя основно го връчвам на баща му /докато аз овършавам къщата и бермудския триъгълник Whistling Mr. Green/... много добре се гледат и разбират  Crazy На мен ми го връчва основно за храненето  Mr. Green и ако има някоя друга мъжка работа да свърши  Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
Здравейте, мами!

Мели, честит ти рожден ден! Бъди много здрава и щастлива мама!  smile3525

Мамчета благодаря ви отново за топлото посрещане!  Hug

И ние вчера си направихме погачата  Laughing. Беше страхотен празник, макар да не спазихме традициите.

Яшко по принцип си е много спокойно детенце  Grinning - рядко се чува да плаче (може би 10 пъти ми е плакал откакто се е родил). Нямаме колики (или най-много 2-3 пъти да е плакал от това). Давам му Лефакс 2 пъти на ден (внимавайте с дозировката на Лефакса, тъй като доки каза, че той запичал). Яши се беше запекъл в началото и при нас подейства много масаж на коремчето (около 15-30 минути след масажа се изхождаше).

Храня го 6 пъти на денонощие - първото хранене му е в 07:00 часа, а в 22:00 му е последното хранене. Нощем ме буди много рядко и то ако има газове (след като ги изпусне си заспива).

И ние сме в отбора на повръщащите бебета. Много е неприятно, но доки каза, че не е проблем след като си наддава добре. И аз спрях да се притеснявам, дори вече не ми е и досадно. Просто съм го приела и това е.

Яши не иска да пие вода, но я ми кажете вие кога точно вие давате водата? Четох, че не е хубаво да пие преди да яде, тъй като тогава си запълва коремчето и не се наяжда като хората, както не е хубаво и да пие след като яде, тъй като тогава му идвало в повече и можел да повърне.

Напомнихте ми за ортопед - днес си взех направление, но я дайте идея къде да го заведа (за мамите от София)? Благодаря предварително!

edna ot nas, много се зарадвах като видях, че си имаме адашче във форума. Дано и твоя юнак расте здрав и послушен.

На всички болни - бърза оздравяване!  Hug
Виж целия пост
# 404
Мели честит рожден ден
Софийче и на моя Кокорко-борко му бяха така и двете палчета на крачетата, мна от само себе си, нокътчето избута месцето и просто плочкото стона по-голяма. Беше и набрало, но си мина. Не се притеснявай, ако не го боли почакай.
Фейтче ние ходим в парка да ДКЦ Кючук Париж, ако идваш в тази част на квартала свиркай Whistling Whistling
Миленка 87 - ние през целия втори месец сме на 120 мл вода плюс 4 лъжички мляко \ общо става около 140 мл\ Нико реве всеки път като свърши млякото, но допълнително не правя. През първия месец беше наддал 1500 гр, което на мен ми се струва мн за АМ. След 10 мин рев и сълзи спира и започва да се хили. Предполаам, че просто по късно зацепва, че се е наял, защото е мн лаком и изяжда дозата за 10 мин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия