Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 450
Заразяват се. Но го карат лекичко. Дано не ти се разболеят наведнъж само.Не и се плаши на шарката. Минава и заминава.
Виж целия пост
# 451
 Heart Eyes И аз качих 2 снимки на малката в новия албум  Heart Eyes Вкъщи само спорим на кой приличс  Laughing Май на никой  Mr. Green
Виж целия пост
# 452
Здравейте,
аз днес добре си поспах до 10.30, времето е гадно и може и да не излезем
и вкъщи май си е влажно, затова трябва влагомер да купя и може би и уред за изсмукване на влагата
Виж целия пост
# 453
sky* аз не бих потопила бебе в минерален басейн. Аз не бих и в обикновен, че имам погнуса от тях, но това е друг въпрос. Най- много за 5 мин, не повече. Все пак мин. вода се ползва за лечение и дори възрастен не е хубаво да прекалява с кисненето в нея.

Айде, да не остана и аз по- назад.. качих една снимка на мойта кукла  reverance
Виж целия пост
# 454
Привет и от мен, момичета!  Hug
Ние току що се връщаме от консултация. Стремглаво трупаме килограми. Вече сме 6100кг, а се родихме 3080кг и сме +6см от началото до сега.  Rolling Eyes Много ми беше дерт и мен за ваксините, как ще ги понесе две една след друга, е понесе ги. Първата дори не я усети, а на втората се опита да зареве, но бързо го разсеяхме, след секунди даже почна да се смее, та целия персонал беше възхитен от мъжкото му поведение.  Blush За разлика от дребчо, таткото, който стоеше отстрани беше на път да припадне. Почервеня и позеленя милия, само при вида на спринцовките. После обаче така гордо пристъпваше в болницата, сякаш целия свят знаеше за "геройството" на сина му.  hahaha  hahaha  hahaha Още ми става смешно като си спомня картинката.  Joy
Милена-87 и моя съвет е да не бързаш. На мен също ми бяха открили киста и то доста голяма според думите на лекарката. При всички положения казваше, ще се наложи оперативна интервенция. Шест месеца по-късно същата вече нищо не виждаше на ехографа.
Скай за минералния басейн съм ЗА, стига да не е висок градуса на водата и да го вардиш да не гълта от нея. Ама как го казах, сякаш чакаше разрешение от мен.  Laughing
Мели Честит рожден ден на патерици! Желая ти безкрайно много здраве, щастие, късмет и всичко най-добро!
Виж целия пост
# 455

Показва в спалнята 80 % влажност , в хола 61%

Eхеееееееее, направо разби рекорда по влажност  Joy Joy Joy а аз си мислих че у нас е много влажно с моите 65%   hahaha hahaha hahaha
Май ние ще купуваме Ceresit влагоабсорбатор а не овлажнител за въздуха  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 456

Показва в спалнята 80 % влажност , в хола 61%

Eхеееееееее, направо разби рекорда по влажност  Joy Joy Joy а аз си мислих че у нас е много влажно с моите 65%   hahaha hahaha hahaha
Май ние ще купуваме Ceresit влагоабсорбатор а не овлажнител за въздуха  Mr. Green Mr. Green

имало електрически и вършели по-добра работа, но незнам марката
Виж целия пост
# 457
към ЛЛЛ

Тази сутрин напипах твърд участък от предната страна на гърдата и в част от ареолата. Твърдият участък е тесен и продълговат от основата на гърдата към ареолата и завършва в началото на ареолата, където малко по-широко пространство е твърдо. Съвпада с една голяма вена, която прозира отдолу. Дано обяснението ми да е разбираемо. Въпросът ми е дали това е запушен канал? Не мога да опипам топче или бучка. Мислех си, че запушванията стават отстрани на гърдата към мишницата. Чета с удоволствие всички отговори на въпросите за третиране на запушванията и съм запозната как трябва да отпушвам, стига да се ориентирам дали и при мен става въпрос за запушен канал. [/color]
Това е бучка, трябва да се цедиш, за да я разбиеш, иначе става мастит. Имах и аз такава на дясната гърда 3 дни след раждане. Три дни се цедях яко и се махна. В банята можеш да си правиш горещи бани и след това с помпата.
Здравейте момичета, Малката спи и аз като невиждала нет седнах веднага на компа  Laughing
Една питанка: отбелязвате ли навършването на 40 дни на бебето? Знам за традицията, поканила съм приятелки, но ми е за първи път и незнам как ще мине. Споделете при вас как е минало.
Ще кача снимка на моята принцеса, та да се похваля и аз  Crazy
Виж целия пост
# 458

Черпя с торта,имам Рожден Ден!Целувам ви  bouquet
Виж целия пост
# 459
angel_bbb, честит рожден ден!   bouquet

Нищо смешно няма във влагоуловителите. Ние във Варна ползвахме точно такова, а не увлажнител  Wink Нашия е на Солак.
Виж целия пост
# 460
Ах, че гадост..писах, писах и всичко ми се изтри  Rolling Eyes
Аз малко ви по изпуснах тези дни, но сме болни вкъщи и тримата барабар с Емма  Confused повръща храчки, кашля, киха, свири и носа  ooooh! цяла нощ не спах добре, беше ме страх да не повърне в съня си и да не е чуя  Sad Много ми е жална, като повръща ме гледа с едни ей такива очи  Shocked почервеняли и изцъклени  Cry а аз освен да е потупна по гръбчето нищо друго не мога да направя  Confused Вчера даже плака в съня си докато беше гушната в мен  Cry обикновено когато е в прегръдките ми спи много спокойно.
Чета, че някой сте били на преглед и много добре наддавате  Heart Eyes
Снимките по късно ще прегледам в албумчето.
Секс ....пробвахме, но много ме боля и спряхме още в началото. В петък имам час при докторката да видим какво ще каже тя. Четох една статия за секса след раждане с форцепс и хич не ми хареса каквото прочетох... Гледам да не се вкарвам във филми...ще изчакам прегледа.
Скай, аз бих пробвала да се поплацикат децата поне малко в минералния басейн. Къде реши да ходиш?  Heart Eyes ще чакам после отзиви  Simple Smile
Пламито,  вие подадохте ли документите за детските? Ние още в началото и още никакви ги няма  парите  Rolling Eyes
И друго бях писала в предишния пост, но наистина вече не си спомням какво  Tired
А да, и ние спим с чувалче  Simple Smile
Виж целия пост
# 461
nJlaMuTo като е родено детето в друга държава, не получава ли автоматично гражданство  newsm78 при нас таткото е украинец, аз българка, вече ни издадоха украински акт за раждане и задграничен украински паспорт

днес писах на Министерството на външните работи, там си кореспондирах по други питания с някакъв служтел преди, та ще видим сега дали ще ме отразят  Thinking пратих също баща ми в БГ да пита, дали ще му искат виза  newsm78

после ще споделя.... Crazy
Виж целия пост
# 462
Нищо смешно няма във влагоуловителите. Ние във Варна ползвахме точно такова, а не увлажнител
Абсолютно. С тази влага тук  ooooh! Лъки, бебка е невероятен бонбон! Бебче за гушкане  Hug
Енджъл, Честит рожден ден! Бъди жива и здрава!   bouquet
Виж целия пост
# 463
angel_bbb Честит рожден дееен!  Two Hearts newsm59 Много здраве и щастие на цялото семейство! Черпиш с любимата ми торта  Mr. Green

Инка Четвъртък съм при Гагова ще нося поздрави  Sunglasses

Миленка Кисти мисти я не им се връзвай...мен така ме филмираха за кисти в плацентата и аз се ядосах викам къде е бе!? Некво тъмно на ултразвука ми показват...като родих специално ми показаха плацентата нямаше нищо...Хем тва на частно ме гледаха.

unforgiven Заразяват се. Но пак си е до дете, аз лично не съм карала никаква шарка, докато брат ми е.

Ние сме що годе добре, в квартала някой отрови кучетата на блока, в паника съм баткото да не лапне нещо отровно  Confused



Виж целия пост
# 464
в квартала някой отрови кучетата на блока, в паника съм баткото да не лапне нещо отровно  Confused


Аман от простаци и идиоти .. как може така  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Велвиамо ... значи и ние събота ще отскочим да вземем един ... мерси  Hug
Голям мъж си имате  Crazy Hug

Много сладки бебешоци видях отново ... Лъки ... малката Мила е направо ... пу,пу,пу ...  Hug
Като дойдем на варна може да си я заплюем за снаха  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия