И аз качих 2 снимки на малката в новия албум
Вкъщи само спорим на кой приличс

За разлика от дребчо, таткото, който стоеше отстрани беше на път да припадне. Почервеня и позеленя милия, само при вида на спринцовките. После обаче така гордо пристъпваше в болницата, сякаш целия свят знаеше за "геройството" на сина му.
Още ми става смешно като си спомня картинката. 
а аз си мислих че у нас е много влажно с моите 65%

а аз си мислих че у нас е много влажно с моите 65%



Нашия е на Солак.
цяла нощ не спах добре, беше ме страх да не повърне в съня си и да не е чуя
Много ми е жална, като повръща ме гледа с едни ей такива очи
а аз освен да е потупна по гръбчето нищо друго не мога да направя
обикновено когато е в прегръдките ми спи много спокойно.
ще чакам после отзиви 

при нас таткото е украинец, аз българка, вече ни издадоха украински акт за раждане и задграничен украински паспорт
пратих също баща ми в БГ да пита, дали ще му искат виза 
Лъки, бебка е невероятен бонбон! Бебче за гушкане 
Много здраве и щастие на цялото семейство! Черпиш с любимата ми торта 




Препоръчани теми