
Много са сладичкиии 

само , че има една малка подробност , май няма да мога и да ви почерпя,защото немога да сложа снимчица
Но вие се чувствайте почерпени от нас 
Но после се поуспокои разбира се, само че при заспиването вечерта за 1--ви път се стряскаше много.Чвно си спомняше за изживяното.
По- обилен е и по-продължителен 
Много са сладичкиии 





Стана ми много хубаво и носталгично, с какъв трепет и очакване пишем. Спомних си как, като стана сутрин първо темата отварях, дали имаме бебче, дали всички сме добре, въобще хубави вълнения бяха, макар да исках по-бързо да се ражда Бам Бам. Сега го обожавам и не мога без него, но ми липсва по дяволите хормоналното лято 2012
. Е, прехвърчаха и искри, но смятам, че бяха в реда на нещата и няма обидени и засегнати лично от мен. Ако има, извинявам им се 
Аз не раждах с форцепс,но на 20тия ден правихме за пръв път.. е все едно за 1ви път ми беше
Дано не се налага да вадите визи..
.
казват, че щом е кърмя няма страшно и като няма температура няма нужда от нищо
Давам и чай че много ме е страх да не се обезводни като повръща.
Наистина са ми останали само хубави спомени и трепетите както казваш бяха много хубави, но нищо не може да замени човечето, което в момента спинка в стаята ни 
което ме подсеща, че другия месец ще трябва да пусна една нова тема за бъдещите бременилки 2013г.
... та в тази връзка приемам идеи или заглавия 
трябва виза на бебо за БГ, нямам никакво време за пасаван, паспортът ще получа на 15ти ноември, а искам да пътувам края на ноември за БГ 
Беше вълнуващо, наистина 
Препоръчани теми