Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 480
Ама страхотни бебчета си имаме ... Heart Eyes
Качих и аз малко снимки на Валерийка Hug
Мамита аз да попитам скоро говорихте за БЦЖ-то, къде трябва да излезне пъпчицата #Crazy
Виж целия пост
# 481
Хаха, ама вие що не казахте, че нов албум чакате та да качите снимки на порасналите сладури  Heart Eyes Много са сладичкиии  Hug
Флайбъл, страшна муцка е направила Елиса  hahaha  Heart Eyes
Виж целия пост
# 482
Марти не може.. а мислили ли сте да я откажете? Ако не, остава да се молим всичко да мине леко при Сашето.
Виж целия пост
# 483
Здравейте мамитаааа  Hug
Хайде и аз да почерпя виртуално за моят ден рожден  Grinning само , че има една малка подробност , май няма да мога и да ви почерпя,защото немога да сложа снимчица  SadНо вие се чувствайте почерпени от нас   party023
Ние тази събота и неделя бяхме за 1-ви път извън София, на гости на баба и дядо в Етрополе.Но настана една суматоха,която да си призная ме притесни.А именно след пристигането ни малкият Алекс се огледа хубаво в къщата и установи,че това не е неговата къщурка и настана неистов рев около 30-40 минути.Направо се втрещих, изобщо  Shocked не го очаквах, а приятелят ми по пътя ми казва:"Алекс сигурно ще се уплаши на новото място" иииии така и стана.Направо ми идваше да натоваря наново багажа в колата и хайде обратно SadНо после се поуспокои разбира се, само че при заспиването вечерта за 1--ви път се стряскаше много.Чвно си спомняше за изживяното.
За акото си говорехте.Нашето много често е зелено,но след консултация с педиатърката,която каза,че не е настинка , а просто определена храна която е приела мами,т.е. аз , от тогава нямам никакви притеснения  Wink
Цикълът ми дойде, за моя най голяма изненада.Очаквах го по-късно  SadПо- обилен е и по-продължителен  ooooh!
Ами май не се сещам за друго.
Лека и спокойна вечер  Heart Eyes
Виж целия пост
# 484
Скай, мислим, да. Даже мъжът ми е категоричен да я откажем. Жалко, че не може да се направи проба. В четвъртък като отида при педиатърката ще видим какво ще стане, но в такъв филм се вкарах...

Мобси, Честит рожден ден! Всичко най най ти пожелавам  Hug
Виж целия пост
# 485
Хаха, ама вие що не казахте, че нов албум чакате та да качите снимки на порасналите сладури  Heart Eyes Много са сладичкиии  Hug


Явно  Mr. Green а  и много са пораснали всички  Hug


Мобси ... ЧРД мила!




Мартичка ... много кофти с тази ваксина  Confused Наистина коментирайте го с педи и ако трябва я откажете  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 486
mimsat , Пипи, благодаря ви за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 487
И моят влагомер пристигна. Термометърът показва с градус и половина по-малко от този, който имам. Сложих и още един, който е за вана и ми бяха казали, че става и за стаята и сравних трите термометъра. Май е верен този с влагомера. Оказва се обаче, че съм си гледала детето на 19-20 градуса, а съм си мислела, че са 21-22. Влагомера показва 50 % влажност, а аз си мислех, че е много сух въздуха и избързах с пукупката на овлажнител и даже го пусках няколко пъти вече ooooh!
Моето мило Гошенце вдигна температура 38.8 /измерена в дупето, значи 38.3/ след вторите ваксини. Добре, че питах тъпата ми педиатърка дали да взема някакво лекарство за всеки случай. Тя ми даде едно хомеопатично, което било само за мое успокоение, защото нищо нямало да стане, но ако вдигнел температура да му дам 2 мл. панадол. Е, наложи се да му дам панадол 2 пъти. За другия път ще взема и аз лепенки.
zornitsa85, моето дете също е голям гладник и първия месец качи 1300 гр., въпреки, че му давах минималните дози. Първата половина на втория месец му давах по три лъжички АМ, после увеличих до 3 и 2/3 лъжички и детето пак е качило повече, отколкото трябва - 1400 гр. Аз смених различни биберони и забелязах, че когато си изпива млякото по-бързо и иска още. Защо не сложиш биберона с по-малка дупка? Така хем ще яде по-малко, хем и за коликите е по-добре да яде по-бавно.
Миленче, според мен е много рано да се говори за операция изобщо. Сигурно е хормонална киста и ще се оправи с хапчета. Да се оправиш бързо  Hug
Моето бебе е постоянно със зелено ако, откакто давам АМ и според мен няма абсолютно никаква връзка с претопляне и охлаждане /вече съм го казвала, но гледам, че пак си говорите за охлаждане и претопляне/. Неонатолозите в Шейново също казаха, че не е проблем зеленият цвят.
Angel_bbbq Честит рожден ден! Здраве, щастие и много усмивки с малкото съкровище!      Gift

Виж целия пост
# 488
Докато спи дребчо и чакам половинката от работа се зачетох в старите ни бременилски теми  Heart Eyes Стана ми много хубаво и носталгично, с какъв трепет и очакване пишем. Спомних си как, като стана сутрин първо темата отварях, дали имаме бебче, дали всички сме добре, въобще хубави вълнения бяха, макар да исках по-бързо да се ражда Бам Бам. Сега го обожавам и не мога без него, но ми липсва по дяволите хормоналното лято 2012  Embarassed Благодаря на всички от сърце за хубавата дружина която заформихме   bouquet. Е, прехвърчаха и искри, но смятам, че бяха в реда на нещата и няма обидени и засегнати лично от мен. Ако има, извинявам им се  Hug

Сори за лиричните напъни, но от вътре ме напира  Embarassed Rolling Eyes
Виж целия пост
# 489


А така,аз съвсем забравих!Те какви бяха на седмица-£20 ?пфф,хубаво,че ми напомни  Embarassed
Емма щом е болничка и тя,какво й даваш ?А ходихте ли при ДЖиПи ?
За секса,съчувствам ти Sad Аз не раждах с форцепс,но на 20тия ден правихме за пръв път.. е все едно за 1ви път ми беше  Mr. Green Шегата настрана ,вече имаме 4ри пъти свършена работата докрай,обаче доста си боли,но намалява по малко с всеки път.Представям си при теб как е.Ти имаш ли разкъсвания ?
А кога си на преглед ?Че не ми е много ясно кога трябва да се мине на гинекологичен преглед.

Анхела,За гражданството,тук не дават освен,ако ти самият не си с придобито такова или един от родителите не е по принцип гражданин на страната.Ние с таткото сме и двамата скъсани българи,та кой да й даде .. и тя е такава,но още не е официално  Mr. Green При вас щом таткото е Украинец-съвсем нормално Simple SmileДано не се налага да вадите визи..
Да, за първо дете са 20,30  а за второ 13,40 на седмица. Документите ги подаохме веднага защото както знаеш в тази държава се чака по много за всичко.... Rolling Eyes знам, че ги изплащат с 3 месеца назад, така че  не е зле да го направите скоро за да не губиш парички. Не че са кой знае колко ама на месец са си 81-82£.
На доктор съм в четвъртък но той е заради болката...геникологичен преглед не знам дали правят профилактично както в Бг ако нямаш оплаквания  newsm78.
Малката не съм е водила на доктор защото това и е втори вирус вече и при първия знам какво се получи и как действат   ooooh!  казват, че щом е кърмя няма страшно и като няма температура няма нужда от нищо  Rolling Eyes
Половинчо ранно сутриннта отиде до аптеката и купи сироп за кашлица за след 3 месечно бебе , течен парацетамол   за след 2месеца и спрейче за нос, че бързо свършва. Тя Емма скоро почва 3 месец та се престраших да и дам сиропчето за кашлица  Confused За парацетамола...още не се решавам.....днес не е повръщала, но яде значително по малко само по 70-80мл  Sad Давам и чай че много ме е страх  да не се обезводни като повръща.
Angel_bbb честит рожден ден!
Лека вечер от мен  Hug
Виж целия пост
# 490
Еее Марти ... и аз попрегледах някоя друга тема тези дни  Mr. Green и ме налегна същата носталгия  Whistling Наистина са ми останали само хубави спомени и трепетите както казваш бяха много хубави, но нищо не може да замени човечето, което в момента спинка в стаята ни  Heart Eyes
Кога писахме за първи път за положителните тестове ... а ето, че ще стане година следващия месец  Heart Eyes което ме подсеща, че другия месец ще трябва да пусна една нова тема за бъдещите бременилки 2013г.  Heart Eyes ... та в тази връзка приемам идеи или заглавия  Hug


Виж целия пост
# 491
направо ми иде да се гръмна  #2gunfire трябва виза на бебо за БГ, нямам никакво време за пасаван, паспортът ще получа на 15ти ноември, а искам да пътувам края на ноември за БГ ooooh!

утре отивам в туристическа агенция и ще питам за обик.туристическа виза за бебо, дано да стане за 1 седмица, ако на 15ти подам документите за виза  Whistling
Виж целия пост
# 492
Марти  Hug  Heart Eyes Беше вълнуващо, наистина  Heart Eyes
Виж целия пост
# 493
Марти  Hug  Heart Eyes Беше вълнуващо, наистина  Heart Eyes

Абе Стаси ... това ти ли си  Mr. Green тунинговала си ника Mr. Green , та днес си викам кой стои  на балкона и не се представя  ooooh! hahaha
Виж целия пост
# 494
Ехххх и аз така даже ми става малко мъчно и носталгично за голямата пупа и всички вълнения около нея Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия