Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 495
Марти  Hug  Heart Eyes Беше вълнуващо, наистина  Heart Eyes

А тебе колко те мислех, разказа ти играта сладката Сани, но си заслужаваше  Heart Eyes
Виж целия пост
# 496
ЯЯ каква носталгия ви е налегнала.. аз както съм казвала и ще се повторя, защото съм много щастлива от факта - радвам се че мина, свърши, приключи, финито и т.н. УСПЕШНО!
Фейт, защо ти ще пускаш темата "септември 2013"?
Виж целия пост
# 497
Анхелче, значи доколкото аз знам, сега ще ти трябва виза за Викторчо. КОгато ще дойдете в България ще направите превод и легализация на Акта за раждане и ще го подадете тук  в обредната зала към общината, в която си регистрирана и до една седмица трябва да ти издадат българско удостоверение за раждане на малчо. Аз така процедирах с документите на моя племенник. После като вземите акта, може да подадете за паспорт и вече няма да ви тябва виза!
 Честит Рожден Ден на всички рожденнички днес! да сте живи и здрави и МНОГО щастливи! Simple Smile
Виж целия пост
# 498

Фейт, защо ти ще пускаш темата "септември 2013"?


Защото се предава щафетата от старите на новите. Mr. Green Във всички отчетни е така. И при нас беше, но понеже бях пуснала по-рано първата тема, тогава модератор я редактира и остави моята заглавна странца и изтри тази на Септемврийките от 2011 които ни посрещаха  Heart Eyes

нещо такова ще е  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=683151.0
Виж целия пост
# 499
Марти  Hug  Heart Eyes Беше вълнуващо, наистина  Heart Eyes

А тебе колко те мислех, разказа ти играта сладката Сани, но си заслужаваше  Heart Eyes
Blush Благодаря, че си ме мислила  Hug Разказа ми играта тогава, но затова сега ме слушка и не плачка много  Heart Eyes
Виж целия пост
# 500
Mince благодаря за съдействието  Hug така е, права си  Grinning само че за да влезем в БГ, ни трябва виза за украинския паспорт на Вики, още утре бягам до туристическа фирма...
Виж целия пост
# 501
Привет, мами!  Hug
Честит рожден ден на  Angel_bbb и Мобси! newsm59 baloni



И на мен ми стана носталгично за бременните дни... Сега цъкнах на линка, който Фейти пусна и прочетох как приветстват новите мами!!!  Heart Eyes Много мило ми стана  Heart Eyes
Наистина се заформихме страхотна група мами и много се радвам, че ви открих и намерих нови приятели сред вас!  hug
Виж целия пост
# 502
Марти  Hug  Heart Eyes Беше вълнуващо, наистина  Heart Eyes

А тебе колко те мислех, разказа ти играта сладката Сани, но си заслужаваше  Heart Eyes
Blush Благодаря, че си ме мислила  Hug Разказа ми играта тогава, но затова сега ме слушка и не плачка много  Heart Eyes
И на мен ми се разказа всякаква игра хаха  Joy Но виж мен ме гони болнична носталгия, готините лекари, вниманието и загрижеността...ноо както казва Скайчето хубаво, че всичко мина и замина и е с хубав край  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 503
sky*, ходила съм на място с басейн с по-ниска минерализация за деца, което ме навява на мисълта, че ако концентрацията не е голяма, проблем няма. Ако трябжа да мисля за моето дете, ще карам по усет в момента, но по-вероятно ще го накисна Simple Smile

angel_bbb,
Скрит текст:

Влагата - в мазето е влажно и там сме с влагоуловител, на етажа е сухо и в спалнята сме с овлажнител. Ето, това е смешно Simple Smile



... като е родено детето в друга държава, не получава ли автоматично гражданство  ...

В Америка важи правилото на земята - Щом детето е родено на територията на държавата, то автоматично става нейн гражданин. В Европа важи правилото на кръвта - детето получава гражданството на родителите, независимо къде е родено. На същия принцип Евреин е само дете, родено от майка еврейка.

А на тебе ти трябва контакт с Бг посолство в Украйна, не тяхното в България Wink

мама зайка_, като ти е любима тортата, можеш ли да ми кажеш какъв е крема, че май ще я сънувам тая торта /за блата ще се справя/ Simple Smile

Мартичка, мъжът ти и sky* са прави, отказвайте ваксината! А от вторият ти пост ревнах /ама мъничко/

mobsi83,
Скрит текст:

eva_82, на курса бяха казали при опасност от обезводняване на кърмени бебета се предлага по-често гърда, заради електролитите. С вода и чай не само не може да се възстанови електролитния баланс, но се разрежда още  повече. Бързо оправяне!


F.a.t.e., не е ли много рано за темата? Аз направих теста на Иванов ден...


Мен ме изненадаха гости. Първо цъфна бившата собственичка на къщата, после се изтърси и комшийката... Приятно Simple Smile Обаче си пиша поста от сутринта, може би повтарям инфо, въпреки, че го по почистих...

Сга мисля да видя как е времето на -2 градуса  wavey
Виж целия пост
# 504
Зайче , разби ме тотално, чак пък носталгия  Mr. Green Не искам и кракът ми да стъпи пак в Майчин дом  Stop А и да забравя по-бързо  Mr. Green Важното е, че сме си у дома със съкровищата ни ( иначе казано с вампирчетата )  Mr. Green  Hug
Виж целия пост
# 505
Мерси милички, за поздравите и хубавите пожелания!И в този носталгичен дух-и на мен са ми мили тези 9 мес.трепети,очакване и споделяне на радости и страхове.Радвам се че съм част от вас   bouquet Heart EyesМойта шушка се смаза от сън днес,будува само между 17 и 20 часа Heart EyesМилата ми тя,знае че мама има празник и не бива да плачка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 506
Бррр Августи, тя зимата дошла... Ще го мисля за басейна.
Фейт, много мило това с предаването на щафетата. Heart Eyes
Виж целия пост
# 507
Августа за жалост поради ред причини не кърмя, давам от шише  кърма което от както  е болна яде само по 80мл  което е малко...колкото и да бутам повече не иска, но пък почна чай да пие с по голяма охота.
Благодаря за пожеланията за по бързо оздравяване на всички  Hug дано наистина бързо отшуми  този вирус  Praynig
Виж целия пост
# 508
Анхелче, защо ще ходиш до туристическа фирма? Те трябва да му дадат виза на това основание,че ти си българска гражданка.
Фейт и аз мисля, че е много рано за Септеврийки 2013, аз теста си го направих на 29/12/2011, като темина ми беше началото на септеви Simple Smile Та до края на декември мисля, че няма да има септемвийчета. Иначе идеята е много готина! Simple Smile
Виж целия пост
# 509
Привет.
Идеята за темата наистина е добра!Метнах едно око на юлската...направо ми потекоха сълзи от вълнението ,което се носи из страничките и.
На мен взе ,че отново ми дойде...бая по-рано.Какво ли се случва в шантавия ми организъм не ми се мисли.
Снощи бях ...няма кво да си кривя душата-изключително много се разстроих от новините за тия незарастнали шевове и заветната киста.Какъвто съм "оптимист" не е като да не си помислих най-лошите възможни варианти.Днес е по-добре...съзнанието ми отхвърля темата изцяло,сега дори съм се заела с нощно почистване на къщата ,че сме сами с малкия и да не взема да се замисля нещо.
Още неща щях да казвам,но чувам бебешкия рев..До скоро!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия