Беше вълнуващо, наистина 


Беше вълнуващо, наистина 

Благодаря, че си ме мислила
Разказа ми играта тогава, но затова сега ме слушка и не плачка много
така е, права си
само че за да влезем в БГ, ни трябва виза за украинския паспорт на Вики, още утре бягам до туристическа фирма...

Много мило ми стана 

Беше вълнуващо, наистина 

Благодаря, че си ме мислила
Разказа ми играта тогава, но затова сега ме слушка и не плачка много 
Но виж мен ме гони болнична носталгия, готините лекари, вниманието и загрижеността...ноо както казва Скайчето хубаво, че всичко мина и замина и е с хубав край



Обаче си пиша поста от сутринта, може би повтарям инфо, въпреки, че го по почистих...
А и да забравя по-бързо
Мойта шушка се смаза от сън днес,будува само между 17 и 20 часа
Милата ми тя,знае че мама има празник и не бива да плачка

дано наистина бързо отшуми този вирус
Та до края на декември мисля, че няма да има септемвийчета. Иначе идеята е много готина!
Препоръчани теми