Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 26 142
  • 726
# 585
Оооо, сега се сещам! Трябва да се върна да прочета. Ама знам, че бях много нетърпелива и 2 месеца си правех нон-стоп тестове. Та доста рано видях 2те чертички:) Е, тогава не бях сигурна, че виждам втора, ама сега вече...Мерси Фейт, че ми напомни Hug
Виж целия пост
# 586
Оооо, сега се сещам! Трябва да се върна да прочета. Ама знам, че бях много нетърпелива и 2 месеца си правех нон-стоп тестове. Та доста рано видях 2те чертички:) Е, тогава не бях сигурна, че виждам втора, ама сега вече...Мерси Фейт, че ми напомни Hug

Ахам  Heart Eyes аз също бях от нетърпеливите и направих теста седмица преди МЦ. Първо обаче пуснах кръвен, след 48 часа още един и тогава вече направих пикливия  Mr. Green който беше с втора по-бледа черта, но я имаше  Crazy

Хайде лека нощ от нас и сладки сънища на всички
Виж целия пост
# 587
Привет Simple Smile

Miii, да не се повтаря! Hug

Всички болнички бързо да се оправят!

Ариел, мерси за рецептата.
На мен също ми се искат 3 деца. Предпочитам и по-голяма разлика, но ако имат голяма разлика няма да ми стигне времето за 3 Wink Все пак не искам пък да са с много малка, че ще ми е трудно.

tiya_4, хубава идея това за диетата. Аз мислех за нас с Борис, обаче ми се вижда невъзможно. Месо и млечни вече не консумирам въобще, полу-готови и готови храни също. Картофи и ориз избягвам по принцип, а напоследък и ядки /заради хиперлактацията/. Все още карам на пресни зеленчуци /повече/ и плодове /по-малко/ и пак има по малко слуз /не всеки път/ и ужасно се напъва... Но като ям боб, зеле, шоколад и т.н. няма последствия.

Ох Стаси ще ти препиша статията някой ден. Но казват че и на няколко годинки да е пак изчезва петното.
Ако ти е под ръка може да я снимаш и да постнеш снимката Simple Smile

Стаси_, аз имам петно над коляното, големичко е, ама си е мое. Обичам си го. Хората си правят татуировки, а аз си имам по рождение Wink

F.a.t.e., отрано се готвиш за празниците Simple Smile Тази година и аз ще се опитам да подраня, макар че всяка година си обещавам и все не става.

Имам питане за шезлонга. Дадоха ми един, четох, че го дават за от раждането, обаче седалката му е твърда:
Скрит текст:
и малко се притеснявам да го ползвам. Мнения?

И моя гръб боли. Той си ми е слабо място. Третирам с топъл душ, понякога мъжът ми ми прави масаж и упажнени за разтягане. Имам приятелка терапевт и мисля да и посетя кабинета.
Виж целия пост
# 588
Мами, минавам да ви почерпя виртуално, защото днес, моята Миши и моят съпруг имат имен ден!!!  Tada  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   party023

Виж целия пост
# 589
Минавам и аз да почерпя за борбеният ми Мишко! Да ми е жив и здрав!  Heart Eyes Heart Eyes




Виж целия пост
# 590
мама зайка_ и Mishony да са ви живи и здрави именниците! Честито и на всички, които днес празнуват, да са много здрави, щастливи и обичани.
Виж целия пост
# 591
Добро утро,
Честито на всички именници днес!
При нас вече няколко дни спи вечерта от 12 до 7 горе-долу, обаче през деня е цирк - ако заспи е за по 15 мин и вчера както не излизахме заспа в 3 до 5.30 (чак се учудих). После няма спане до 12 реве от колики, спи и се, заспива уж и като я сложа в леглото край и така до умора.
И аз имам родилно петно на корема - гъбка, че майка ми я е яла тайно и са я хванали - поне така казва
Виж целия пост
# 592
Честито на всички именници днес.Да са живи и здрави и много да Ви радват.Нас също ни мъчат колики следобяд от 15 до 18 всеки ден.Спи му се,задрямва и след 10-15 минутки се събужда с рев.
Виж целия пост
# 593
Добро утро и Честито на всички именници  Hug

И ние днес имаме имен ден  Heart Eyes



На този ден имен ден празнуват: Ангел, Ангелина, Лина, Михаил, Михайлина, Михаела, Мила, Милена, Рангел, Рафаил, Гавраил, Гаврил, Серафим, Райко, Рая, Радко, Райна, Радослав, Рада, Радостин, Радивой, Емилия, Емил, Райка, Райчин, Рачо, Пламен, Пламена, Огнян, Огняна, Милко, Милка, Михо, Геле, Ханка
Виж целия пост
# 594
Честит имен ден на празуващите! Да са живи и здрави!
F.a.t.e разгледах класацията в началото на тема, кога успя да ги систематизираш направо не знам. Предлагам да има и класация за деня с най-много сладки пити на септермврийчета 2012, а именно 4.11.2012  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 595
Честит имен ден на празуващите! Да са живи и здрави!
F.a.t.e разгледах класацията в началото на тема, кога успя да ги систематизираш направо не знам. Предлагам да има и класация за деня с най-много сладки пити на септермврийчета 2012, а именно 4.11.2012  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хахха ... това е идея  Joy  ... вече е на 1-ва страница  Mr. Green
Ако имате идеи за други класации ... давайте  Mr. Green

Августа ... нашето е от плат и е меко, не мисля обаче, че пречи - нали столчетата за кола са също по-твърди, а и все пак е правено за бебета  Hug
Виж целия пост
# 596
Честит имен ден на

Пламковците на мама Фейт, мама pocoloco1 и мама dariel

Михаил на мама Зайка и Михаела на мама Мишони

Ангел на мама future-maman 

Мила на мама Лъки

Радослав на мама LiLi

Рая на мама angel_bbb

Да са ви живи и здрави дечицата и с гордост да носят имената си  Hug

Честит имен ден и на всички останали именници,съпрузи, майки и бащи!



Който е слагал ваксината ДТК, може ли да ми каже каква слагат-Пентаксим или Инфанрикс?

Скай, и тук искам да ти благодаря! Страшно си ми полезна, винаги ми оказваш подкрепа когато имам нужда и ме насочваш! Благодаря ти   bouquet
Виж целия пост
# 597
Охоо чести имен ден на тайфата. Много празнуващи. Да са живи и здрави и с гордост да си носят имената Мила на Лъки, Пламъчетата на Фейт и Пиколоко, Ангелчо на Фючър, Рая на Ангелчето, Мишо на Зайчето и Мишето на Мишони и Ханка   Joy Joy Joy
Тия,  ако имате такъв проблем с млечните трябва да ги въведете последни при захранването и след годинката.Дотогава никаква детска кухня, че във всичко слагат мляко и безмлечна диета за теб поне до захранването. Също и гледай да кърмиш поне до годинката иначе трябва да сте на специален АМ.
Августи много строга диета пазиш. Сподели ако искаш за проблема. Слуз ли имате? Имате ли поставени ваксини. Какво ядеш по точно?
Ще снимам статията. Влади има червено петно във вътрешната част на клепача на лявото око. Много се надявам да мине.
Марти    bouquet за нищо. Ще стискам палци каквото и да сте решили.
Виж целия пост
# 598
Мишони честити именници!
Мама Зайка честит имен ден на малък зайо Мишо!
Фейт честит имен ден на Пламен!
Незнаех че ПЛаменовците празнуват днес-баща ми така се казва сега ще го изненадам,никога не сме го празнували.
И аз да ви почерпя(без снимка че немога да кача) моя мъж днес е именик,да ми е жив и здрав и все така да е до мен и да ми помага!
Виж целия пост
# 599
Благодаря, момичета, дано не се случва повече Praynig
Тези вируси страшна работа ей! И как ме е яд значи - излизаме зад блока основно и майките знаят, че сме с бебе... нямам нищо напротив, че си водят болните деца, ама земи кажи фе, сливи ли имаш в устата! При все че сме 3-4 само и се познаваме много добре. Та Теди лепна един вирус от едно дете, което се оказа че даже е било на антибиотик и го е водила да си играят... и после като в рекламата - Теди на тати, тати на мама, мама на Влади...

Честит имен ден на всички именници! Живички и здравички! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия