
Сега доста по-рядко, но пак от време на време си се обръща. А Като го сложа по коремче, мноого си вдига главата и даже успява да си изпъне напълно и ръчичките, така че много нагоре се вдига
Също така има и невероятно силна опора долу на крачетата - като го държа, така се запъва върху мен, че чак синини на краката ще ми направи 
А това, че се пъне Гошик да си вдига главата от коремче си е повече от прекрасно и може само да го развие, но не и да му навреди с каквото и да било - това е най-полезната бебешка гимнастика
Явор само по корем спи, а и като е буден, често го слагам по коремче да си играе 



Добре, че прочетох поста на Мартичка и Скай 




но като чели сега е избледняла. А франчи се губи в ФБ групичката

Малко се по загубих тия 2 седмици, но са ме нападнали гости. Миналата седмица се натресе свеки
, а тази седмица систъра и бащата.
Моят Пламъчко също днес е именник, черпя ви виртуално, каквото ви душа иска (не мога да кача нещо снимка) и си пожелавам, да ми е живо и здраво детенцето.
Фейтиту, да нацелуваш адашчето от нас

)

радвам се на всеки момент с малчо ,гледаме се и растем
прекрасен е и направо съм влюбена в него
ама ви шпионирам хихихи




Препоръчани теми