Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 768
  • 3 337
# 1 995
И аз бих искала да видя крака на пронобис, поне може да позная географското разположение на обекта, заинтригува ме.
Виж целия пост
# 1 996
Егати, вие не бихте ли си щракнали едното краче, или замъглен торс, ако това ще помогне на самотна съседка - глиган, да изпълни самотните си нощи с чат??? Нека бъдем човечни, и без това сме във форум за взаимопомощ  Hug
Не, не бих, защото после като се разбере измамата моето краче ще бъде на прицел, стигат ми емоционални драми, вече съм на възраст.
Виж целия пост
# 1 997
Никой нищо не може да потвърди, колкото на Шанталче може да се потвърди, че снимките са нейни...
[/quote]
Айде бе?  Simple Smile  Недей ти така, има хора които са ме виждали и знаят, знаяяят Wink
Виж целия пост
# 1 998
Шанталче, снимай помелото на фона на вечерните новини.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 999

Никой нищо не може да потвърди, колкото на Шанталче може да се потвърди, че снимките са нейни...
Айде бе?  Simple Smile  Недей ти така, има хора които са ме виждали и знаят, знаяяят Wink
Нали прочете за докзателството с пяна за бръснене и ника на съфорумка? Ай на теб може с паста за зъби, сметана на спрей, червило, каквото си избереш.....
Виж целия пост
# 2 000
Явно няма да ядете прасковки, сърдита съм ви Crossing Arms Laughing
Виж целия пост
# 2 001
Напиши си нечий ник на прасковката, де, така ще премахнеш всички съмнения. Laughing
Виж целия пост
# 2 002
Надпиши и да повярваме Simple Smile На кирилица, задължително, на латиница има какви ли не снимки из мрежата.
Виж целия пост
# 2 003
Шантал, само ако отправиш на Янтра личен призив за мир, ще ти повярва. С дела се печели такава жена.
Виж целия пост
# 2 004
И захапи днешния брой на 24 часа.

А, то имало вече подобно предложение.
Виж целия пост
# 2 005
Напиши си нечий ник на прасковката, де, така ще премахнеш всички съмнения. Laughing
В този случай вече не е желателно никът да е дълъг.
Виж целия пост
# 2 006
Ейййй, как го завъртя, само и само да не напише моя...
Виж целия пост
# 2 007
Спрете моля ви да ме слагате в Златно огледало. Факт, че се поддадох на всеобщата фото-вакханалия, но не ми е там мястото. Най-малкото защото и 1 глас да ме подкрепи, ще заслужава снимка в цял ръст, а аз не възнамерявам скоро да се поддавам на форумски ексхибиционизъм отново. Peace
Виж целия пост
# 2 008
Aаа Октоподке, не се измъквай.

Ако си финалист на Огледалото се изисква подробен снимков материал  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 009
Спрете моля ви да ме слагате в Златно огледало. Факт, че се поддадох на всеобщата фото-вакханалия, но не ми е там мястото. Най-малкото защото и 1 глас да ме подкрепи, ще заслужава снимка в цял ръст, а аз не възнамерявам скоро да се поддавам на форумски ексхибиционизъм отново. Peace
Не 1, а 10 гласа ще ти докарам.
Започвай със снимките, да си готова като му дойде времето...
Окто - Президент!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия