Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 771
  • 3 337
# 1 980
Ако този торс е на автентичен бг-мамма потребител от мъжки пол, то въпросният трябва да има твърде .... хм... други проблеми, за да прекарва нощите си точно по този начин. Та язък за торса.
Е, чакай сега, това нищо не значи, нали се сещаш в "Опасни връзки" виконт дьо Валмон как пишеше писма върху голия задник на една девойка.
Акаша, никът ти е кратък, не е интересно. Виж, да изпише ник от три думи върху една конкретна част на голото си тяло, вече бива.
Примерно моя, нали?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 981

Акаша, никът ти е кратък, не е интересно. Виж, да изпише ник от три думи върху една конкретна част на голото си тяло, вече бива.

Няма проблем - да добави и титлата под ника ми. Flutter

Виж целия пост
# 1 982
  Тоя момък с голия торс няколко страници по-назад реален съфорумец ли е? Някоя може ли да потвърди?
Де да го знаем дали е реален. Имаше преди време друга тема с този въпрос и за доказателство постна своя снимка с изписан върху тялото с пяна за бръснене ника на една съфорумка. Laughing
Ах, как съм го изтървала, другия път ме повикай да видя подобно чудо невидено Simple Smile
Виж целия пост
# 1 983
Подсещате ме за вица с Welcome to Jamaica and have a nice day
Виж целия пост
# 1 984
Да де, аз от него се сетих  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 985
Девойки, не бъдете наивни  Crossing Arms Вски шкембест чичак има под ръка съсед или роднина - фитнес маниак, на чието съдействие да разчита за такива "доказателствени" снимки.
Без майтап. Имам познат, който редовно дава свои снимки на съсед, за да улеснява виртуалното му общуване. Снимките отдавна не са това, което бяха  Wink
Виж целия пост
# 1 986
Бе казах ви аз, само моят крак е истински...
Но пък не искам да спирам фантазиите ви.  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 987
Девойки, не бъдете наивни  Crossing Arms Вски шкембест чичак има под ръка съсед или роднина - фитнес маниак, на чието съдействие да разчита за такива "доказателствени" снимки.
Без майтап. Имам познат, който редовно дава свои снимки на съсед, за да улеснява виртуалното му общуване. Снимките отдавна не са това, което бяха  Wink
Кой се интересува пък реални ли са, не са ли?  Grinning
Виж целия пост
# 1 988
  Стига бе, егати сцената - вика комшията и му изписва на голото телО ника на Акаша с паста за зъби... прекалено си подозрителна.

 
Виж целия пост
# 1 989
 Стига бе, егати сцената - вика комшията и му изписва на голото телО ника на Акаша с паста за зъби... прекалено си подозрителна.

 
По- лошо ще е ако вика любовника си от съседната стая
Виж целия пост
# 1 990
Бе казах ви аз, само моят крак е истински...
Но пък не искам да спирам фантазиите ви.  Mr. Green
Е дай го тоя крак де, кво го стискаш  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 991
 Стига бе, егати сцената - вика комшията и му изписва на голото телО ника на Акаша с паста за зъби... прекалено си подозрителна.

 

Ирис04, много лошо ми секна фантазията. Бива ли така!? Laughing
Виж целия пост
# 1 992
 Стига бе, егати сцената - вика комшията и му изписва на голото телО ника на Акаша с паста за зъби... прекалено си подозрителна.

 
По- лошо ще е ако вика любовника си от съседната стая
И не използва паста за зъби ами бита сметана...
Виж целия пост
# 1 993
....
Е дай го тоя крак де, кво го стискаш  Crossing Arms
Дадох аз каквото дадох. Но явно не е по вашата тема.
Ще ви чета по-късно, че тук стана лигаво...  Wink
Виж целия пост
# 1 994
Егати, вие не бихте ли си щракнали едното краче, или замъглен торс, ако това ще помогне на самотна съседка - глиган, да изпълни самотните си нощи с чат??? Нека бъдем човечни, и без това сме във форум за взаимопомощ  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия