Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 774
  • 3 337
# 30
Аз и миналата година бях за Андините.
То е ясно, че чак нещо извънземно няма да се измисли, най-много някое ново име на стара категория.

Да ви напомня в никакъв случай да не подлагате идеите за номинации на анкета, защото масовата публика гласува точно напреки на изписаното преди това в организационната тема.

 Peace  Който ще се наеме с броене, писане, четене и пускане да има тежката дума и туй-то.
Виж целия пост
# 31

И аз съм за тях, защото категории като Красив ум са напълно неразбираеми за широката публика.  
Е, какво неразбираемо, да си член на Менса и да си със спретнат пуловер.

И да имаш поне един въображаем приятел...

Виж целия пост
# 32
Титла Фурнаджийска лопата имало ли е някога?
Виж целия пост
# 33
Титла Фурнаджийска лопата имало ли е някога?

Имаше нещо такова, но не толкова директно  Laughing
Виж целия пост
# 34
Тези на Джулиана http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=620820.0

Сроковете - номиниране до 15 ноември.

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 35
Вяра, Надежда и Любов (тризначките)
Виж целия пост
# 36
Вяра, Надежда и Любов (тризначките)
Там е яснУ - Краси, Вилико и Андариел.
Много ще се учудя ако други я грабнат.
Виж целия пост
# 37
Имам предложение за Златен хейтър (мисля, че няма нужда от разяснения) и Обикновен (може и Златен, ако ви е важно) сеирджия (човек, който обикновено е зяпач, не взема конкретно отношение по дадена тема, но не пропуска да налее масло в огъня в нужния момент).
Надявам се, че няма да бъде пропусната категорията Златен спамър. Тя е лесна - съфорумецът с най-голям брой  Hug,   Peace или   bouquet, както и "запис" я печели категорично.
Виж целия пост
# 38
Забавни са ми номинациите, но по-забавни са ми малините  Mr. Green
Виж целия пост
# 39
За мен удачният вариант е категориите на Анда плюс Малините, където ще е фрий стайл.
+1.
Виж целия пост
# 40
  Аз пък искам всички категории тая година да са за красота.
Виж целия пост
# 41
  Аз пък искам всички категории тая година да са за красота.

Не става! Нямам място за толкова трофеи вкъщи  Crossing Arms
Виж целия пост
# 42
Имам абсолютен фаворит, но още мисля титлата  newsm78 Нещо като "на всяка манджа мерудия", "сеирджията"  на кака, но и да е в комбинация с надменност, "компетентност", липса на такт...
Виж целия пост
# 43
 Аз пък искам всички категории тая година да са за красота.

Не става! Нямам място за толкова трофеи вкъщи  Crossing Arms

Ти па цяла година не се появи и сега изгря на стари лаври! Има още като теб...

Аз,  милата, толкова се старая и съм сигурна, обаче, че и идна номинациййка няма да покоря. Sad Cry
Виж целия пост
# 44
Аз,  милата, толкова се старая и съм сигурна, обаче, че и идна номинациййка няма да покоря. Sad Cry

Спокойно, имаш време за предизборна агитация/излагация /както всички/. Да дерзаем!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия