Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 777
  • 3 337
# 45
Акаша ще влезе в номинациите за бързо сменяне на аватар, Джой също ... само не се сещам как да я нарека.
Виж целия пост
# 46
Хамелеон на годината?

Но то това е по-скоро по-интересно за такива, дето не можеш да ги разбереш какви са.
Потайни.
Виж целия пост
# 47


Ти па цяла година не се появи и сега изгря на стари лаври!


Ми аз чаках да започнете да жалите за мен, да пророните някоя сълза... ама вие докато се сетите и то дойде време за нови номинации  Tired
Виж целия пост
# 48
Опадуанчи се и не идваш към простоватите форуми   Crossing Arms
Виж целия пост
# 49
"1. Златно оперение (новак на годината)

2. Златен профил (ник, аватар, подпис)

3. Златно перо (стил, изразяване, уникалност)

4. Златна кукувица (образите, които ни развеселяват с разсеяност, положителна емоционалност, понякога абсурдност)

5. Най-готин съфорумец /мъж/

6. Златен зъб (за чувство за хумор)

7. Златен творец (потребител, който създава красота )

8. Златно огледало (за хубост ненагледна)

9. Черно злато (кой най-много Ви дразни)

10. Черна мерудия (на всяка манджа)

11. Златната среда (за толерантност)

12. Кралица на мелодрамата (драма куин)

13. Ветерани (за съфорумци, които са натрупали завиден стаж, но все още пишат активно и не се дават)

14. Agent Provocateur (провокатор, скандалджия)

15. Банда на годината

16. Златоуста фраза (бисер на годината)

17. Златно яйце (тема на годината)

18. Златен запъртък (най-абсурдна тема)

19. Цялостен принос

20. Личен Оскар  (ваша лична категория, в която държите да номинирате по ваши лични причини. Няма да участва в гласуване и анкети )

21. Тихата стъпка  (За ненатрапващо се, но силно и стилно присъствие)

22. Липса на годината ( потребителите,които често ги хваща липсата)"

Това ли остава в крайна сметка или нови ще има?
Виж целия пост
# 50
Акаша ще влезе в номинациите за бързо сменяне на аватар, Джой също ... само не се сещам как да я нарека.
Е, не ни титуловайте още, чакайте да стигнем до три смени на ден Mr. Green
С тоз днешния обаче реших да се разкрия най-накрая и да се боря за приза "Пич на годината" bowuu
Виж целия пост
# 51
На мен калсическите категории ми допадат, но трябва да са по-малко на брой, че драгия гласоподавател се отегчава бързо.  Laughing

"Златен хейтър" на Сийка може да замени примерно "Черната мерудия".

Виж целия пост
# 52
Е, "Мерудията" си е важна, а и винаги има кандидати за нея  Simple Smile Но може вместо "Златен творец", понеже тази категория няма много общо с форумските изяви.
Виж целия пост
# 53
С тоз днешния обаче реших да се разкрия най-накрая и да се боря за приза "Пич на годината" bowuu

Всичко ще си кажеш ти, Джой!  Laughing
Виж целия пост
# 54
Нали Софи,аз само шпионирам и си водя записки  Whistling Whistling Whistling Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 55
Спамъра поне включете, че дразни повече и от мерудията.  Laughing
Виж целия пост
# 56
И "Черното злато" може да се махне, така или иначе има достатъчно категории за дразнене от всякакъв вид.
Виж целия пост
# 57
Зависи, понякога Хейтъра дразни повече, особено ако троли прекалено много и начесто  Laughing
Виж целия пост
# 58
С тоз днешния обаче реших да се разкрия най-накрая и да се боря за приза "Пич на годината" bowuu

Всичко ще си кажеш ти, Джой!  Laughing
Като дойде време за гласуване, ще снимам гредоред и Кънчо в огледалото Mr. Green. Тъй ами, да знаете за какво пускате бюлетина bowuu
Виж целия пост
# 59
Джой, за да се стигне до гласуване, трябва първо да проведеш успешна предизборна кампания  Wink

Тук има много добри специалисти за това  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия