Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 787
  • 3 337
# 120
.Малко по-нагоре има едни заковани, ако не си обърнала внимание Wink От тях и аз и ти можем да научим много...
Толкова да не улучи на кого да го кажеш, че няма накъде повече. Tired

Тъкмо влязох да питам не е ли рано за номинации, но явно не е.
Виж целия пост
# 121
В такъв случай чий го дири в заглавието Номинации 2012, а не Регламент за номинации 2012...

Опит ти липсва и не можеш да го наваксаш с публикации, това е обяснението. Номинациите са игри за напреднали, не за обикновени спамъри.

Не ти подхожда на плажния аватар да поучаваш вехта киселица като мен. Иди сега си сложи гланц на устните, премисли и се върни.
Виж целия пост
# 122
Лейди, търпения нямаш нещо, а? Сърбят те ръцете да номинираш и да си отмъстиш и поподмажеш? Или да видиш дали случайно теб няма да те номинират някъде?

И аз си мислех, че е рано, ама нали ще има среща, може идеята да е на номинираните присъстващи да има награди пред строя!  newsm78
Виж целия пост
# 123
   bouquet
По-спокойно Октопод. Няма да падна на нивото ти да те обиждам. Не знам коя си, през какво си минала и какво си правила, не съм си поставила за цел да проучвам потребителите тук, но каквото и да е, подобно поведение е жалко...Хубавото е, че потребителките с подобно поведение сте малко на брой.
Виж целия пост
# 124
Кой? Кво?

Първото ми нововдъхновение е относно Бояна. Преди ми беше  Heart Eyes, сега я намирам и в друга светлина.  Grinning Само трябва да го формулирам по-допустимо и незасягащо (макар аз да съм стигнала до извода, че тя не се засяга, или поне се опитва да го практикува).
Доктор Джекил и мистър Хайд  Mr. Green
Виж целия пост
# 125
Май Лейди току-що си изпроси една номинация  Mr. Green
Виж целия пост
# 126
В такъв случай чий го дири в заглавието Номинации 2012, а не Регламент за номинации 2012...

Опит ти липсва и не можеш да го наваксаш с публикации, това е обяснението. Номинациите са игри за напреднали, не за обикновени спамъри.

Не ти подхожда на плажния аватар да поучаваш вехта киселица като мен. Иди сега си сложи гланц на устните, премисли и се върни.

 Пази Боже това да е гордостта и целта на човека, да е напреднал в бг мама.
Виж целия пост
# 127
Оти, откъде се изрови по никое време?
Виж целия пост
# 128
Номинациите си ги знам, на който съм искала да се "подмажа" вече съм го направила и той гарантирам ти е разбрал. Как ще ме титулувате честно казано няма никакво значение, защото титлите си ги слага всеки сам с настройка от профила. Както виждате титла нямам, за разлика от много то вас, т.е не държа на титлите... В подобни теми влизам за да се разправям със злобарите. Виж това може да се каже, че ми е една от целите.  Wink
Виж целия пост
# 129
Май Лейди току-що си изпроси една номинация  Mr. Green

Е, на пък, няма да я номинирам!  Naughty
Виж целия пост
# 130
Оти, откъде се изрови по никое време?
Вси Светии?
Виж целия пост
# 131
Оти, откъде се изрови по никое време?

За мен дойде, реванш търси. Mr. Green На Априлките приза им тази година ще го отнесе Коалицията на новаците.

Ех, Клише, помниш ли каква любов имахме?! Няма вече такива смели новаци, дори Шанталчето не ми се опъва.
Виж целия пост
# 132
Пуууууууу, как можах да забравя?! Явно приказката за нечистата сила не е чак такава приказка.
Виж целия пост
# 133
Май Лейди току-що си изпроси една номинация  Mr. Green
newsm78 Аз да питам.....Това ли е критерия? Да те номинират? Да се "озъбиш" на някой? Питам само....
Виж целия пост
# 134
Това ли е критерия? Да те номинират? Да се "озъбиш" на някой? Питам само....

Някак трябва да си впечатлил форумското общество. Уж е субективно, но според мен се вижда много добре кой колко си може и какво впечатление остава у другите. После имаш цяла година за коректив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия