Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 796
  • 3 337
# 270
В клюкарника си списват едни и същи хора от години, няма какво толкова по-различно да се случи. ) Тук там се появи новак и го изядат с парцалите. ) На мен пък те не са ми интересни, ама хич.
Новаците в клюкарника са свеж полъх на фона на поовехтялата, скучна "пенсионерска" маса със завиден форумски стаж и амазонски претенции, а златата и старите категории ще са досадни и едва ли ще съберат повече и различни номинации от предишни издания.  
Виж целия пост
# 271
Да оставим само Малините? Mr. Green
Виж целия пост
# 272
Боже, колко любов има в този форум, боже.
Мноого Heart Eyes
Виж целия пост
# 273
Боже, колко любов има в този форум, боже.
Мноого Heart Eyes
Мен обаче ме обичат най-много. Нъц  Mr. Green
Виж целия пост
# 274
Със заглавия на филми/книги може да стане интересно, но според мен първо трябва да се измислят точните категории и след това към всяка да се намери подходящото заглавие, а не обратно - да ти хрумне заглавие и след това да се опитваш да му натъкмиш категория, щото става мазало.
Виж целия пост
# 275
Постът на кака Сийка ми звучи като майчино "щом толкова искате, напийте се като истински морски свинчета, няма да ви вардя, ваш е изборът" преди тийнейджърски купон. И е права - с гълчене не става, когато хормоните бушуват.

Като почнете да говорите за архаичните втръснали злата, все едно съм в темата за социализъма и манифестациите. А то е концерт по желание, дге. Парите ни отдавна нямат златно покритие, но алтънът по титлите не е девалвирал. А отилените подстрекателствата към черни петъци на борсата са ми несериозни във форум, където сме станали свидетели на провокации от нивото на Шанел. Как да се хванеш на дърварски изпълнения след това.
Виж целия пост
# 276

По-скоро да си оставим номинациите, но без участвалите миналата година. Иначе става гласуване по спомен, а не заслуги от 2012.
Виж целия пост
# 277
Тук па, десет страници „лейди, лейди, лейди, лейди,лейди”. Прозяв. Разрових архива; на Анда категориите са били много добри. За какво са нужни нови, та с екстра обяснения, та сатира ли е, забава ли е?! Завиждам за свободното време просто, не ми се чудете.
Виж целия пост
# 278
По-скоро да си оставим номинациите, но без участвалите миналата година. Иначе става гласуване по спомен, а не заслуги от 2012.
Ти можеш ли да запълниш всички категории с новаци, аз не (освен ако не номинирам навсякъде Лейдилейди  Laughing).
Виж целия пост
# 279
По-скоро да си оставим номинациите, но без участвалите миналата година. Иначе става гласуване по спомен, а не заслуги от 2012.
Ти можеш ли да запълниш всички категории с новаци, аз не (освен ако не номинирам навсякъде Лейдилейди  Laughing).

Аз новаците ги водя на отчет.  Mr. Green

Не е задължително да са новаци, просто да не са от "заслужилите артисти" защото още от сега всички знаем победителите. Я виж Снежето как бленува да цъфти с корона, ей такива заслужават шанс. Цяла година творят из форума и накрая някой гласувал за ветеран защото него си спомня от всики никове.
Виж целия пост
# 280
А, така става, да.
Виж целия пост
# 281
Я виж Снежето как бленува да цъфти с корона, ей такива заслужават шанс. Цяла година творят из форума и накрая някой гласувал за ветеран защото него си спомня от всики никове.
Така, де! Знам, че ще ме подкрепиш, но трябваше да вдигна патардия.
То за мой късмет ще отпаднат номинациите. Sad Разбира се, няма класация като друг ви измества.
Виж целия пост
# 282
По-скоро да си оставим номинациите, но без участвалите миналата година. Иначе става гласуване по спомен, а не заслуги от 2012.

E, това ще е много трудно, според мен.
По-скоро изобщо не бих гласувала в някоя категория, от колкото да си правя разни математики. Нали са за забавление номинациите.
Виж целия пост
# 283
По-скоро изобщо не бих гласувала в някоя категория, от колкото да си правя разни математики.

В смисъл?
Виж целия пост
# 284
Тогава да отпадне категорията за стил и изразителност, или там както беше.
Колкото и лозунги да се веят /и да съм вяла/ от типа "Дайте път на младите!", толкова повече се убеждавам, че и да не долюбвам определени от старите, релевантно на най-често номинираните, то и да искаш, няма с кого да ги замениш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия