Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 793
  • 3 337
# 1 860
Аз също си мислях, че подписът на Богиня е шега. Предполагам, че е изваден от контекст, но ич не ща да го чета текста, за да стигна до коня. Предвид и туй за Русалката.

И с контекст, и без - повярвай, няма разлика  Peace
Виж целия пост
# 1 861
 Joy

 Вии мъ убихте!
Виж целия пост
# 1 862
Коя, по дяволите, е Lizet33, та сбира толкова номинации?
Не съм засичал персоната...
Виж целия пост
# 1 863
Ние отдавна си ходим застреляни от титаничното творческо умозрение на канадската представителка.
Виж целия пост
# 1 864
Коя, по дяволите, е Lizet33, та сбира толкова номинации?
Не съм засичал персоната...
Тичай в ДиС, там е под път и над път, ще я познаеш по блещукащите диаманти  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 1 865
Коя, по дяволите, е Lizet33, та сбира толкова номинации?
Не съм засичал персоната...
Защото не пишеш в ДиС.
Виж целия пост
# 1 866
Коя, по дяволите, е Lizet33, та сбира толкова номинации?
Не съм засичал персоната...
Защото не пишеш в ДиС.
На 10 поста съм от ДиС. Дано оцелее да се запозная с нея лично...  Grinning
Виж целия пост
# 1 867
Коя, по дяволите, е Lizet33, та сбира толкова номинации?
Не съм засичал персоната...
xenia засичал ли си? Същата е, но малко по- зле.
Виж целия пост
# 1 868
Коя, по дяволите, е Lizet33, та сбира толкова номинации?
Не съм засичал персоната...
Защото не пишеш в ДиС.
На 10 поста съм от ДиС. Дано оцелее да се запозная с нея лично...  Grinning
Отивай да трупаш точки в кърмаческия  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 869
И аз не я знам, ама май не искам и да я знам.
Има хора, които най-добре да не излизат от ДиС Laughing
... или от Канада Mr. Green
Виж целия пост
# 1 870
Ще почна и аз да влизам в другите подфоруми, мама му стара. Глей къв купон. А сега съм като паднала от Марс. Да не говорим, че повечето хора не ги познавам и като дойде време за гласуване предимно ще зяпам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 871
И тази година няма категория Тиган Звездев. Къде да сложа Красимира? Може би в категория Мейд ин Чайна.
Виж целия пост
# 1 872
xenia засичал ли си? Същата е, но малко по- зле.

Онова беше гад безподобна. Никой не може да я надмине.
Виж целия пост
# 1 873
Коя, по дяволите, е Lizet33, та сбира толкова номинации?
Не съм засичал персоната...
xenia засичал ли си? Същата е, но малко по- зле.

xenia я помня, мен ме забавляваше... само със зодиите беше малко досадна (ако не бъркам с друга)

...
Отивай да трупаш точки в кърмаческия  Mr. Green
Добра идея, само ще мина да си взема един сутиен за кърмачки и малко подплънки... Wink
Виж целия пост
# 1 874
Имам нужда от помощ Praynig, не мога да си извадя дрехите от пералнята, защото водата спря и не знам как, вратата е блокирала. Помогнете, спешно ми трябва един сутиен да изсъхне за следобяд, задължително трябва да ги извадя #Cussing out
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия