Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 776
  • 3 337
# 2 010
Номинирам: Споделете за тема на годината или банда на годината, не знам кое е по-вярно. Краката на някой си не са по-интересни все пак от това, което се пише из темите. Дано повече хора си го спомнят. Peace
Виж целия пост
# 2 011
Ако си финалист на Огледалото се изисква подробен снимков материал  Mr. Green

Ами точно, не е уважително към аудиторията да го играя ощипана после. Затова предупреждавам отсега, ако и да са забранени самоотводите.  Peace
Виж целия пост
# 2 012
Номинирам: Споделете за тема на годината или банда на годината, не знам кое е по-вярно. Краката на някой си не са по-интересни все пак от това, което се пише из темите. Дано повече хора си го спомнят. Peace

Наистина ли? Жалко.
Виж целия пост
# 2 013
Номинирам: Споделете за тема на годината или банда на годината, не знам кое е по-вярно. Краката на някой си не са по-интересни все пак от това, което се пише из темите. Дано повече хора си го спомнят. Peace
Има тема за номинации, там се номинира  Hug

Октопод, ела да те снимам  Flutter Laughing Да си имаш снимки да покажеш за гласуването  Whistling
Виж целия пост
# 2 014
Можеш да минеш пак със снимката в гръб.

Или пък да не дадеш изобщо. Няма да те дисквалифицират.
Виж целия пост
# 2 015
Сега някаква Бенджолина реве, че не била забелязана Tired. Къде е да я номинирам, сълзи не искам Sunglasses
Виж целия пост
# 2 016
Или пък да не дадеш изобщо. Няма да те дисквалифицират.

Ох, добре! Притесних се иначе! Laughing Сега сериозно, не съм някоя шматка дето ще се прави на отворена из темите, а после ще се скрие като шушумига. Отсега ви приканвам да гласувате за по-ексхибиционистична натура защото без снимки загива удоволствието от номинацията.
Виж целия пост
# 2 017
Не се надявай, ще се наложи да плеснеш доблестно снимки на финала  Whistling
Виж целия пост
# 2 018
Ей, от 19 кладенеца сега вода ще донесе...  Grinning
Виж целия пост
# 2 019
Смятам, че трябва да има категория за най-голям форумен ексхибиционист, след разголената тема.

Мадам страхотни устни
buttinsky страхотни крака
Октопод перфектно телце, коренна противположност на форумното поведение.
Поли сладко миловидно момиче, тотал контраст с аватарните снимки.
Бояна спокойна, уравновесена и с много приятна външност жена. Държи на името си във форума и е готова на всичко, за да го защити.
Касита ми хареса.
Azzy не успях да я зърна, но като съдя от постовете, външността също ще е добра.

Поздравления за това, че излязохте от анонимност и се показахте. Страхотни бяхте!  
Виж целия пост
# 2 020
Имелда е като някой феодал, който рядко минава, но с появата си всява смут и страхопочитание сред васалите. Mr. Green

Ео, зареждай батериите на камерата! Аз Октопод ли съм или мекотело?! Гола, гола! Каквото кажете, това ще е. След това се замразявам и догодина ще трупам точки с друг ник. Laughing
Виж целия пост
# 2 021

Бояна спокойна, уравновесена и с много приятна външност жена. Държи на името си във форума и е готова на всичко, за да го защити.

Поздравления за това, че излязохте от анонимност и се показахте. Страхотни бяхте! 
Мерси, аз никога не съм била в анонимност, а и след като съм била на екран още, когато някои от вас са били в детската градина това тук не го броя за ексхибиционизъм. Наречете го тотална лигня, пасивна- агресивност и тн по избор. За свое оправдание ще кажа, че Цонна ме подучи, идеята беше нейна. Sunglasses

Окти, на всички е ясно, че се майтапим със заявката за красота, то и в заглавието се вижда. Аз ни на сериозно, ни на шега не бих се съревновавал с Божественото създание по този параграф и не само защото е по- красива, а и по ред други причини. Та давай сега да не прецакваме темата, като дойде време за гласуване ще си теглим чертата. Mr. Green
Виж целия пост
# 2 022
В твоя случай Бояна външността е в синхрон с постовете. Представях си те по друг начин, в смисъл положително съм изненадана. Даже и от Октопода  Wink
Виж целия пост
# 2 023
В твоя случай Бояна външността е в синхрон с постовете. Представях си те по друг начин, в смисъл положително съм изненадана.
Пеньоар или анцуг? (шегувам се)
Виж целия пост
# 2 024
Абе гледайте кво нещо, Огледалото винаги е била най-драматичната категория  Simple Smile Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия