Обаче не е писала тук и снимки не е пускала.
Друг реве за нещо си... само надникнах в съседната тема
Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост 
Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост 

Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост 
Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост 
Препоръчани теми