Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 772
  • 3 337
# 2 025
Шантал, Бенджолина е много хубаво момиче.
Обаче не е писала тук и снимки не е пускала.

Друг реве за нещо си... само надникнах в съседната тема Laughing.
Виж целия пост
# 2 026
Шантал, Бенджолина е много хубаво момиче.
Обаче не е писала тук и снимки не е пускала.

Е...тогава как да я номинираме.... Така просто, щото ти казваш? newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 2 027
Абе гледайте кво нещо, Огледалото винаги е била най-драматичната категория  Simple Smile Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост  Simple Smile

И какво корумпирано и мислещо с *** си същество е мъжът - присъжда ябълката въз основа на обещания подкуп.  Laughing

Не го бях поглеждала от такъв ъгъл.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 028
Е за какво да се бута жената - за най-изящна мозъчна гънка?  Laughing

Нали по дрехите посрещат все пак.
Виж целия пост
# 2 029
Дона, почуствах се като Партенона.
Виж целия пост
# 2 030
Абе гледайте кво нещо, Огледалото винаги е била най-драматичната категория  Simple Smile Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост  Simple Smile

И какво корумпирано и мислещо с *** си същество е мъжът - присъжда ябълката въз основа на обещания подкуп.  Laughing

Не го бях поглеждала от такъв ъгъл.  Mr. Green
Какво тъпо същество е мъжа, бих казала, щото те и трите му предлагат подкуп. Хера - власт, Атина - знание, Афродита - най-хубавата жена на света. И той кво избира? Не мога да си представя жена в тая ситуация да избере най-красивия мъж на света, честно.
Виж целия пост
# 2 031
Разбира се, Дона, но ти си мъдра, аз късно се усетих да се бутам в тази категория, дори се замислям дали не е някаква пресенилна деменция.  newsm78

Абе гледайте кво нещо, Огледалото винаги е била най-драматичната категория  Simple Smile Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост  Simple Smile

И какво корумпирано и мислещо с *** си същество е мъжът - присъжда ябълката въз основа на обещания подкуп.  Laughing

Не го бях поглеждала от такъв ъгъл.  Mr. Green
Какво тъпо същество е мъжа, бих казала, щото те и трите му предлагат подкуп. Хера - власт, Атина - знание, Афродита - най-хубавата жена на света. И той кво избира? Не мога да си представя жена в тая ситуация да избере най-красивия мъж на света, честно.
Представи си мен и си готова. Laughing
Виж целия пост
# 2 032
Благословеният от Атина би избрал Хера. Имащият Хера може да има всякоя. Или почти.
Виж целия пост
# 2 033
Сладки мои барабанчета, бъдещи бръчки и гънки, стига спамо чат!
136 страници се лигавите, а номинационната тема е едва на седма страница.
Виж целия пост
# 2 034
Имелдо, как го завъртя, риспект! Баш!
Бояна, чакаме снимка на мъжа ти, охохох  Flutter
Виж целия пост
# 2 035
Абе гледайте кво нещо, Огледалото винаги е била най-драматичната категория  Simple Smile Одеве си мислех за предисторията на Троянската война, за Парис и богините със златната ябълка - как жената си е жена и няма значение колко мъдрост или власт има, все ще се бута и за хубост  Simple Smile

И какво корумпирано и мислещо с *** си същество е мъжът - присъжда ябълката въз основа на обещания подкуп.  Laughing

Не го бях поглеждала от такъв ъгъл.  Mr. Green

Какво тъпо същество е мъжа, бих казала, щото те и трите му предлагат подкуп. Хера - власт, Атина - знание, Афродита - най-хубавата жена на света. И той кво избира? Не мога да си представя жена в тая ситуация да избере най-красивия мъж на света, честно.

Дона, ти да си виждала мъж, дето да смята, че има по-знаещ или всевластен от него?  Laughing А, виж, секс да признае, че му липсва, по може. Избира си най-функционалното за него, Парис.  Mr. Green

Благословеният от Атина би избрал Хера. Имащият Хера може да има всякоя. Или почти.

Как, Хера е прототипът на ССФ в СО! То не бяха гонения на млади девойки, с които е кръшнал Зевс, не бяха гневни изблици по негов адрес...Рисковано е да се влезе в съюз с нея, не се знае кой ще го отнесе следващия път, когато ГВ я вбеси.
Виж целия пост
# 2 036
Сладки мои барабанчета, бъдещи бръчки и гънки, стига спамо чат!
136 страници се лигавите, а номинационната тема е едва на седма страница.
А, бъдещи гънки- не вярвам. За другото си права, много шум, а номиниралите сме много малко.
Не смея да дам импулс да бистрим категориите извън огледалото, да не станем на кълбо след толкова коледни звънчета и радост.
Виж целия пост
# 2 037
Сладки мои барабанчета, бъдещи бръчки и гънки, стига спамо чат!
136 страници се лигавите, а номинационната тема е едва на седма страница.
Номинациите стигнаха до максимума почти. Още десетина най-много предвиждам да се разпишат, ако намерят темата.  
Виж целия пост
# 2 038
Хера е протип на ССФ толкова, колкото Афродита на Николета Лозанова.
Виж целия пост
# 2 039
За по-близък прототип на Н.Л. от Афродита Пандемос не се сещам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия