Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 774
  • 3 337
# 2 160

В сърцето ми си оставаш сбръчкан бабиерос с кафяв тен, мъдра и отегчена, обвита от загадъчен дим с аромат на тежък тютюн и стар дъб   Heart Eyes


Ето ти синдрома на Златната ябълка в действие - за какво са ми златни пера и цялостен принос, като сърце женско, юнашко не изтрайва и си пуска Хубавата Снимка  Blush Laughing
Виж целия пост
# 2 161
Суета сует и всяческая суета...
Виж целия пост
# 2 162
Какво говориш Мариан Вълев страшен секс. Ама толкова страшен, че просто настръхвам като го видя на екран и коленцата ми се подгъват.

Ако си падаш по лоши момчета (какъвто го играе) той хич не е такъв. Но визуално изглежда много по-добре на живо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2 163
През цялото време си мислех, че говорите за Мариан Бачев.  rotfImao
Виж целия пост
# 2 164
Ех, мамамудае*а, баш сега ли нетът ми ще откаже да отваря картинки!

Мога да направя комплимент и без снимка, но ще подправено и недовършено, или там както казват класиците.
Виж целия пост
# 2 165
Бих могла да я изколекционирам и да ти я изпратя на ЛС, но с тоя гръб, който и без тва малко хора видяха, не заслужаваш.
Виж целия пост
# 2 166
Ако си падаш по лоши момчета (какъвто го играе) той хич не е такъв. Но визуално изглежда много по-добре на живо.  Simple Smile

Не го харесвам визуално, има една саморазрушителна визия и много грозни татуировки. Иначе да, приятен е много.
Виж целия пост
# 2 167
Суета сует и всяческая суета...

Е така е, Им, ама така или иначе не се обяснявам във всяка втора тема ква съм убавица, веднъж годишно ми е простена малко суета  Simple Smile
Виж целия пост
# 2 168
Човещинка, Dona. Wink
Виж целия пост
# 2 169
Тамън съм навреме, та хванах ябълките на Дона  Laughing

Лоши другарчета сте, не свиркате, че има номинации.
Виж целия пост
# 2 170
амчи това са априлкити.
JoyВсичките сме с термин за април Joy
СЕриозно ли е? Simple Smile

Доне, не бой се. Мен ме тресна предсреднокризисна треска, вероятно породена от Сатурновата дупка и откачих на тема преходната ми красота, даже на пластичен хирург отидох, на мъжете не повярвах. Ама не се шегувам. Е, изгони ме, слава Богу, та мирясах за малко. Simple Smile

Ако си падаш по лоши момчета (какъвто го играе) той хич не е такъв. Но визуално изглежда много по-добре на живо.  Simple Smile

Не го харесвам визуално, има една саморазрушителна визия и много грозни татуировки. Иначе да, приятен е много.
Ти, пък, приятен. Това е жив секс, на два крака.
Имам впечатления и на живо, още по-секси. Скорпи, какво да се прави. Simple Smile

Тамън съм навреме, та хванах ябълките на Дона  Laughing

Лоши другарчета сте, не свиркате, че има номинации.
Да, бе, да ни отрежеш със самоотводите Simple Smile
Виж целия пост
# 2 171
Суета сует и всяческая суета...

Е така е, Им, ама така или иначе не се обяснявам във всяка втора тема ква съм убавица, веднъж годишно ми е простена малко суета  Simple Smile
Хубавица си, какво да го обясняваш. Важното е да не се цепиш от групата, нали така. Wink

Аззи, теб като те видя и като те заритам ще ми станеш само на пластичен хирург, честно.
Виж целия пост
# 2 172
Лоши другарчета сте, не свиркате, че има номинации.
Охохохо,  Биби, искаш да броиш ли?  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 173
Суета сует и всяческая суета...

Е така е, Им, ама така или иначе не се обяснявам във всяка втора тема ква съм убавица, веднъж годишно ми е простена малко суета  Simple Smile

На мен ли го казваш  Embarassed
Виж целия пост
# 2 174

Аззи, теб като те видя и като те заритам ще ми станеш само на пластичен хирург, честно.
Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия