Номинации 2012 (сатирични или не съвсем)

  • 109 847
  • 3 337
# 2 175
Аз си лягам. Ако някой ще пуска снимка, за да влиза в номинациите, нека не я трие. Не сме в 5-ти клас все пак.....
Виж целия пост
# 2 176
Парад на суетата  Grinning
Виж целия пост
# 2 177

присъедини се, моля
Виж целия пост
# 2 178
Да, парад на суетата.

Аз си лягам - бюти слийп, на вас раздавам по една корона, днес я посвещавам не на онази, бляскава, гола, нахална и млада красота, а на онази, която сякаш е започнала да събира багажа, каквото и да казва огледалото, очите на любимия или пластичния хирург, сърцето знае, че тя си отива и не иска да си взима сбогом.
Лека нощ.
Виж целия пост
# 2 179
Еее, Аззи, ти ни насра преди лягане  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 180
Ъ, Azzy, много сдух на финала.
Виж целия пост
# 2 181
Поне галантно ни го забоде.
Виж целия пост
# 2 182
Чувствам се коронясана!
Виж целия пост
# 2 183

 Laughing

Кралят умря, да живее кралят!

Аз пък си обичам бръчките.
Виж целия пост
# 2 184
Лягам и аз, че утре ще изглеждам като аватара си. И ще се правя, че не съм прочела какво написа Аззи  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 185
Така се чувствам на моменти, не ме карайте да се чувствам неудобно, че споделих, преди да пиете по едно за скоро отминалия ми Рожден ден.
Виж целия пост
# 2 186
Azzy , как го каза  Tired И тъжно, и вярно, и много хубаво  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2 187

Да, бих се присъединила, но сама кукувица пролет не прави... Останалите гледам се оттеглят в размисъл  Thinking
Виж целия пост
# 2 188
Azzy , как го каза  Tired И тъжно, и вярно, и много хубаво  Heart Eyes
Затова е хубаво да си бабишкера още на 30, няма какво да губиш Flutter
Виж целия пост
# 2 189
Еее, ай ся, ние с гайдите да мрем ли Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия