"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 405
  • 758
# 180
Според мен е инсценировка от страна на Маги и още някой....може този някой да се окаже и Яна, или пък Соня newsm78 Някой, който най-малко очакваме да е
Виж целия пост
# 181
Да, в Яна може да се осъмни човек, не е добре наистина момичето. Доста трудно понася нещата в къщата, а и отношението на майка си. Но мотив какъв може да има, освен да накаже някого?...

Добра серия.
Радо е толкова горд и отвратителен като поведение и характер, че е нормално Чернев и другите да не му вярват.
Виж целия пост
# 182
Може мотива й на Яна да е това, че Маги е била готината в училище,  а тя смотаната Mr. Green
А на доктора защо така му прилошава, нещо не разбрах какви хапчета пие и защо?
Виж целия пост
# 183
Да,най-вероятно ще се окаже някой,за когото изобщо не предполагаме. Наистина сценаристите се опитват да насочат подозренията към един или друг от героите,но за да бъде наистина интересно,похитителят ще е супер неочакван.
Със сигурност Маги участва в инсценировката,но ми се струва малко вероятно да е Яна или някое от момчетата. Прекалено добре е организирано всичко,за да е дело само на тийнове. Следите в бензиностанцията и около дискотеката,после цялата сцена,когато Вяра отиде да предава парите....Сигурно има и още моменти,за които сега не се сещам. А и ми се струва невероятно двама-трима тийнове да разиграват така успешно спецполицаи с опит в тези неща  newsm78 Ще видим.
Виж целия пост
# 184
Между другото и на тази Соня работата не е чиста. Все една гузна такава, много е странна.
А доктор Илиев пие някакви стимуланти, за да издържа на напрагнатата си работа. Но тези лекарства са опасни, защото организма не може да си почива и най-вече нервната система на човек. Преди няколко епизода един колега му каза, че ако не ги спре е пътник.
Виж целия пост
# 185
Според мен е инсценировка от страна на Маги и още някой....може този някой да се окаже и Яна, или пък Соня newsm78 Някой, който най-малко очакваме да е

E то отдавна е ясно, че това не е отвличане, а план на Маги.
Виж целия пост
# 186
Според мен е инсценировка от страна на Маги и още някой....може този някой да се окаже и Яна, или пък Соня newsm78 Някой, който най-малко очакваме да е

E то отдавна е ясно, че това не е отвличане, а план на Маги.

Да ама явно нещо се е объркало.
Виж целия пост
# 187
Бранко е Героят!!!Имат луда любов с Маги и плана им е да вземат парите от баща и и да избягат Peace Peace Поне така четох скоро Simple Smile

Някой ако знае снощните епизоди къде мога да ги намеря да ги сваля....ще съм му благодарна много HugВ  алиент торент ги няма Sad
Виж целия пост
# 188
В цели две серии НИЩО не се случи кой знае какво. Пропусналите ги да не съжаляват.
Виж целия пост
# 189
Някой, гледал новите серии във войо, ще каже ли няколко спойлера? Wink

След еднопосочните билети до Париж, вече ми се струва, че Радо ще е виновника. Дано не е така, че кръвосмешителна история ще ме отврати. По-добре наистина да е Бранко, или Нико. Но Бранко толкова невинен и встрани от нещата го дават... Нали уж в средата на сериала се разбирало кой е.
Виж целия пост
# 190
Моля ви, ако някой коментира неизлъчваните серии по ТВ, нека го прави на скрит текст. Аз също имам възможност да ги гледам на войо, обаче не си позволявам да пиша за новите неща, да не би някой да има нещо против и да му разваля удоволствието.
Виж целия пост
# 191
Скрит текст:
радо каза, че е купил билети за Париж като изненада за рождения ден на Маги, че не била виждала Лувъра. Обяснение защо са еднопосочни не даде. След това направи нещо странно. Отиде до някъде с неговата си кола и я освати там. След това се качи на друга кола и отиде в офиса си да гледа записите от камерите. И на записите видя Никола да влиза в кабинета, бави се там и след това излиза. До средата на единия епизод съм
Виж целия пост
# 192
мен единственото логично ми се струва тези билети да са за Маги и " другия", но всъщност пропуснах да разбера как точно откриха че ги е купил Радо.
Виж целия пост
# 193
извадиха разпечатка от банковата му сметка. И там видяха транзакцията.
Виж целия пост
# 194
Кажете нещо повече от предстоящите 2 серии, моля Simple Smile
Със скрит текст, разбира се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия