"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 405
  • 758
# 750
При мен върви идеално всичко и тегленето и гледането онлайн /ползвам Гугъл хром/.
Благодаря, Боби! Hug
Виж целия пост
# 751
Скрит текст:
Интересно-дали Катето не е довършила племенницата си.Имам усещането,че май тя ще го отнесе накрая.100 на 100 не е прикрила някоя следа и Чернев ще я надуши!Юлия ме закопа!ТОТАЛНО!!!!
Виж целия пост
# 752
Скрит текст:
Първата серия започна с опелото на Маги, а в предния епизод поне аз никъде не разбрах, че е починала. Rolling Eyes Изпуснала ли съм нещо или просто след време ще ни разяснят как се е случило?
Виж целия пост
# 753
Скрит текст:
Първата серия започна с опелото на Маги, а в предния епизод поне аз никъде не разбрах, че е починала. Rolling Eyes Изпуснала ли съм нещо или просто след време ще ни разяснят как се е случило?

Скрит текст:
Последния епизод свърши как Вяра вика за помощ и натиска спешния звънец в стаята на Маги, ако не се лъжа май така беше. Звука на апарата се промени и до там .... После обаче не разбрах защо дадоха как Маги става от леглото и си обува обувките?!?! А сега слега 48 и 49 еп. Картинката се разясни - Катето е заличила следите на Бранко. Усещам ,че Радо ще остане много разочарован от сестричката си, а Косьо и Ива ... Думи нямам за тях и интригите на Юлия.Мислех,че тя просто е излъгала Ива,че я преследва психопат и след предопреждденията на Косьо ще си седне на задните части, но уви!
Виж целия пост
# 754
Скрит текст:
Първата серия започна с опелото на Маги, а в предния епизод поне аз никъде не разбрах, че е починала. Rolling Eyes Изпуснала ли съм нещо или просто след време ще ни разяснят как се е случило?
Скрит текст:
Коментирахме това на предните страници. Вяра извика помощ, но не успяха да помогнат на Маги. В следващата сцена тя вече беше без мед.шапка на косата и най-важното без никаква апаратура - преди това имаше безброй неща по нея. Липсата на апаратура показва, че каузата вече е изгубена - Маги е мъртва. Ставането й от леглото е препратка към вярванията за паралелния свят, света на мъртвите. Душата на Маги се сбогува с майка си, с дома си...
За мен беше съвсем ясно, че е починала, толкова реалистична беше сцената, че целият ден ми беше свит стомаха и не можах да спя през нощта. Crazy
Гледах новите серии, няма начин да няма поне още една, останаха неща за изясняване. Дано сценаристите не се правят на елитарни и не ни оставят с отворен край. Много мразя така. Предпочитам като в сапунения жанр всички да си получат заслуженото. Laughing

Сега прочетох, че финалът е на 24 февруари, значи ще има още една двойка серии. Simple Smile

Виж целия пост
# 755
Маги епизод 48, 49 - 17.02.2013 качих ги тук:
сваляте за целта е необходимо да имате само или бит комет , ю торент Simple Smile
https://thepiratebay.se/torrent/8134231
Виж целия пост
# 756
Маги епизод 48, 49 - 17.02.2013 качих ги тук:
сваляте за целта е необходимо да имате само или бит комет , ю торент Simple Smile
https://thepiratebay.se/torrent/8134231
Епизодите вървят перфектно Peace
bobi93, огромно мерси newsm74
Виж целия пост
# 757
Радвам се.

 bg bg bg bg bg lalalala lalalala newsm74 newsm74 newsm50 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 758
НОВА ТЕМА

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия