"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 405
  • 758
# 210
Може да не е планирал точно време на престоя. Да се върнат, когато си искат. newsm78
Ами да беше обяснил. А той нищо не каза. Цялото му поведение издаваше,че крие нещо. И не,билетите не са за него и Лили,защото вторият билет беше на името на Маги. Ако беше за Лили,няма смисъл да посочва друго име,защото се предполага,че никой не рови в нещата му. Когато е купувал билетите,той по никакъв начин не е можел да предположи,че полицията ще иска извлечение от кредитната му карта. Така че ако вторият билет беше за Лили,вероятно щеше да пише нейното име.
Виж целия пост
# 211
а защо следователя сънува Радо с Маги в скута му?
Виж целия пост
# 212
Според мен Маги ги е купила, но баща й я прикрива. Най- вероятно и
той сега разбира за тези билети, но решава да я прикрие. Все пак е ро-
дител и обича всичките си деца. Според мен той няма доверие на полицията
и иска сам да задвижи нещата. Не знам, но Радо ми се струва положителен
герой. Изключвам връзката му с Лили. А може би Маги е изнудвач или има някой
до себе си, който да изнудва и да дърпа конците. Продължавам да гледам сериала.
Виж целия пост
# 213
Нещо много се объркаха нещата. Как изведнъж Вяра стана толкова мила с него ?
И това с Маги в интимни ласки с баща си ???
Виж целия пост
# 214
Само аз ли продължавам да гледам сериала? Rolling Eyes
Днес например беше много интересно относно Андрей и Вяра. Краят с нейното "но се влюбвам" също беше хубав, само дето btv изключително лошо го отрязоха. Flutter
Виж целия пост
# 215
Не си само ти и аз го гльодам Crazy
Колко обаче са сериите?
Тъй кат гледам как се влачи действието,нищо чудно да е дълъг колкото Дързост и красота Laughing
Виж целия пост
# 216
Моля метнете линк към вчерашните серии PraynigЗаспах преди филма,а там от където ги тегля обикновенно ги няма качени Sad
Виж целия пост
# 217
Гледах и аз. Имам съмнения за доктора отдавна. Прекалено малко се занимават с него и го представят в добра светлина. Може да е дълбока вода.
Виж целия пост
# 218
Само аз ли продължавам да гледам сериала? Rolling Eyes
Днес например беше много интересно относно Андрей и Вяра. Краят с нейното "но се влюбвам" също беше хубав, само дето btv изключително лошо го отрязоха. Flutter

Не си само ти и аз го гледам, само, че тоя час ми е непосилен. Просто го тегля на следващия ден и го гледам преди 10 вечерта.. Ужасен е тоя късен час.
Виж целия пост
# 219
И аз го гледам. Интересна ми е линията Андрей- Вяра. Какво мислите ще се случи там?
Виж целия пост
# 220
Какво се случи в снощните серии, че ми е любопитно ?
Виж целия пост
# 221
Заспах на последните 20 мин, от къде да се сдобия с втората серия
Виж целия пост
# 222
На мен линията Андрей- Вяра не ми е интересна. Вяра ми харесва повече
до Радо. Симпатизирам на Радо. Георги Стайков се справя страхотно.
Павлова ми допада. Остава тя да се влюби в Радо Wink. Така би могла да се
получи интрига.
Докторът, върна парите за подкуп на майката. Не ми изглежда подозрителен.
Не ми харесва, че Радо подозира Нико. Нико ми е симпатичен.
Виж целия пост
# 223
Извинявам се, но искам да ви питам - от къде мога да си дръпна последните епизоди от вчера и миналата седмица, че ги изпусках. Praynig
Виж целия пост
# 224
Има го вече в Арена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия