"Къде е Маги?" - интригата продължава да се заплита ТЕМА 2

  • 40 410
  • 758
# 30
Разкажете за свалката моля, аз за жалост гледах само единият от двата снощни епизода. И ето най - интересното съм пропуснала. След като разбра, че Радо и изневерява тя сама ли отиде при Чернев?
Виж целия пост
# 31
Разкажете за свалката моля, аз за жалост гледах само единият от двата снощни епизода. И ето най - интересното съм пропуснала. След като разбра, че Радо и изневерява тя сама ли отиде при Чернев?
Да, сама, в дома му, и започна да му разказва за деня, в който с Радо са се запознали. Търсеше утеха при Чернев. Почнаха да интимничат, и така свърши серията.
Виж целия пост
# 32
Намирам Вяра за много красива жена, но ми е безкрайно неубедителна като актриса. Не може да ме развълнува, независимо дали плаче или е в любовна сцена. А Иван Бърнев ми е харизматичен. Не е красив, но има чар и добре се справя с ролята си. Та затова свалката ми беше една такава кратка и нищо особено като емоция сцена.
Виж целия пост
# 33
Намирам Вяра за много красива жена, но ми е безкрайно неубедителна като актриса. Не може да ме развълнува, независимо дали плаче или е в любовна сцена. А Иван Бърнев ми е харизматичен. Не е красив, но има чар и добре се справя с ролята си. Та затова свалката ми беше една такава кратка и нищо особено като емоция сцена.

Но и дългочакана/поне от Чернев/, а и от нас зрителите.  Flutter
Виж целия пост
# 34
И в последните 2 епизода се натрапва слабата игра на София Кузева и фъфленето на Георги Стайков. Това в комплект с кошмарното озвучаване. Няма какво да се чудят, че сериалът губи популярност. Не може 30% от репликите да не се разбират!!!!
Виж целия пост
# 35
Разкажете за свалката моля, аз за жалост гледах само единият от двата снощни епизода. И ето най - интересното съм пропуснала. След като разбра, че Радо и изневерява тя сама ли отиде при Чернев?
Да, сама, в дома му, и започна да му разказва за деня, в който с Радо са се запознали. Търсеше утеха при Чернев. Почнаха да интимничат, и така свърши серията.

Благодаря, страхотно! newsm51 Ще дебна повторенията, това не е за пропускане!
Виж целия пост
# 36
Благодаря, страхотно! newsm51 Ще дебна повторенията, това не е за пропускане!

За нищо.  Hug Дано само следващата серия продължи оттам. Simple Smile Аз си мисля, че Вяра не е безразлична към Чернев, и че просто до момента не си е позволявала да направи крачка в тая посока, но след разочарованието й от Радо, моментът настъпи.
Виж целия пост
# 37
Ама , разбира се, че не е безразлична нали имаше един сън в колата с Чернев пътуваха нанякъде.
Виж целия пост
# 38
Ама , разбира се, че не е безразлична нали имаше един сън в колата с Чернев пътуваха нанякъде.
Аха, ясно, значи е взаимно тяхното.  Peace Ами аз не съм гледала всички серии, да си призная. Blush
Виж целия пост
# 39
Скрит текст:
От началото на сериала имах усещането, че Никола е замесен в изчезването на Маги. Съгласна съм , че не прилича на отвличане. Много интересна ми се струва версията Юлия да е замесена в изчезването, но по скоро ми се струва, че я намесиха в разследването за да ракрият истинската й същтност пред Ива.

Сериала е приятен, но действието се развива много бавно.
Виж целия пост
# 40
Дано най-сетне Ива се осъзнае, що за `приятелка` има. Whistling
Виж целия пост
# 41
В крайна сметка  интересно ми е само къде е Маги ?
Виж целия пост
# 42
Продължавам да си мисля, че Никола има общо с изчезването на Маги. Но освен него, кой е другият замесен?
Виж целия пост
# 43
Аз пък продължавам да си мисля, че Маги е избягала с гаджето си. Grinning
Виж целия пост
# 44
И в последните 2 епизода се натрапва слабата игра на София Кузева и фъфленето на Георги Стайков. Това в комплект с кошмарното озвучаване. Няма какво да се чудят, че сериалът губи популярност. Не може 30% от репликите да не се разбират!!!!
Аз не мисля, че сериалът губи популярност, а тъкмо напротив - в началото озвучаването беше кошмарно, затова и повечето се отказваха да го гледат. Сега нещата са доста по-добри, затова и хората заприиждаха. Wink Същото се наблюдава и при мен - първите епизоди ме разочароваха, после от немай къде започнах отново да го гледам, и се запалих. Wink
София Кузева в никакъв случай не е слаба актриса и не показва слаба игра. Ролята на Вяра предразполага такова мудно и отчайващо поведение. Например, при разговора й с Радо в градината, а и с Катя в парка, иначе спокойната натура на Вяра се беше раздвижила. И София Кузева го показа прекрасно.
Георги Стайков не фъфли, а говори бързо заради естеството на Радо и по този начин предъвква думите. Пак се повтарям, в началото имаше проблеми с озвучаването, и като се имаше предвид и нарочното бързо и хрипаво говорене на Георги, съвсем не се разбираше. Сега аз нямам никакъв проблем с разбирането на всяка една реплика. И държа да отбележа, че снощната сцена, която най-много ме впечатли, беше именно със Стайков: когато Радо пресрещна Катя и Бранко на излизане от ресторанта, с децата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия